Forums  

Go Back   Forums > forum.tambura.com.hr > Obavijesti

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #1  
Staro 12-12-2014, 10:34
Vlado basprim Vlado basprim je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2009
Postovi: 306
Vlado basprim će postati slavan vrlo brzo 54
Uobičajeno UPOZORENJE !!!

Već neko vrijeme Slavonijom hara jedan prevarant koji vreba samo tamburaše i na neki način je nekim tamburašima uspio na prevaru ozet određene svote novca !
Jučer sam i ja bio u kontaktu sa istim likom ali nisam se dao zavesti!!
Cijela priča ide ovako :

"Nazove na telefon čovjek koji se predstavi kao Međugorac Ivica iz Osijeka te je njegovo pitanje da li je sastav slobodan za gažu i naravno pita cijenu na vaš odgovor o cijeni nekoliko trenutaka šuti.Nakon toga prodaje priču kako mu je baš vaš bend najbolji koji je ikad slušao i diže sam cijenu gaže za duplo kroz priču kako on cijeni kvalitetu i rad te smatra da treba takvima platiti i više ali ne definira točno datum gaže nego samo vrijeme fešte ! Vrijeme fešte je uvijek ovakvo od 11 sati pa do cca 17 sati nakon toga pita dali slučajno neki član benda radi da bi saznao da li u bendu ima nezaposlenih , nakon saznanja da li je netko iz benda nezaposlen on automatski nudi posao jednome u svojoj "FIRMI" koja se bavi distribucijom nekakvih proizvoda po Slavoniji i treba mu odgovoran vozač I NARAVNO SVIRAČI MU NAJBOLJE PAŠU JER SE PUNO VOZE I IMAJU CESTE U NOGAMA. Nakon toga istom kandidatu nudi plaču od 4200 kn i stalan posao ali kad ima gažu bez problema dobije slobodno jer on kao voli pomagati sviračima !!Međutim on dogovori sastanak sa kandidatom i sve mu to obeća ali caka je u tome da on kaže kandidatu da iako če ga zaposliti u svojoj firmi koja je zastupnik nekakve Belgijske VELIKE FIRME nema smisla da on plati troškove za nekakve papire nego kandidat i naravno traži novce i to uvijek 900 kn !!Nakon što mu kandidat da pare on odlazi sa porukom da se sutra čuju i da več sutra počinje raditi !!!!!!!!
No nakon toga ni od posla ni od novaca nema više ništa !!
Zanimljivo je da u razgovoru prevaranta sa vama da on zna najsitnije detalje o članovima drugih bendova od onih malo poznatih bendova do onih koji su na vrhu estrade ( od imena, nadimaka, bračnog stanja ,godina starosti ,mjesta gdje žive čak se po priči i druži sa neznam Bogdanom ,Dikama Dukatima , Lolama itd) Na taj način je uzeo novce mnogim sviračima i naravno nikad nije nikog zaposlio !!!!Mene je jučer zvao i tek nakon 15 min razgovora sam skužio da je to taj lik o kom su oštečeni pričali meni i vjerujte mi da je lik premazan svim mastima i jako ga je teško skužiti!! Naravno u današnje vrijeme kad je situacija takva kakva je ljudi su spremni na sve za dobar posao ???I on to jaaaaaako koristi !!
Slučaj je prijavljen i policiji tako da je sad sve u njihovim rukama ali mislim da mu ne mogu ništa dokazat pa se bojim da če on operirati i dalje jer uvijek ima kandidata !!!Zasad je operirao po mojim saznanjima po Slavoniji no nije isključeno da neće proširiti tržište i na druge djelove Hrvatske !!
Mislim da luta bespućima interneta i vjerovatno je i član ovog foruma i razni h sličnih grupa na facebooku i tako dalje !!

Dječaci oprez i ako idete na razgovor za posao idite u grupi sa motkama u ruki!!




Naravno širite ovo dalje da nebi bilo još prevara !!!!!!!!!!
Treba stati prevarantu na rep !!!!!!!

E da mislim čak da i nisam postavio post na dobrom mjestu ali namjera je bitna !!!
__________________
Curu il¨ tamburu ljubi il¨ ostavi !!!!!!!!!!!!!!

Last edited by Vlado basprim; 12-12-2014 at 12:18.
Reply With Quote
  #2  
Staro 12-12-2014, 18:53
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

Znaci , bilo je vise zrtava?
__________________
KLIKNI OVDJE
Reply With Quote
  #3  
Staro 15-12-2014, 09:23
Vlado basprim Vlado basprim je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2009
Postovi: 306
Vlado basprim će postati slavan vrlo brzo 54
Uobičajeno Žrtvovane žrtve !!!!!!!!

