Forums  

Go Back   Forums > Instrumenti i oprema > Ozvučenje, recording i softver

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #201  
Staro 01-10-2008, 08:31
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Ej, Gigi, koji model Oktave i AudioTechnice imaš? U kojem programu snimaš?
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #202  
Staro 01-10-2008, 10:26
longee's Avatar
longee longee je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 1,525
longee je na dobrom putu 28
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Mata Vidi Post
joj ja oću tu emu karticu....
Ja sam ubo ovu...


I prilično sam zadovoljan zvukom. Doduše nisam još probao nešto ozbiljno snimiti, ali za te novce (stotinjak jurjev) mislim da je CheChe (što bi Miš Lav reke...)

http://www.emu.com/products/product....v=introduction
__________________
Last edited by longee: Danas at 13:37

Tko je lud, ne budi mu zbunjen




Neki znaju što rade, a neki rade što znaju



Quote:
Originally Posted by grm Vidi Post
naravno da necu, ako se ti neces ljutit ako ti malo stavim motornu pilu u anus...

all rights reserved

Last edited by longee; 01-10-2008 at 10:30. Razlog: More, more, more...
Reply With Quote
  #203  
Staro 01-10-2008, 15:24
Mata's Avatar
Mata Mata je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Feb 2007
Postovi: 255
Mata je na dobrom putu 26
Uobičajeno

Da longee, i ja bi ubo ovu, al nažalost nema digitalni ulaz jelda? trebam najviše da snimim live na gaži, al digitalno prek optike ili spdif-a. Čuo sam da se te serije više ne proizvode...što je još dobro u tom rangu, a da je usb i da ima digitalni ulaz..?
Reply With Quote
  #204  
Staro 01-10-2008, 18:09
longee's Avatar
longee longee je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 1,525
longee je na dobrom putu 28
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Mata Vidi Post
Da longee, i ja bi ubo ovu, al nažalost nema digitalni ulaz jelda? trebam najviše da snimim live na gaži, al digitalno prek optike ili spdif-a. Čuo sam da se te serije više ne proizvode...što je još dobro u tom rangu, a da je usb i da ima digitalni ulaz..?
Pojma nemam... Ja sam analogni čo'ek
__________________
Last edited by longee: Danas at 13:37

Tko je lud, ne budi mu zbunjen




Neki znaju što rade, a neki rade što znaju



Quote:
Originally Posted by grm Vidi Post
naravno da necu, ako se ti neces ljutit ako ti malo stavim motornu pilu u anus...

all rights reserved
Reply With Quote
  #205  
Staro 02-10-2008, 12:17
lički drvosječa's Avatar
lički drvosječa lički drvosječa je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Oct 2007
Postovi: 484
lički drvosječa je na dobrom putu 31
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Gigi Vidi Post
Evo da se i ja malo ubacim u ovu temu. Imam kućni studio već godinu dana, i uložil sam već oko 12 000 kn u opremu. Sad bum sa bendom napravil pravi studio pa bute mogli kod nas snimati uratdke i kaj god
Do sad sam koristil i Oktavu ali u zadnjih 6 mjeseci imam AudioTehnica studijski mic koji je odličan. Uz to ide Tube PreAmp pa u Alesis Compressor/Limiter/Gate pa u audio karticu EMU 0404, ali sad kupujem EMU 1616m (profesionalna razina).
Do sad sam snimal u sobi koja nije za niš služila, pa sam napravil malo aku tretmana i to. Snimal sam demo snimke za festivale i neki svoj cede, i to je sve bilo za dobar 4- kvaliteta (nije mix bil baš bog zna kaj), al sam se pomalo učil - i uz pomoć marka iz gazda - i sad je već kul.
Kad bu studio gotov bumo napravili feštu uz neku probu
Gigi pozz!
Prodajem Emu 1616m,0 radnih sati a uz nju ide i kabl 2m i PCMCIA to PCI card.
Cijena je 2100 kn ali za člana foruma ide za 1900
Reply With Quote
  #206  
Staro 04-10-2008, 12:20
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Evo nešto kratko...

