Forums  

Go Back   Forums > Instrumenti i oprema > Kućni servis i oprema

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #21  
Staro 06-08-2007, 22:20
Ivso's Avatar
Ivso Ivso je odsutan trenutno
VIP
 
Registriran: Mar 2006
Postovi: 556
Ivso je na dobrom putu 15
Uobičajeno

Ima razlike u kvaliteti trzalice , tambure , ali najbitnija je kvaliteta sviraća !! i mislim da čovjek ima pravo reć svoje mišljenje (iako se radi o exeru )
Reply With Quote
  #22  
Staro 06-08-2007, 22:31
ocvirek ocvirek je odsutan trenutno
Banned
 
Registriran: Feb 2007
Postovi: 338
ocvirek je na dobrom putu 10
Uobičajeno

ma znam ali on to onako............
Reply With Quote
  #23  
Staro 07-08-2007, 00:05
Ivso's Avatar
Ivso Ivso je odsutan trenutno
VIP
 
Registriran: Mar 2006
Postovi: 556
Ivso je na dobrom putu 15
Uobičajeno

Znam, al čini mi se ok od zadnjeg bana pa reko da mu probamo dat 1000001. priliku . Živio !
Reply With Quote
  #24  
Staro 07-08-2007, 09:50
Trabi's Avatar
Trabi Trabi je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jan 2007
Postovi: 182
Trabi je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Moj post sa trzalicama od roga za bas je bio tipican primjer sarkazma koji ocito niste shvatili zbog neznanja o doticnom instrumentu.

Ajde nek netko, molim vas, proba svirat bas sa rogom...

Exerov post je bio kao i obicno, obicna nakupina slova, bez reda, smisla, logike i znanja o onom o cemu pise.
A nazalost neki nastavili dalje sa diskusijom.
Ja kad nesto ne znam, sutim, slusam i ucim.


Drzite se svojih instrumenata.
__________________
...k'o skitnica živio sam i nije mi žao,
još bi jedan život ja za ovaj dao.

Last edited by Trabi; 08-08-2007 at 11:41.
Reply With Quote
  #25  
Staro 07-08-2007, 11:48
Ivso's Avatar
Ivso Ivso je odsutan trenutno
VIP
 
Registriran: Mar 2006
Postovi: 556
Ivso je na dobrom putu 15
Uobičajeno

Kolega naši postovi se odnose na trzalice općenito.Iako nisu opće bili potrebni,dosadno je šta ćeš. A ovo za exera je moja greška. Mislim da ga moderatori čist efikasno drže u normali , nemoraju još svi ostali. Pozdrav u Izrael i bez ljutnje !
Reply With Quote
  #26  
Staro 08-08-2007, 14:35
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by ocvirek Vidi Post
a ni ti nemoj previše filozofirat. ima razlike u tonu između plastike i roga, samo ovisi o kakvom se rogu radi i na kakvom kršu od tambure sviraš! uostalom, kupi si trzalice kakve god hoćeš ali nemoj drugima nametat svoje mišljenje
ima razlike , da... ja sam probo rogove, za prim su jos kako tako, tj dobri su, dok za brac nisu. trose se brzo, nije to taj ton kakav daje plastika,al ne bilo kakva plastika...i naravno,svaki instrument trazi drukciju trzalicu
Reply With Quote
  #27  
Staro 08-08-2007, 22:30
ocvirek ocvirek je odsutan trenutno
Banned
 
Registriran: Feb 2007
Postovi: 338
ocvirek je na dobrom putu 10
Uobičajeno

ja preferiram rog. sviram 3 godine na trzalice od roga, probao sam poslije sa plastikom ali se nisam mogao prilagodit. navika i ukus! quo capita, tot sentenca ili tako nekako..
Reply With Quote
  #28  
Staro 12-08-2007, 08:06
IvanZU IvanZU je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 1,699
IvanZU je na dobrom putu 47
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by ocvirek Vidi Post
ja preferiram rog. sviram 3 godine na trzalice od roga, probao sam poslije sa plastikom ali se nisam mogao prilagodit. navika i ukus! quo capita, tot sentenca ili tako nekako..
.....a jel radiš i od roga trzalice.....dobio sam mail, slike, hvala.....uzeo bih tu jednu za bas od plastike pa bi si je ja sam malo poslje doradio....pošalji mi neki kontakt br. pa ću ti objasnit detalje.....hvala
Reply With Quote
  #29  
Staro 12-08-2007, 10:03
sviraczs's Avatar
sviraczs sviraczs je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2006
Postovi: 1,028
sviraczs je na dobrom putu 16
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by eXeR Vidi Post
ima razlike , da... ja sam probo rogove, za prim su jos kako tako, tj dobri su, dok za brac nisu. trose se brzo, nije to taj ton kakav daje plastika,al ne bilo kakva plastika...i naravno,svaki instrument trazi drukciju trzalicu
ma probo si trzalice od roga??????????? Pa,ne mogu vjerovati!!!Ja vec godinama trazim da probam trze od roga,a nikako da ih nadjem!Nisi ni svjestan koliku srecu imas!!
Reply With Quote
  #30  
Staro 12-08-2007, 10:36
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

hahahahahah.. da ,JESAM!!!! aaaaaaa, juuuu sva sam se naježila.

imam jednu od roga, ton je supalj, imam plastiku jednu, i ton je ljepsi.. probo sam par rogova, nema do plastike
Reply With Quote
  #31  
Staro 12-08-2007, 10:41
IvanZU IvanZU je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 1,699
IvanZU je na dobrom putu 47
Uobičajeno

