View Single Post
  #161  
Staro 23-08-2007, 05:20
cicak's Avatar
cicak cicak je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2006
Postovi: 159
cicak je na dobrom putu 10
Exclamation mora li se bas titlovati? :=)

IvanZU..."a kud baš meni njega davat za primjer....uf...nema veze,"

by me: -Aloha kasnim "malo" na forum,izgleda skoro i godinu...Trebalo je dugo dok u BIH dođe internet,al ev opet sam se snašao...Zonzi,Zonzi....gdje baš da IvanuZU pomeneš mene za primjer..Nemoj čovjeku sjebavati obrok....morat ću te zbog toga kazniti preko koljena ....Moram bar malo prokomentirati da ne bude da me nema bar jedaret godišnje

IvanZU: živio on nama mnogo godišnjih doba ( ak niš barem 4 Vivaldijeva), gle on je dobar momak, kojem to što je u Sarajevu mislim da ima i više prednosti nego da je u hrtu,a i sam bi da sam iz Tuzle skoro 99% prije prihvatio Sarajevo nego Zagreb....

by me: Živio ti meni bar 50 Vivalldijevih više nego Ja....Sarajevo ima svoje,al razlog mog ostanka u Zagrebu nije bio TO HRT nego meni veći razlozi...Igrom slučaja i ja tu tamburu sviram,pa mi to logično bilo...Taj posao me nije zanimao kao želja za sviranjem u takvom orkestru...naprotiv...Just money...Lakše je od šljakanja na skeli...Probao pa znam....

IvanZU:...je to dobar put za njega kao glazbenika. Ne postoji neki unaprijed zadani, određeni model po kojem će netko završit tamo i tamo, sve je to dosta individualno, a usuđujem se reć da čovjek mora imat i malo sreće.

by me: Ne znam na šta ti se konkretno odnosila "sreća"....U mom slučaju-pojam sreća ne postoji ako govorimo o mom poslu...Sreći tu nema mjesta.Samo znanju i umjeću....Ako mislš da postoji,objasni i meni gdje sam je ugrabio da se tu popišam junački i podignem kamen temeljac.....

P.S...Nastavi Ivane s postanjem interviewa o glazbenicima ...Ima lijepih životnih priča..To što ne dobijaš komentare(a druge teme su pune šupljiranja) na njih ne znači da ne valjaju...Možda samo ljudi ne slušaju tu mjuzu,i ne znaju o kome je riječ pa se ne usude komentirati....

-Do slušanja........

Last edited by cicak; 23-08-2007 at 05:27.
Reply With Quote