View Single Post
  #39  
Staro 08-06-2007, 22:54
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Pis Vidi Post
Najgore je ništa ne poduzeti i čekati da se nešto desi.

I na ovom forumu se pričalo da bi trebalo osnovati sastav, orkestar ili slično ali nitko nije ništa poduzeo.... i onda se pojavi Šuša i potiho skupi ekipu te se rode ZT,
a moglo se i ovdje to organizirati odnosno još se može

Zato hajde da se djeluje a ne samo da se priča. Kvalitetnih ljudi ima samo ih možda treba pokrenuti.
Admin je već napravio korak pokrenuvši ovu stranicu, maestro je aktivan na dosta strana ali sve to još nije dosta i još ima prostora za djelovanje a imate i kapaciteta.
vjerujem da će sve to krenuti. i udruga, i orkestar. neka šuše... bolje je da ima više kvalitetnih orkestara.
po meni je osnovna prepreka fizička udaljenost nas međusobno. linija osijek - županja - zagreb - otočac... je dulja od one virovitica - karlobag

šuša je taj problem riješio tako da se orijentirao na zg.

inače, _maestro_ ima problem što nije lider po svom ustrojstvu, po defaultu. zato sam falabogu naletio na admina. koliko ga ja poznam, mislim da se neće zaustaviti samo na ovoj stranici i forumu. on je pokretač, a ja za sebe znam da sam pouzdan i kvalitetan suradnik. sve što budem mogao, ja ću odraditi. kao pravi timski čovjek... jesam za akciju, a inicijatora imamo...
__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit
Reply With Quote