Forums  

Go Back   Forums > Tambura općenito > Note, Tekstovi, MP3...

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #1  
Staro 07-10-2010, 22:24
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno osam tamburasa s petrovaradina- hahaha likova

slusam sad na sokackom radiju, 8 tamb. s petrovaradina, neki hrvat pjeva, jako lose,a svira mu janika..tj onaj snimak instrumental hahahaha.... zamisli... mislim da neka treba pjeva s njim. ugl lik nezna ni rijeci izgovarat kako treba, a naglasak mu je ko da je iz kine.. jel zna tko tko to pjeva?
__________________
KLIKNI OVDJE
Reply With Quote
  #2  
Staro 08-10-2010, 02:36
Ćosa's Avatar
Ćosa Ćosa je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Feb 2008
Postovi: 238
Ćosa je na dobrom putu 13
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by eXeR Vidi Post
slusam sad na sokackom radiju, 8 tamb. s petrovaradina, neki hrvat pjeva, jako lose,a svira mu janika..tj onaj snimak instrumental hahahaha.... zamisli... mislim da neka treba pjeva s njim. ugl lik nezna ni rijeci izgovarat kako treba, a naglasak mu je ko da je iz kine.. jel zna tko tko to pjeva?
ti?
joke
Reply With Quote
  #3  
Staro 08-10-2010, 12:11
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

nene..reko bi da je neki zagorac ili nesto,posto mu je naglasak ubi boze..ugl uzas je pjevanje,,a umixano u janikin instrumental..presmijesno. haha
__________________
KLIKNI OVDJE
Reply With Quote
  #4  
Staro 08-10-2010, 19:55
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by eXeR Vidi Post
nene..reko bi da je neki zagorac ili nesto,posto mu je naglasak ubi boze..ugl uzas je pjevanje,,a umixano u janikin instrumental..presmijesno. haha
Hahaha, već sam se zabrinul da sam to možda ja (imam na MySpaceu jednu takvu foru, moj glas uz pratnju Janike i ekipe), al' ja sam snimil "Mrkova"... Ček, al' zakaj ti otvaraš temu i zanima te tko pjeva, ako je užas?
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #5  
Staro 08-10-2010, 21:27
Tamburalo Tamburalo je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Apr 2008
Postovi: 148
Tamburalo je na dobrom putu 10
Uobičajeno

da može kao po starom dobrom običaju s..t po tuđem uratki, kakav god isti bio. pacijent.
Reply With Quote
  #6  
Staro 08-10-2010, 21:28
Tamburalo Tamburalo je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Apr 2008
Postovi: 148
Tamburalo je na dobrom putu 10
Uobičajeno

uratku, pardon.
Reply With Quote
  #7  
Staro 08-10-2010, 21:44
bratislav's Avatar
bratislav bratislav je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2009
Postovi: 103
bratislav će postati slavan vrlo brzo 64
Uobičajeno

Mozda se ovde misli na jedan stari snimak na kome peva Jovan Radovanovic iz Sedmorice Mladih(ako se secate)uz pratnju Janikinog orkestra...
Reply With Quote
  #8  
Staro 08-10-2010, 21:52
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by bratislav Vidi Post
Mozda se ovde misli na jedan stari snimak na kome peva Jovan Radovanovic iz Sedmorice Mladih(ako se secate)uz pratnju Janikinog orkestra...
ma ne...svirka i pjevanje nisu odjednom..nego je pjevanje namontirano na onaj instrumetal od janike..
__________________
KLIKNI OVDJE
Reply With Quote
  #9  
Staro 08-10-2010, 21:55
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by bratislav Vidi Post
Mozda se ovde misli na jedan stari snimak na kome peva Jovan Radovanovic iz Sedmorice Mladih(ako se secate)uz pratnju Janikinog orkestra...
ne griješi dušu. jova i sedmorica mladih su bili sjajni izvođači i njihova izvedba 8 tamburaša je za antologiju, kao i puno drugih stvari koje su snimili.
Reply With Quote
  #10  
Staro 08-10-2010, 21:56
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