Quote:
Originally Posted by eXeR Vidi Post
Znaci , bilo je vise zrtava?
Da "žrtava" je bilo čak i previše !!
SAd ispada da sam dobra duša ali dok nisam javno napisao i šerao dalje nisam ni pojma imao koliko je je to daleko otišlo! Koliko sam čuo POSLODAVAC operira i po inozemstvu !
Nije mi jasna samo jedna stvar da nitko nije tako dugo ništa rekao bar upozorio druge da ne nasjednu ,nije sramota reć da te neko zaj... baš suprotno treba svima reć da se zna i da se gada uhvati i stave mu se bukagije na nogu !
Exer bilo je kandidata i iz tvog grada čudi me da nisi čuo??
__________________
Curu il¨ tamburu ljubi il¨ ostavi !!!!!!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #4  
Staro 15-12-2014, 20:08
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

Ma cuo sam za to,ali sam cuo da je samo jednog lika sjebao.. nisam znao da to radi vec duze vrijeme
__________________
KLIKNI OVDJE
Reply With Quote
  #5  
Staro 24-01-2017, 13:56
gulaga gulaga je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Jan 2017
Postovi: 1
gulaga je na dobrom putu 10
Smile može pomoć

Quote:
Originally Posted by Vlado basprim Vidi Post
Već neko vrijeme Slavonijom hara jedan prevarant koji vreba samo tamburaše i na neki način je nekim tamburašima uspio na prevaru ozet određene svote novca !
Jučer sam i ja bio u kontaktu sa istim likom ali nisam se dao zavesti!!
Cijela priča ide ovako :

"Nazove na telefon čovjek koji se predstavi kao Međugorac Ivica iz Osijeka te je njegovo pitanje da li je sastav slobodan za gažu i naravno pita cijenu na vaš odgovor o cijeni nekoliko trenutaka šuti.Nakon toga prodaje priču kako mu je baš vaš bend najbolji koji je ikad slušao i diže sam cijenu gaže za duplo kroz priču kako on cijeni kvalitetu i rad te smatra da treba takvima platiti i više ali ne definira točno datum gaže nego samo vrijeme fešte ! Vrijeme fešte je uvijek ovakvo od 11 sati pa do cca 17 sati nakon toga pita dali slučajno neki član benda radi da bi saznao da li u bendu ima nezaposlenih , nakon saznanja da li je netko iz benda nezaposlen on automatski nudi posao jednome u svojoj "FIRMI" koja se bavi distribucijom nekakvih proizvoda po Slavoniji i treba mu odgovoran vozač I NARAVNO SVIRAČI MU NAJBOLJE PAŠU JER SE PUNO VOZE I IMAJU CESTE U NOGAMA. Nakon toga istom kandidatu nudi plaču od 4200 kn i stalan posao ali kad ima gažu bez problema dobije slobodno jer on kao voli pomagati sviračima !!Međutim on dogovori sastanak sa kandidatom i sve mu to obeća ali caka je u tome da on kaže kandidatu da iako če ga zaposliti u svojoj firmi koja je zastupnik nekakve Belgijske VELIKE FIRME nema smisla da on plati troškove za nekakve papire nego kandidat i naravno traži novce i to uvijek 900 kn !!Nakon što mu kandidat da pare on odlazi sa porukom da se sutra čuju i da več sutra počinje raditi !!!!!!!!
No nakon toga ni od posla ni od novaca nema više ništa !!
Zanimljivo je da u razgovoru prevaranta sa vama da on zna najsitnije detalje o članovima drugih bendova od onih malo poznatih bendova do onih koji su na vrhu estrade ( od imena, nadimaka, bračnog stanja ,godina starosti ,mjesta gdje žive čak se po priči i druži sa neznam Bogdanom ,Dikama Dukatima , Lolama itd) Na taj način je uzeo novce mnogim sviračima i naravno nikad nije nikog zaposlio !!!!Mene je jučer zvao i tek nakon 15 min razgovora sam skužio da je to taj lik o kom su oštečeni pričali meni i vjerujte mi da je lik premazan svim mastima i jako ga je teško skužiti!! Naravno u današnje vrijeme kad je situacija takva kakva je ljudi su spremni na sve za dobar posao ???I on to jaaaaaako koristi !!
Slučaj je prijavljen i policiji tako da je sad sve u njihovim rukama ali mislim da mu ne mogu ništa dokazat pa se bojim da če on operirati i dalje jer uvijek ima kandidata !!!Zasad je operirao po mojim saznanjima po Slavoniji no nije isključeno da neće proširiti tržište i na druge djelove Hrvatske !!
Mislim da luta bespućima interneta i vjerovatno je i član ovog foruma i razni h sličnih grupa na facebooku i tako dalje !!

Dječaci oprez i ako idete na razgovor za posao idite u grupi sa motkama u ruki!!




Naravno širite ovo dalje da nebi bilo još prevara !!!!!!!!!!
Treba stati prevarantu na rep !!!!!!!

E da mislim čak da i nisam postavio post na dobrom mjestu ali namjera je bitna !!!
imam violinu za restauraciju iz 1935 god. izrada cremona,bila su te godine 4 majstora,izgrađeno 60 kom. tako da ne znam koji od njih dok se violina ne rastavi,a to može samo stručnjak za kojeg ja nemam love pa bi je prodala takvu kakva je -inače ona se prodaje naravno restaurirana od 50-80000 $
e sad-kako mogu to ojaviti i staviti slike-znam da nije tambura ,ali ovaj forum sam našla
pozdrav
Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 16:10 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.