Forums  

Go Back   Forums > Tambura općenito > Note, Tekstovi, MP3...

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #1  
Staro 13-04-2014, 10:09
skreb95 skreb95 je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Mar 2014
Postovi: 3
skreb95 je na dobrom putu 10
Uobičajeno teraj teraj zestoko note

Pozdrav svima! Prvo bi htio reci da se ispricavam zbog otvaranja nove teme jer vjerojatno vec to postoji ovdje, ali je tema previse tako da nemam zivaca to traziti. Evo kako i pise trebam note za ovu pjesmu za prim1 pa ako netko ima note i dvije minute vremena nek mi posalje na mail ss16cuber@hotmail.com
Hvala unaprijed
Reply With Quote
  #2  
Staro 13-04-2014, 11:14
basadzija's Avatar
basadzija basadzija je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,052
basadzija će postati slavan vrlo brzo 76
Uobičajeno

Vidi, dečko!
(nadam se da nisi cura)

Prešutio sam more ovakvih postova, ali ovaj me je dotukao.
Već smo navikli da "izviđači" ulete na forum i u prvom postu traže note za neke pjesme, ali ako još jednom pročitaš svoj post, nadam se da ćeš i sam uvidjeti u čemu je problem.
Tebi se, kao prvo, ne da trošiti vrijeme na "skidanje" neke pjesme. OK, možda nemaš dovoljno sluha, iskustva ili nečeg drugog... OK...
Ali da ti se ne da pretražiti mjesto (u ovom slučaju Forum), gdje se zasigurno već nalaze tražene note, već očekuješ da ti to netko plasira na pladnju, e to nije u redu.
Znači, prihvaćam da netko ne zna ili ne može sam "skinuti" neku pjesmu, ali da netko tako mlad (moja pretpostavka) "nema zivaca to traziti", e to mi nije jasno.

I na kraju, ako nemaš dovoljno znanja i iskustva da sam "skineš" navedenu pjesmu, nemoj se ni truditi, jer je zasigurno nećeš moći ni izvesti zbog navedene "kompliciranosti".

Srdačno...
__________________
Reply With Quote
  #3  
Staro 13-04-2014, 15:08
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

mensčini da će mu veći problem od kompliciranosti pjesme biti to što neće imati živaca za to naučiti, tako da...
__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit
Reply With Quote
  #4  
Staro 13-04-2014, 19:55
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

Slazem se.. Ajd da je trazio nesto jednostavno, pa bi shvatio. Pocetnik je..Ali odmah na teraj zestoko.. Sigurno neces moci to odsvirat kako treba, a da jos nemas sluha za sam skinut pjesmu (a nemas)
__________________
KLIKNI OVDJE
Reply With Quote
  #5  
Staro 13-04-2014, 22:18
beeman89's Avatar
beeman89 beeman89 je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Mar 2012
Postovi: 190
beeman89 je na dobrom putu 25
Uobičajeno

Slažem se s komentarima ostalih članova i nadam se da ćeš nakon ovoga zaista promijeniti svoj stav...
Ovo ti je dosta jednostavno.
Strofa i refren su ti raspisani basic tonovi pa to sve zvuči kao neka dječja pjesmica za 2. razred , ali pokušaj najprije to savladati a nakon toga slušaj snimke na youtubeu da vidiš kak to primaši sviraju.
Attached Files
File Type: pdf Teraj teraj žestoko.pdf (117.9 KB, 280 views)
Reply With Quote
  #6  
Staro 14-04-2014, 00:20
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

mislim da ne idu 4 triole. iako moze i tako
__________________
KLIKNI OVDJE

Last edited by eXeR; 14-04-2014 at 00:23.
Reply With Quote
  #7  
Staro 14-04-2014, 11:35
skreb95 skreb95 je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Mar 2014
Postovi: 3
skreb95 je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Gledajte, kao prvo nisam početnik, imam 18 godina, a sviram od 7 godine života pa mislim da možete lako izračunati. Kao drugo nov sam ovdje na forumu i mislim da se stvarno možete složiti da je tema i postova puno i da bi mi trebala vječnost da to pronađem. I ne vidim zašto vam je toliki problem pomoći kolegi tamburašu? I ne razumijem čemu ovo omalovažavanje kao nemaš sluha, ti to ne možeš odsvirat, ti nisi dosta dobar... Hvala beeman89 na notama. I naravno da neću promijeniti svoj stav zbog ovih nekoliko komentara ovdje, sam znam koliko sam dobar (ili loš) pa da mogu procijeniti što mogu odsvirati, a što ne. LP
Reply With Quote
  #8  
Staro 14-04-2014, 17:13
jajan jajan je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Aug 2012
Postovi: 35
jajan je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Meni nije jasno, ako sviraš tako dugo, kako to ne možeš skinut po sluhu nego ti trebaju note?
__________________
FilipSK
Reply With Quote
  #9  
Staro 14-04-2014, 19:58
beeman89's Avatar
beeman89 beeman89 je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Mar 2012
Postovi: 190
beeman89 je na dobrom putu 25
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by skreb95 Vidi Post
Gledajte, kao prvo nisam početnik, imam 18 godina, a sviram od 7 godine života pa mislim da možete lako izračunati. Kao drugo nov sam ovdje na forumu i mislim da se stvarno možete složiti da je tema i postova puno i da bi mi trebala vječnost da to pronađem. I ne vidim zašto vam je toliki problem pomoći kolegi tamburašu? I ne razumijem čemu ovo omalovažavanje kao nemaš sluha, ti to ne možeš odsvirat, ti nisi dosta dobar... Hvala beeman89 na notama. I naravno da neću promijeniti svoj stav zbog ovih nekoliko komentara ovdje, sam znam koliko sam dobar (ili loš) pa da mogu procijeniti što mogu odsvirati, a što ne. LP
Ma ne trebaš si uzimati k srcu komentare na račun tvog znanja, vještina, sluha ili bilo čega drugog.

Pod promjenom tvog stava mislio sam način sudjelovanja na forumu, a to je da ako se već regaš na forumu da pokažeš bar malo angažmana za pronalaženje tebi relevantnih tema, kao što je to bila ova u kojoj tražiš note za pjesmu koju, btw. većina profi tamburaša smatra "osnovnim štivom" pa od tuda valjda i takvi komentari, ali, nebitno. Kao drugo, forum ima opciju "pretraga", nalazi se na crti ispod gdje ti piše Privatne poruke. Time si možeš olakšati pretraživanje foruma.

Pozdrav!
Reply With Quote
  #10  
Staro 14-04-2014, 21:13
basadzija's Avatar
basadzija basadzija je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,052
basadzija će postati slavan vrlo brzo 76
Uobičajeno

Pa, da...
Imaš već osamnaest godina, nije ni čudo da nemaš živaca.

Hajde, molim te, ponovno pročitaj sve postove (uključujući i svoje), pa ćeš možda shvatiti što ti želimo reći.
Ja sam godinu mlađi od tebe, ali _maestro_ je dvije stariji, pa barem poslušaj njega.

Pusa svima!
__________________
Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 07:20 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.