View Single Post
  #18  
Staro 30-01-2009, 19:27
hajkač masona's Avatar
hajkač masona hajkač masona je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Jan 2009
Postovi: 7
hajkač masona je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Tuzlanski_Tamburas(prim) Vidi Post
Ja licno, mislim, da svi mi ovdje prisutni il ko god procita ovu poruku (a da svira nesto), ce reci za sebe da ima osjecaj za muziku, i svako od nas ima neku svoju vrstu interpretacije. Al eto uzmimo sad bumbarov let, za kompoziciju, ja mislim da tu treba biti pofino brz (nije pofino treba biti plaho al haj) od mene je svako bolje interpretira jer je ja nemogu odsvirat. Tako da interpretacija razlikuje umjetnike, al necini nikog boljim sviracem, a i uostalom svako voli drugaciju vrstu interpretacije. Al opet to je samo moje misljenje i ja ga djelim sa vama,
A sad ispravka. Kad sam mislio najteza stvar za svirat je? mislio sam tehnicki.
Šta si ti ovdje nadrobio!! ovoliko kontradikcije u životu nisam vidio.
ide: od mene je svako bolje interpretira jer je ja nemogu odsvirat pa ga onda spusti: Tako da interpretacija razlikuje umjetnike, al necini nikog boljim sviracem
mislim... nakon što kažeš kako nešto ne možeš interpretirati jer nisi tehnički potkovan (ne spadaš u bolje svirače), glupo ispada reći (dapače,izvesti kao zaključak!) kako interpretacija ne razlikuje bolje i lošije svirače.

Quote:
Originally Posted by basdžija Vidi Post
Hajde probat ću ovako : kada glazbenik stavi pred sebe nekakvu novu kompoziciju prvo što radi je da je pročita ,
drugo što bi trebao uraditi je riješiti tehničke pojedinosti tj. položaje ,prstomet ukoliko nisu navedeni ;
zadnje, nakon što više nema problema ni sa građom djela a ni s tehničkom konstrukcijom , je da POČINJE RADITI NA INTERPRETACIJI !!!!!!!!!!
TEHNIKA NIJE GLAZBA ona je samo JEDAN OD alata koji omogućuje da se izraziš emocijama tj, INTERPRETIRAŠ to glazbeno djelo !!!!
Nadam se da ćeš sada skontati .
ovo se zove: kako nekoga napraviti glupim.


Quote:
Originally Posted by Tuzlanski_Tamburas(prim) Vidi Post
Kontam ja tebe, heheheheh, sta je losha interpretacija de mi reci? eto po tebi?
A pod dva, nemozes interpretirati ako nemas tehniku, tj. nemozes se izraziti ako neznas svirati. E tu sad dolazi kvalitet sviraca, e to ti ja govorim, a kontam ja tebe interpretacija sta je i sta mi zelis reci time. Ti mene izgleda nisi skontao !!! tj. mi se nismo skontali !!!
hheheheheheeh
kontradikcija part 2.
sada čovjek pobije sva svoja dosadašnja izlaganja
__________________
Pucketaju nemušta nepca!
Reply With Quote