Forums  

Go Back   Forums > Tambura općenito > Tamburaši i bandovi

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #1  
Staro 08-09-2015, 17:02
Charlie.Parker.Prvi Charlie.Parker.Prvi je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Sep 2015
Postovi: 3
Charlie.Parker.Prvi je na dobrom putu 10
Exclamation KONTRAŠ SE TRAŽI Zagreb (DUBRAVA, MARKUŠEVEC, GRAČANI, VUGROVEC)

Poštovani tamburaši i tamburašice ,

mi smo bend iz Zagreba ( Markuševec, Vugrovec) , kojeg je zbog privatnih ambicija napustio kontraš inače redovni član našeg sastava.

Mi tražimo svirača kontre! Muškog svirača kontre!

POTREBNE SPECIFIKACIJE:

-umno i fizički sposoban odraditi 2-3 probe tjedno

-po mogućnosti da nema šestero sedmero djece i radi četiri posla

-relativno vokalno sposoban, lead imamo ali još jedan nije na odmet

-da posjeduje vlastiti instrument za sviranje

-DA NIJE UDALJEN OD NAŠIH SELA VIŠE OD 30 MINUTA VOŽNJE AUTOMOBILOM

P.S

Na ovako dobar oglas se jednostavno morate prijaviti!

Zamolio bih i drage FORUMAŠE ukoliko poznaju nekog sa specifikacijama iznad navedenim da slobodno upute inu osobu da nas kontaktira.

Unaprijed se zahvaljujemo!

Željno iščekujemo Vaš poziv.


broj telefona: 097/746-1447
mail: charlie.parker.prvi@gmail.com
https://www.facebook.com/skorofrajeri
Reply With Quote
  #2  
Staro 14-09-2015, 16:56
UrsaMajor UrsaMajor je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jan 2012
Postovi: 177
UrsaMajor je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Charlie.Parker.Prvi Vidi Post
-po mogućnosti da nema šestero sedmero djece i radi četiri posla
Oglas vam je sjajan, a ovaj citirani dio je njegov highlight.

Dakle u startu smo diskriminirali žene.
Zatim smo izdiskriminirali one koji moraju raditi na poslu na kojem im radno vrijeme nije fiksno, što je oko 95% Hrvata koje pošteno pokušavaju zaraditi kruh u privatnom sektoru.
Zatim one s djecom...

Nakon toga, to bi trebao biti mladić sa repertoarom i vokalom stasitog starog gažera, da ide na 2-3 probe tjedno učiti ono što još nezna.
Na kraju da je na "hop" od vašeg mjesta,faktički u vašem susjedstvu, ali da vi za takvog svirača još neznate.

Ja ne želim spamati temu, i svakako ne bih želio time obezvrijediti vaš rad, pa neka se moj post obriše ukoliko je to na dobrobit teme i oglasa.

Ja znam kontraše koji (barem približno) odgovaraju vašem opisu.
Takvi ljudi će vam otići iz sastava za tjedan dana, ukoliko nemate na tjednoj bazi 2, 3, 4 svirke, po 3-4 kulturna seta, plaćena minimalno kulturnih 50+€ po članu.
A ako ga netko pijan ili drogiran (ili oboje) krene j****i na gaži, zatražit će svoj novac, spremiti instrument i otići doma, gotovo sigurno, ženi i djeci...

Sretno sa traženjem člana!
Koliko ja poznajem vaš rad, Bruno je bio odličan kontraš i neznam hoćete li ga uspjeti zamijeniti prema kvalitativnim parametrima.

Last edited by UrsaMajor; 14-09-2015 at 16:58.
Reply With Quote
  #3  
Staro 15-09-2015, 16:19
Charlie.Parker.Prvi Charlie.Parker.Prvi je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Sep 2015
Postovi: 3
Charlie.Parker.Prvi je na dobrom putu 10
Thumbs down

Dragi Urs Major.

Zahvaljujemo se na iskrenom odgovoru i komentaru, iskrenost je rjetka pojava na ovim prostorima ali isto je tako cesta pojava koja se zove ne citanje sa razumijevanjem i donosenje zakljucaka na temelju loseg razumijevanja pisanog teksta.

Ne zelimo se nikome opravdavati jer nemate pojma koliko je stvari po nas krenulo nizbrdo.
Prvo nas je napustio nas dugogodisnji prijatelj koji je presao u jedan renomirani Zagrebacki bend ali necemo mu suditi budimo realni otisao je na bolje ma da je to napravio vrlo lose.
Druga stvar koja nam se dogodila je da nas je nas kontras morao napustiti jer je upisao muzicku akademiju u Splitu i fizicki nemoze vise raditi sa nama.
Treca stvar koju moram primijetiti je da ste napisali da trazimo covjeka koji nema posao, ja se necu hvaliti ali trenutno radim ozbiljan i odgovoran posao u jednoj od najvecih kompanija u nasoj napacenoj maloj državičici tako da je vas komentar o radu potpuno promasen.

Zene smo diskriminirali ne zbog sovinizma vec zbog losih iskustava koje imamo sa sviranjem u bendu sa zenom, dalje necu komentirati tu pricu jer je predegutantna i nije za svacije oci a ni usi.

Srdačan💖 pozdrav,

s postovanjem,

Charlie Parker

Last edited by Charlie.Parker.Prvi; 15-09-2015 at 16:43.
Reply With Quote
  #4  
Staro 15-09-2015, 18:01
UrsaMajor UrsaMajor je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jan 2012
Postovi: 177
UrsaMajor je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Dragi kolega Čarli,
ja tvrdim da moj odgovor nije ponukan nerazumijevanjem, niti sam ulazio u dubioze o stvarima unutar Vašeg sastava.
Svakako nisam želio da bude shvaćeno kao atak na Vas ili Vaš sastav.

Nadovezao sam se na oglas koj ste Vi sastavili u ime svog sastava.
Također sam iznio svoje osobno mišljenje o glazbenicima koji bi se mogli uklapati u tražene okvire, na temelju samog oglasa.
Za razliku od Vašeg praktičnog primjera gore, osobno smatram da se inteligentni i pismeni ljudi ne trebaju objašnjavati jer će sukus misli biti shvatljiv svima.

Ja se ispričavam što sam Vam uzeo vrijeme potrebno da se objasnite.
Što se mene tiče, rasprava se može izbrisati kako ne bih pogreškom još bio i odgovoran za eventualne lošije rezlutate oglasa.

Ja Vam kolega iskreno želim sreću u potrazi za kvalitetnim članom i nadam se da će vam stvari krenuti "uzbrdo".
Ispričavam se onima koji su me krivo shvatili.

Ljubim ruke.
Reply With Quote
  #5  
Staro 15-09-2015, 20:32
Charlie.Parker.Prvi Charlie.Parker.Prvi je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Sep 2015
Postovi: 3
Charlie.Parker.Prvi je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Dragi kolega,

Hvala na trudu i vremenu uloženom u ove komentare.


Jedini cilj je naći dobrog i sposobnog kontraša koji bi se odlično uklopio u našu priču.
Ako znate nekog takvog, koji zadovoljava uvjete, pomozite mi i preporučite ga jer cilj ovog foruma i oglasa je da si međusobno pomažemo, zar ne?

Sve ostale rasprave su nepotrebne.

Pozdrav i do slušanja 🙋😉
Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 00:43 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.