....e a da te nešto pitam......da Marko B. svira sa rogom da li bi i ti isto sviro sa rogom......il da svira sa češljom jel bi i ti češljo?
Reply With Quote
  #32  
Staro 12-08-2007, 23:14
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by IvanZU Vidi Post
....e a da te nešto pitam......da Marko B. svira sa rogom da li bi i ti isto sviro sa rogom......il da svira sa češljom jel bi i ti češljo?
ne.ja ne sviram s takvom plastikom kao on.. on ima posebno.ali gledaj, njegov brac zahtjeva to.. zahtjeva debelu plastiku.. njegov brac je 3x teze svirat nego bilo koji drugi..al zato ima jako lijep ton, koji on zna postici.. vi nikada necete imat takav ton, jer svirate s fosnama od pola metra. ton treba znati kontrolirati..a a kako ces s fosnom? pustite cigane i te fore... 90% ih sere po tamburama. jako malo ih ima koji valjaju.sviraju s fosnama, sviraju bezveze. prljavo,jedino sto bas i kontra valja. bracevi ubi boze.nemos prepoznat melodiju. a deru po tamburama. nemos melodiju prepoznati. a vi se svi palite na to.
Reply With Quote
  #33  
Staro 13-08-2007, 03:19
matija_vg's Avatar
matija_vg matija_vg je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Nov 2006
Postovi: 1,086
matija_vg je na dobrom putu 20
Uobičajeno

exericu ne seri molim te jer sam siguran da dosta od tih ljudi znaci ljudi sa foruma znaju postic ton pogotovo na svojoj tamburi, i da nije jedino gospodin benić taj koji zna izvuć ton iz tambure pa te od srca molim da malo ohladis kaj se tice takvih glupih izjava svi mi imamo svoja misljenja ali ih ne namecemo drugima ko ti tak da ..............

a neznam za ivana ali odakle tebi podatak da on svira s dugackom trzalicom jer znam da njegov stim kolega u bendu svira zacudujuce s malom trzalicom kakvom rjetko ko svira basprim i ljep ton zna dobit iz svoje tambure

a na kraju krajeva stvar je navike daj nekom trzalicu s kojom inace ne svira nece dobit ton da ga jebes jer mu ne lezi ta trzalica bila ona duga ili kratka

i na kraju neznam jel si kad slusao i gledao dragu iz trenka kakvom on trzalicom svira..........uglavnom trzalica mu viri van pa dobrih dva centimetra samo vise i niti ne greba i ne udara po glasnjaci i isto jako ljepo sviri taj instrument tj. fino i dobije ton

o ukusima se ne raspravlja ali te molim da ne nameces drugima svoje misljenje do moje ovakve reakcije nebi doslo da si na drugaciji nacin podjelio misljenje s nama
__________________
Kad tambure zašute
kad se svjetla ugase

Otišlo mi društvo i prijatelj znan
zadnje piće pijem sam!
Reply With Quote
  #34  
Staro 13-08-2007, 10:24
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

Odakle Si Ti Mali?
Reply With Quote
  #35  
Staro 13-08-2007, 10:28
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by eXeR Vidi Post
Odakle Si Ti...?
"Ja sam seka iz Osijeka, trgovačka kći..."
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #36  
Staro 13-08-2007, 14:43
matija_vg's Avatar
matija_vg matija_vg je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Nov 2006
Postovi: 1,086
matija_vg je na dobrom putu 20
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by eXeR Vidi Post
Odakle Si Ti Mali?
ma to je sad najmanje bitna stvar odakle sam ja
ali ja ti hocu rec isto kaj pokusava ekipa vec............ nemam ja nikakve lose namjere kaj je maestro reko ti si svima nama drag vjerovo to ili ne ali sory nekad ga pretjeras

zivio ti nama
__________________
Kad tambure zašute
kad se svjetla ugase

Otišlo mi društvo i prijatelj znan
zadnje piće pijem sam!
Reply With Quote
  #37  
Staro 15-08-2007, 13:32
ocvirek ocvirek je odsutan trenutno
Banned
 
Registriran: Feb 2007
Postovi: 338
ocvirek je na dobrom putu 10
Uobičajeno

imam jednu tužnu vijest. ništa od trzalica do 9. mjeseca. dobru količinu sam već prodao tako da imam male zalihe, a nemam vremena pravit druge. stalno sam na gaži, radim, na gaži, radim, već me hvata PTSP sindrom (pit, jest, pit).........
Reply With Quote
  #38  
Staro 15-08-2007, 18:13
IvanZU IvanZU je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 1,699
IvanZU je na dobrom putu 47
Uobičajeno

......a šta ćeš......valjda ćemo dočekat i te tvoje terzijanere.......
Reply With Quote
  #39  
Staro 10-01-2008, 13:19
jaran91's Avatar
jaran91 jaran91 je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Dec 2007
Postovi: 408
jaran91 je na dobrom putu 17
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by ocvirek Vidi Post
prodajem, tj. pravim(ručno) trazlice za bas različitih veličina, može i po narudžbi. trzalice su od visokokvalitetne "nelomljive" plastike. cijena je 40 kn komad. zainteresiranima mogu poslat slike.
majstore... bi to moglo prek pošte nekak...? trebal bi 10cm dugu i 4 - 4.5cm široku...
Reply With Quote
  #40  
Staro 14-01-2008, 22:03
ocvirek ocvirek je odsutan trenutno
Banned
 
Registriran: Feb 2007
Postovi: 338
ocvirek je na dobrom putu 10
Uobičajeno

sutra navečer hvatam vremena za trzalice, mogu napravit 5-6 kom, pa se predbilježite.
Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 20:24 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.