Forums  

Go Back   Forums > Instrumenti i oprema > Ozvučenje, recording i softver

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #1  
Staro 04-01-2013, 19:55
gudo1992 gudo1992 je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Aug 2007
Postovi: 119
gudo1992 je na dobrom putu 10
Smile Prijedlog za bežično iliti wireless spajanje bass gitare?

Pozdrav,

zanima me ima li itko iskustva sa bežičnim spajanjem bass gitare u pojačalo(i dalje pojačalo u miksetu)?
Koliko bi me izašla ta invensticija? Koje su moguće kombinacije,koliko je to komplicirano za sastaviti,postoje li tu neke zapreke,gubi li se tu nešto posebno?

Moram napomenuti da što se tiče razglasa sam totalni glupan,uvijek je to netko znao bolje,pa vas molim i da ukoliko budete objašnjavali budete obazrivi na moje neznanje.
Reply With Quote
  #2  
Staro 04-01-2013, 23:48
SBruno SBruno je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2009
Postovi: 292
SBruno je na dobrom putu 20
Uobičajeno

Gudo,koliko se znamo,mislim,sve skupa,da bi ti bila preskupa,da ne kažem neisplativa i nepotrebna(što je najbitnije)ta neka investicija...opet nemam nekih "drasticnih konstruktivnih"rješenja,al mislim da je problem puno jednostavniji,pa gledaj poradit u tom smjeru..živio i oprosti ako sam te možda zbunio
Reply With Quote
  #3  
Staro 05-01-2013, 15:56
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

Ja sam osobno zagovarač fiksnog spajanja opreme, bilo koje, jer je to metoda koja radi u svim uvjetima i dakako najsigurnija.
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote
  #4  
Staro 06-01-2013, 17:17
vjekolas vjekolas je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jun 2009
Postovi: 196
vjekolas je na dobrom putu 20
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by gudo1992 Vidi Post
Pozdrav,

zanima me ima li itko iskustva sa bežičnim spajanjem bass gitare u pojačalo(i dalje pojačalo u miksetu)?
Koliko bi me izašla ta invensticija? Koje su moguće kombinacije,koliko je to komplicirano za sastaviti,postoje li tu neke zapreke,gubi li se tu nešto posebno?

Moram napomenuti da što se tiče razglasa sam totalni glupan,uvijek je to netko znao bolje,pa vas molim i da ukoliko budete objašnjavali budete obazrivi na moje neznanje.


Živio Gudo...
Evo da ti kažem iz prve ruke..
U bendu imam 3 bežična sistema.
Markan svira prim i gitaru na bežični sistem i to radi odlično..toliko da i ja razmišljam o kupnji istog..
Probali smo spojiti i Bass radi također odlično i ja svojim amaterskim uhom ne čujem nikakvu razliku u zvuku.
Ako želiš javiš se pa probaš...,cijenu ćemo dogovoriti...
Živio
Reply With Quote
  #5  
Staro 10-01-2013, 01:18
Mislav's Avatar
Mislav Mislav je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 1,153
Mislav je na dobrom putu 32
Uobičajeno

nas basista je, od kad smo postali potpuno bezicni sastav, presao na bas gitaru i sve radi ko vurica.

incesticija ti ovisi o tome koliko si spreman izdvojiti za istu, odnosno koji bezicni sustav zelis kupiti.
__________________
I ponovo da se rodim, ja bi opet isti bio, pjevao bi kad zaboli

www.ts-legolas.com
Reply With Quote
Reply

Tags
bass

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 12:08 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.