View Single Post
  #42  
Staro 20-12-2009, 15:03
D.D.'s Avatar
D.D. D.D. je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2007
Postovi: 226
D.D. je na dobrom putu 44
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by _maestro_ Vidi Post
pa naravno... šta će mu taj podatak?

i dajte, koje su vam to fore da svaki drugi ovdje poziva na linč ili fizičko nasilje?
obuzdajte bijes gospodo, pokušajte ostati civilizirani.


tako je. ali ne i na šake, čizme, užad... šta se sve već spominjalo na ovoj temi.
Ma nije fizičko nasilje rješenje, slažem se, samo ne znam kako bi ja reagirao u trenutku da ufatim nekog da mi krade tamburu, pogotovo ovakvu koja je nasljeđe i već dugo u obitelji, a ima i zavidne majstorske reference.

Puno je istine tu napisano, i da mi srastemo s instrumentom i da je dio nas. A onda ti netko otkine dio tebe. Ne znam ...

Postoji puno načina da se nauči reda takve primitivne nule, niže oblike života, legalni i ilegalni, i oni koji će ti dati veću ili manju zadovoljštinu. Najveća zadovoljština bi bio povratak tambure bez daljnjeg. Nadam se da će taj lopov saznati što je napravio i da će mu savjest proraditi.

Quote:
Originally Posted by KDL Vidi Post
Sreća pa ja nisam imao dvije prime, inače bi ostao bez obje! Ovako je,nažalost, nestala samo ova jedna! Al' to moram zahvaliti majstoru Juri što nije "požurio" s novim primom! Ovih dana bi trebala biti zgotovljena nova zvijerka, tako da će mi to malo olakšati stvar!!!
Ček, ček, jel tvoja ona special prima što se radi kod Jure, sa stogodišnjom klaviskom smrekom za glasnjaču? Hehe, moja je sljedeća na redu (čini mi se), ista tak'a. Nek majstor Jura pričeka još koji tjedan dok ne dođem sa ekipom da vidimo i to remek djelo. Moji dečki su i berdu, "a la Budin model, tzv. "Lavless" model" , i kontru naručili "a la Jurin model"
__________________
Zadnjim dahom zapjevat' ću,
Zadnjom strunom zasvirat' ću,
Zadnjom suzom zaplakat' ću.
Reply With Quote