ma hrvat neki,reko bi neki zagorac. posto ima taj naglasak.. ugl osobno je uzas,samo me zanima tko je to uradio? hahaha
__________________
KLIKNI OVDJE
Reply With Quote
  #11  
Staro 08-10-2010, 22:09
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by eXeR Vidi Post
ma hrvat neki,reko bi neki zagorac. posto ima taj naglasak.. ugl osobno je uzas,samo me zanima tko je to uradio? hahaha
Zagorac ili Zagorec? Iako sumnjam da uopće razumiješ što te pitam... I ovo je retoričko pitanje... A kad te već ta izvedba toliko fascinirala, zašto nisi poslao mail Šokačkom Radiju pa ih pitao nego tu kenjaš po forumu...
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #12  
Staro 08-10-2010, 22:10
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

pa zanima me dali ste vi culi to?
__________________
KLIKNI OVDJE
Reply With Quote
  #13  
Staro 08-10-2010, 22:10
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Ja - ne.
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #14  
Staro 08-10-2010, 22:14
bratislav's Avatar
bratislav bratislav je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2009
Postovi: 103
bratislav će postati slavan vrlo brzo 64
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by _maestro_ Vidi Post
ne griješi dušu. jova i sedmorica mladih su bili sjajni izvođači i njihova izvedba 8 tamburaša je za antologiju, kao i puno drugih stvari koje su snimili.
Slazem se,maestro. Pomislio sam,samo,da s obzirom da su exer i drugi momci koji su ovde mladji pa da,mozda, nisu imali prilike da cuju tu verziju i da im je zbog toga zvucala kao"nova".
Reply With Quote
  #15  
Staro 08-10-2010, 22:21
sviraczs's Avatar
sviraczs sviraczs je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2006
Postovi: 1,028
sviraczs je na dobrom putu 16
Uobičajeno

vlado smiljanić
__________________
...naposletku, ti si dobro znala da sam sviraczs...
Reply With Quote
  #16  
Staro 08-10-2010, 22:38
stevanbeli's Avatar
stevanbeli stevanbeli je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jan 2008
Postovi: 231
stevanbeli će postati slavan vrlo brzo 52
Uobičajeno