http://www.box.net/shared/2ujtqh9z1f

Kao što sam već spomenuo, spustio sam jučer kontru na HEF#H štim i malo se zezao sa slajdom pa sam smislio ovu malu temicu s pratnjom i dvije "slide kontre"... Nema nikakvih efekata ni kompresora, mix se svodi da je pratnja u sredini, jedna "slide kontra" malo lijevo, a druga malo desno... Da se dobije što prirodniji zvuk (jest da to baš i nije moguće pošto još imam onaj smećasti mikrofon na koji snimam)...
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”

Last edited by Hrvoje; 04-10-2008 at 12:24.
Reply With Quote
  #207  
Staro 10-10-2008, 11:23
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Napokon je Oktava došla opet do mene pa da to proslavim napravio sam jednu suradnju s Janikom i njegovim dečkima...

Velika mi je čast da je Janika u meni prepoznao potencijal i snimio sa mnom ovaj tamburaški standard u tekstu malo prilagođen za ovaj forum (pažljiviji slušači će čuti gdje je ta mala promjena teksta).

Hrvoje i Janika - Mrkov
http://www.box.net/shared/aqvm6eu0d3


P.S. Nemojte zamjerit na greškicama, falševima itd. Ipak sam imao veliku tremu snimati s Janikom i njegovim majstorima...

P.P.S. Ne znam zašto sam na jednom dijelu otpjevao "neću viČe ići na tu stranu"... Snimano je sve odjednom i (očito) bez pitch correction pluginova...
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #208  
Staro 10-10-2008, 11:46
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

- mene više smetaju krivi naglasci (iako sama melodija određuje naglasak na pojedinim riječima, ljepše zvuči kad ih interpretator "ispegla")
melodija je inače madjarskog porijekla (naišao sam na taj pripjev, koji počinje B-durom u folklornim zapisima iz podravine, text je na madjarskom, zato je akcentiranje ovdje kompromis)

- ili moram, tugo, okrenuti glavu a ne "ili moram s tugom"
- nek vrag nosi, tugo, dobre tamburaše a ne "nek vrag nosi s tugom"...

eto mojih primjedbi.
__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit

Last edited by _maestro_; 10-10-2008 at 11:48.
Reply With Quote
  #209  
Staro 10-10-2008, 11:48
smele's Avatar
smele smele je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 343
smele je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Hrvoje Vidi Post
Napokon je Oktava došla opet do mene pa da to proslavim napravio sam jednu suradnju s Janikom i njegovim dečkima...

Velika mi je čast da je Janika u meni prepoznao potencijal i snimio sa mnom ovaj tamburaški standard u tekstu malo prilagođen za ovaj forum (pažljiviji slušači će čuti gdje je ta mala promjena teksta).

Hrvoje i Janika - Mrkov
http://www.box.net/shared/aqvm6eu0d3


P.S. Nemojte zamjerit na greškicama, falševima itd. Ipak sam imao veliku tremu snimati s Janikom i njegovim majstorima...

P.P.S. Ne znam zašto sam na jednom dijelu otpjevao "neću viČe ići na tu stranu"... Snimano je sve odjednom i (očito) bez pitch correction pluginova...
vrlo vrlo, ali
ne nabrijavaj signal vokala kad ga usnimavas... imas klipinga kolko hoces a bas zbog toga... gledaj da ti je ulazni signal max. -9db... i nauci koristit kompresor!!! i daj bog ga nevidio malo karaktera vokalu dok pjevas... poigraj se s dinamikom... ne znam... ovo mi je malo previse "ravno" otpjevano... nej nista zamjerit, ovo su konstruktivni savjeti... ne zelim te popljuvat.., dapace, vec pohvalit!

btw. nek tebe vrag nosi, a ne sve forumase... hehehehehe
__________________
www.studiovirtual.tk
Reply With Quote
  #210  
Staro 10-10-2008, 11:59
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by _maestro_ Vidi Post

- ili moram, tugo, okrenuti glavu a ne "ili moram s tugom"
- nek vrag nosi, tugo, dobre tamburaše a ne "nek vrag nosi s tugom"...

eto mojih primjedbi.
Vidiš, vidiš, ovo do sad nisam skužio. Hvala što si mi ukazao na to. Naime, Dukati na Starogradskoj pjesmarici pjevaju verziju "s tugom" pa sam po tome, jer sam nju prvu čuo, formirao tekst koji pjevam. Sad sam pozornije poslušao Bogdanovu verziju i fakt pjeva "tugo". Znači, nije do mene, sorry... A ovo "s tugom" mi se više dopada, možda jer sam navik'o...

