Forums  

Go Back   Forums > Tambura općenito > Događanja

 
 
Opcije Teme Način Prikaza
Prev Previous Post   Next Post Next
  #11  
Staro 19-05-2009, 15:50
cicak's Avatar
cicak cicak je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2006
Postovi: 159
cicak je na dobrom putu 10
Exclamation ....

kad si ko lobija...zasto nema spomenutih dirigenata,tj.zasto ih vise nema a blili su.
Da je bilo vise njih kao na pocetku,ne bi se sigurno niko usudio zadnjih 2 dana donijet note,jer s obzirom na kvalitet ostalih dirigenata,lako bi bilo doticne zamjeniti...

-Zasto je rapsodija ostala na 2 dirigenta ja ne znam al mislim da njima dvojici to odgovara i da mogu raditi "sta hoce"....Da je lose spasti samo na dvojicu,mislim da DA(kao sto misli i svaki koji je na jedan nacin bio dio toga),al izgleda da je lobi uvjek jaci od kvaliteta..
-To i dalje ostaje lijepa kao lijepa manifestacija koju treba zadrzati,i boriti se za nju,al se izgubilo na poletu,i ono gdje se ne daje sansa ljudima koji repertoar mogu boljim napraviti,nego se ide na povjerenje jednoga,tj.dirigenta.Na zalost,ovo mi lici na jedan ogranak hrt orkestra(protiv kojeg ja nemam nista)i da je programska politika i nacin muziciranja sveden na isto.Ipak pored 100 ljudi na bini trebalo bi da ima i malo vise atraktivnosti,kako repertoarski tako i sviracki...Tad bi i jos onih vrhunskih sviraca doslo samo,ne bi ih se trebalo moliti,pa bi mozda to na kraju bio orkestar koji bi imao koncerata kao i Bregin i isto toliko bio trazen....Naravno ovo se nemoze,jer pojedincu(pojedincima)nije u interesu da to tako izgleda i zvuci jer onda onaj koji mase ispred orkestra zeli da je on cijelo vrijeme u planu,a ne neki solisti kojima bi poslije dolazili i cestitali a ne upravo "mahaču".....

-Mislim kad bi uprava sokadije usvojila ovo sto ovdje govorimo,dobili bi na kvalitetu programa,i sviraci vise poleta za rad osim samog isviravanja nota i zeljom da se bude dio toga.
-Time mislim da bi se i ta neka imena sviracka koja ste spominjali odazvala,ali kad vide u cijoj je sluzbi orkestar mislim da im se ne da.

...ako bude kad sud u Haggu za muzicare,tj.dirigente,predpostavljam koji bi se nasao na 1 mjestu za odstrijel.
Reply With Quote
 


Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 09:41 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.