Nisam mislio komentirati, al' kad me vučeš za jezik. Remix je rađen na temu Osam tamburaša i Mrkova. Otpjevao je Vlado Smiljanić i taj snimak je dvadesetak i više godina. Napravljen je poslije Janikine smrti ili tako nekako. Cjele ove godine nikog od nas to nije smetalo i sada se ti sprdaš sa tim. Kada budeš otpjevao neku podravsku ili dalmatinsku pjesmu sa 100% tog filinga onda se javi. Vidiš taj Vlado Smiljanić je napravio studijskih snimaka i doneo glazbenog materijala i zadužio tamburaše što ti nećeš nikada. Osobno Vladu ne poznam najbolje, a najmanje 50% moje kolekcije glazbe vuče od njega. Zar svi moramo pjevati ko Bogdan ili kad već naklapaš često o sevdahu ko' Safet. Pa normalno je da je čovjek podravac i da ima takav naglasak i akcent. A i da mi je tebe vidjeti da dođeš iz Iloka negdje u srce Bosne pjevati sevdah.
Reply With Quote
  #17  
Staro 08-10-2010, 23:24
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by stevanbeli Vidi Post
Nisam mislio komentirati, al' kad me vučeš za jezik. Remix je rađen na temu Osam tamburaša i Mrkova. Otpjevao je Vlado Smiljanić i taj snimak je dvadesetak i više godina. Napravljen je poslije Janikine smrti ili tako nekako. Cjele ove godine nikog od nas to nije smetalo i sada se ti sprdaš sa tim. Kada budeš otpjevao neku podravsku ili dalmatinsku pjesmu sa 100% tog filinga onda se javi. Vidiš taj Vlado Smiljanić je napravio studijskih snimaka i doneo glazbenog materijala i zadužio tamburaše što ti nećeš nikada. Osobno Vladu ne poznam najbolje, a najmanje 50% moje kolekcije glazbe vuče od njega. Zar svi moramo pjevati ko Bogdan ili kad već naklapaš često o sevdahu ko' Safet. Pa normalno je da je čovjek podravac i da ima takav naglasak i akcent. A i da mi je tebe vidjeti da dođeš iz Iloka negdje u srce Bosne pjevati sevdah.
samo me zanimalo tko to pjeva... jer mi je smijesno da je to uradio...nasnimio glas na taj instrumental...briga me za pjevanje, nego me samo zanimalo zasto je to uradio tako...
__________________
KLIKNI OVDJE
Reply With Quote
  #18  
Staro 09-10-2010, 06:05
stevanbeli's Avatar
stevanbeli stevanbeli je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jan 2008
Postovi: 231
stevanbeli će postati slavan vrlo brzo 52
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by eXeR Vidi Post
samo me zanimalo tko to pjeva... jer mi je smijesno da je to uradio...nasnimio glas na taj instrumental...briga me za pjevanje, nego me samo zanimalo zasto je to uradio tako...
Pa tebi je sve smiješno i sve isprdavaš. Odrasti jednom. Nešto ću ti reći ali nemoj se uvrijediti. Čika Marka jako poštujem, ali daj stekni neko svoje mišljenje. Imam osjećaj da čika Marko ima jak utjecaj na tebe, ali one njegove ispravne odlike kod tebe dolaze u sasvim drugom konteksti i dobiju negativnu energiju. Drugo sviro sam i ja sa puno starijim od sebe ali iz razloga što u vrijeme kada sam išao u srednju (80' tih) tambura nije baš bila popularna i nisam imao s kime svirati. Ti sad kad ima hrpa mlađih tamburaša sviraš sa ljudima koji ti mogu biti didovi. Da li ti to što govori. Nisam bez dlake na jeziku i puno me stvari smeta kod drugih svirača, ali odakle mi pravo i autoritet da nekoga isprdavam. Mogu dati komentar ili dobronamjerni savjet u okviru svog znanja, ali da ću nekog ismijavati, to nikada. Daj malo razmisli o svom ponašanju. Vjerujem da nisi loš dečko i ima puno dobrih stvari koje si rekao, ali daj uspori sa jezikom. Za koju godinu nećeš imati s kim svirati, zamrziće te ljudi. A srce će te vući da sviraš.

Pozdrav!
Reply With Quote
  #19  
Staro 09-10-2010, 07:17
Tamburalo Tamburalo je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Apr 2008
Postovi: 148
Tamburalo je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by stevanbeli Vidi Post
Pa tebi je sve smiješno i sve isprdavaš. Odrasti jednom. Nešto ću ti reći ali nemoj se uvrijediti. Čika Marka jako poštujem, ali daj stekni neko svoje mišljenje. Imam osjećaj da čika Marko ima jak utjecaj na tebe, ali one njegove ispravne odlike kod tebe dolaze u sasvim drugom konteksti i dobiju negativnu energiju. Drugo sviro sam i ja sa puno starijim od sebe ali iz razloga što u vrijeme kada sam išao u srednju (80' tih) tambura nije baš bila popularna i nisam imao s kime svirati. Ti sad kad ima hrpa mlađih tamburaša sviraš sa ljudima koji ti mogu biti didovi. Da li ti to što govori. Nisam bez dlake na jeziku i puno me stvari smeta kod drugih svirača, ali odakle mi pravo i autoritet da nekoga isprdavam. Mogu dati komentar ili dobronamjerni savjet u okviru svog znanja, ali da ću nekog ismijavati, to nikada. Daj malo razmisli o svom ponašanju. Vjerujem da nisi loš dečko i ima puno dobrih stvari koje si rekao, ali daj uspori sa jezikom. Za koju godinu nećeš imati s kim svirati, zamrziće te ljudi. A srce će te vući da sviraš.

Pozdrav!

nek' mu je netko objasnio, napokon, hvala ti!
Reply With Quote
  #20  
Staro 09-10-2010, 12:22
Ćosa's Avatar
Ćosa Ćosa je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Feb 2008
Postovi: 238
Ćosa je na dobrom putu 13
Uobičajeno

kako samo svaki put uspije otvorit FAIL temu
Reply With Quote
Reply


Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 21:40 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.