Quote:
Originally Posted by smele Vidi Post
vrlo vrlo, ali
ne nabrijavaj signal vokala kad ga usnimavas... imas klipinga kolko hoces a bas zbog toga... gledaj da ti je ulazni signal max. -9db... i nauci koristit kompresor!!! i daj bog ga nevidio malo karaktera vokalu dok pjevas... poigraj se s dinamikom... ne znam... ovo mi je malo previse "ravno" otpjevano... nej nista zamjerit, ovo su konstruktivni savjeti... ne zelim te popljuvat.., dapace, vec pohvalit!

btw. nek tebe vrag nosi, a ne sve forumase... hehehehehe
Daj me TI nauči koristit kompresor. Pa će ovi tvoji komentari biti konstruktivni. A čuj, znam da mi je vokal malo prenabrijan. Stavio sam u E-MUu "soft clip", al' ne znam kol'ko to pomaže... Tj. pomaže jer nema "pucketanja", al' se čuje da je prenabrijano. A što se kompresora i dinamike tiče. Kaj nije da jedno "pobija" drugo... Recimo ja nešto odšapućem u mikrofon pa se počnem punom snagom derat u mikrofon, a ak stavim kompresor on će se potrudit to nekak normalizirat i približit te dvije krajnosti?

Znači max -9dB, kaj tol'ko headrooma treba pustit? Ja mislio, ak' nije na crvenom, dobro je... Zajebavam se, nisam baš tol'ki tutlek, al' da bih htio naučiti, bi... Al' mi je uvijek nekak važniji umjetnički, kreativni dio od onog tehničkog pa zato ispada tak kak ispada.

EDIT: I da, hvala na pohvali, šmele... I nisam rek'o da vrag nosi sve forumaše nego "dobre forumaše"...
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”

Last edited by Hrvoje; 10-10-2008 at 12:03.
Reply With Quote
  #211  
Staro 10-10-2008, 16:04
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Hrvoje Vidi Post
Vidiš, vidiš, ....
očekivao sam da ćeš reagirati na onaj dio mog posta kojeg nisi citirao (naglasci, interpretacijsko peglanje naglasaka).

to je bitnije od padeža koji je upotrijebljen u pjesmi o mrkovu. (tugo - s tugom). svejedno mi "pjesničkije" djeluje uporaba vokativa: tugo... pjesnik razgovara sa svojom tugom.
__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit
Reply With Quote
  #212  
Staro 10-10-2008, 16:18
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by _maestro_ Vidi Post
očekivao sam da ćeš reagirati na onaj dio mog posta kojeg nisi citirao (naglasci, interpretacijsko peglanje naglasaka).
Ma kud bi došli kad bi u svojim interpretacijama išli ispravljati krivi naglaSAK... Čak bi malo i nakaradno zvučalo kad bih u "već odavno spremam svog - i sad išao stavljati naglasak na prvi slog od "mrkova""... A i uvijek postoji mogućnost da je autor namjerno stavio "krivi" naglasak (koji možda u nekoj regiji nije krivi) i čemu sad to mijenjati... Al' opet dolazimo na našu vječnu raspravu, čuvati original ili mijenjati, nadograđivati i nagrđivati/uljepšavati (kak se zeme)...
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #213  
Staro 10-10-2008, 16:34
lički drvosječa's Avatar
lički drvosječa lički drvosječa je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Oct 2007
Postovi: 484
lički drvosječa je na dobrom putu 31
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Hrvoje Vidi Post
Al' mi je uvijek nekak važniji umjetnički, kreativni dio od onog tehničkog pa zato ispada tak kak ispada.
Svaka čast umjetničkom ali ako ne "spoznaš"i tehnički dio neće biti dobro.
Uz EQ kompresor je najvažnija studijska sprava i upravljanje njime je umjetnost u malom.
Nekoga uputiti kako raditi s kompresorom???
Možda je Bob Gatz najbolje odgovorio na pitanje-"Kako posložiti parametre na kompresoru?"Odgovor je bio-"To je kao da me pitate kojom brzinom da masturbirate"
Moj prijedlog:metodom pogrešaka i pogodaka;sve snimati,sve pisati,kasnije analizirati i upotrebljavati ono što ispadne dobro.
Što se tiče EMUa, soft opcija pod obvezno ali ga i dalje možeš "zaklipati"ako je ulazni gain prejak.

