View Single Post
  #56  
Staro 13-03-2007, 11:47
mirkec mirkec je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 19
mirkec je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by _maestro_ Vidi Post
nisam pogledao kaj je to. mislim da niti neću, ne zanima me.
zašto misliš da bih ja ili netko drugi trebao ispravljati tuđe greške u notama? imam ja drugih nota za pisati, bitnijih stvari. o ovome što si ti nalijepio na forum sam rekao svoje u prethodnim postovima.

i puna mi je kapa tog gotovanskog treba mi ovo i ono. nije ti ovo servis za besplatne usluge.
što se tiče pljuvanja po drugima i napadanja drugih, na ovoj temi si jedino ti nastupio napadački. ohladi se malo i shvati da ti nitko nije dužan pisati note na zahtjev. sam si ih piši.

reagirao sam jer se dogodilo da je jedan totalni svirački početnik (mirkec) počeo dijeliti pamet jednom profesionalcu i vrhunskom tamburašu. bilo mi je tužno za gledati, pa sam reagirao. više neću, blamiraj se slobodno.
nije mi palo na pamet nekom dijeliti pamet, niti ikoga vrijedati...
pa cemu onda ova tema, ako nitko ne zeli KONKRETNO pomoc pocetniku?

mozda postovani gospodin svira(č) zna svirat, ali mu internetska kultura nije na nivou.

mogu se i ja pravit pametan u svojem poslu, ali nikad, ali bas nikad nisam tako pisao postove (sa toliko usklicnika ili upitnika) - pogotovo ako se radi o forumu gdje se mladi ljudi zanimaju za stvari koje mozda ja znam.

a sad mislim da bi bilo dosta ovog razgovora ili prepucavanja, jer smatram da je nazalost krenulo sve u pogresnom smjeru...

umjesto da dijelimo (ili dijelite) znanje, mi smo se poceli svadati zbog nekoliko usklicnika.

kao dugogodisnji forumas trebal sam osjetiti o cemu se radi i preci preko toga (ne komentirati je hebene usklicnike), ali nisam.

zelim samo da ovaj forum (kao i stranica) dobiju na vrijednosti onoliko koliko to i zasluzuju....
Reply With Quote