Last edited by _maestro_; 10-10-2008 at 16:49. Razlog: popravak citiranja
Reply With Quote
  #214  
Staro 10-10-2008, 16:43
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

uvijek sam bio pobornik promatranja boljih od sebe i učenja od njih.
upravo bogdan, naravno ne svaki put i ne doslovno, jer je to nemoguće, ali ipak tu i tamo, kad to ne bode previše u oči (uši) poigra s naglascima.

puno ljudi doživljava bogdana da pjeva kao da recitira.

mrkov je baš dobar primjer za "vježbanje" i razjašnjavanje tih stvari.
da ne spominjem bogdanovu pjesmu kraj jezera, kojoj je i sam naslov nemoguće otpjevati uz ispravan naglasak. 90% nas čak i kad samo izgovaramo naslov te pjesme kažemo to uz krivi naglasak: kraj jeZEra umjesto kraj JEzera...

maltene svi tamburaši bi se trebali studioznije i detaljnije pozabaviti pitanjem svog pjevanja, interpretacije i svega što ide uz to. a toga ima.
to nam je svima zajednički problem i jedna od većih prepreka širenju tambure.

opet analogija s tonom tambure... boja glasa pjevača, raspon, glasnoća i ostale tehnikalije ter performanse kao niti ton tambure nisu od presudnog značaja.
to što ti nisi tehnički potkovan glede kompresora, omjera signala vokal/instrumenti i inog i nije neki problem. za takve stvari su tu lički dr. vosječe i ostali njegovi kolege.
interpretacija i kvaliteta glazbe&texta je važnija.
da nije tako đoni štulić, balašević, zoran predin, marijan ban, pa čak i arsen dedić nikad nebi uspjeli postali pjevači. kao ni onaj iz ladnog piva.
ton je samo sredstvo, isto kao i sviračka (pjevačka) tehnika - nužnost za ostvarenje glazbe.
umijeće spomenutih bila je njihova svjesnost na koju kartu igrati i koju svoju dobru stranu iskoristiti...
e, i tu je poanta: usuđujem se primjetiti da tamburaši nedovoljno sagledavaju stvari na takav način. kao da smo svi fokusirani samo na jedan dio priče, a onaj drugi, bitniji, koji nam otvara mogućnost da kompenziramo nedostatke iz prvog dijela jednostavno ignoriramo. zašto, ako znamo šta na francuskom znači riječ ignorance.

jasno da je najbolje kad imaš sve. i izgled još k tome. al yebiga, nemeremo svi biti elvisi.
__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit

Last edited by _maestro_; 10-10-2008 at 17:18.
Reply With Quote
  #215  
Staro 10-10-2008, 17:26
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by lički drvosječa Vidi Post
Svaka čast umjetničkom ali ako ne "spoznaš"i tehnički dio neće biti dobro.
Ma jasno, ja sam namjerno u onoj svojoj izjavi pretjerao jer sam u tom trenutku bio malo neraspoložen za duge litanije... Itekako sam svjestan koliko tehnika snimanja može pomoći/odmoći kod kreiranja kvalitetne snimke. I ponovno me "uhvatilo" snimanje i želja da se malo tehnički potkujem u tom smjeru...

Quote:
Originally Posted by _maestro_ Vidi Post
maltene svi tamburaši bi se trebali studioznije i detaljnije pozabaviti pitanjem svog pjevanja, interpretacije i svega što ide uz to. a toga ima.
to nam je svima zajednički problem i jedna od većih prepreka širenju tambure.

opet analogija s tonom tambure... boja glasa pjevača, raspon, glasnoća i ostale tehnikalije ter performanse kao niti ton tambure nisu od presudnog značaja.
to što ti nisi tehnički potkovan glede kompresora, omjera signala vokal/instrumenti i inog i nije neki problem. za takve stvari su tu lički dr. vosječe i ostali njegovi kolege.
interpretacija i kvaliteta glazbe&texta je važnija.
da nije tako đoni štulić, zoran predin, marijan ban, pa čak i arsen dedić nikad nebi uspjeli postali pjevači. kao ni onaj iz ladnog piva.
ton je samo sredstvo, isto kao i sviračka (pjevačka) tehnika - nužnost za ostvarenje glazbe.
umijeće spomenutih bila je njihova svjesnost na koju kartu igrati i koju svoju dobru stranu iskoristiti...
e, i tu je poanta: usuđujem se primjetiti da tamburaši nedovoljno sagledavaju stvari na takav način. kao da smo svi fokusirani samo na jedan dio priče, a onaj drugi, bitniji, koji nam otvara mogućnost da kompenziramo nedostatke iz prvog dijela jednostavno ignoriramo. a znamo šta na francuskom znači riječ ignorance.
Odlično sročeno... I slažem se sa svim što si napisao. I nekako mi se stvarno čini da je pjevanje tabu tema među tamburašima i da se sve uglavnom svodi na glasno pjevanje = dobro pjevanje, tiho pjevanje = loše pjevanje. Znači, što jače urličeš to si veći baja. Mislim da bi se uz nekakvo standardiziranje tambura (dimenzija, menzura), uvođenje tambure na akademiju itd. trebalo sagledati i nekakvo školovanje glasova tamburaških pjevača kako bi se sve podiglo na jednu višu razinu... Ne mislim da sad svi trebaju biti operni pjevači, ali da bi trebali imati neka osnovna tehnička znanja koja bi im pomogla da jasno i zvonko artikuliraju svoje glasove bez iskakanja žila na vratu, čelu i drugim mjestima. Može se pjevati jasno i glasno bez da glava izgleda kao da će eksplodirati...

Quote:
Originally Posted by _maestro_ Vidi Post
jasno da je najbolje kad imaš sve. i izgled još k tome. al yebiga, nemeremo svi biti elvisi.
Ili Severine...
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #216  
Staro 10-10-2008, 17:53
smele's Avatar
smele smele je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 343
smele je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by lički drvosječa Vidi Post
Možda je Bob Gatz najbolje odgovorio na pitanje-"Kako posložiti parametre na kompresoru?"Odgovor je bio-"To je kao da me pitate kojom brzinom da masturbirate"
hehehe, ovo jos nisam cuo, ali doooobraaaaa.... inace, on mi je jedan od rijetkih koji mi je "priblizio" na pravi nacin, jos dok mali bijah, nacin funkcioniranja kompresora... i na tome mu hvala
__________________
www.studiovirtual.tk
Reply With Quote
  #217  
Staro 10-10-2008, 21:30
bando's Avatar
bando bando je odsutan trenutno
Super Moderator
 
Registriran: May 2007
Postovi: 1,177
bando će postati slavan vrlo brzo 62
Uobičajeno

Meni se sviđa fini, slatki zvuk tambura

Jedino si mogao staviti glasnije, prima i vokal su previše naprijed izbačeni.
__________________
Al ja još nisam našo šta mi duša traži
jednu ružu iz mladosti rane
ta se ruža mojom zvala, ta je ruža za me cvala
a ja je ubro pa je bacio
Reply With Quote
  #218  
Staro 29-10-2008, 14:43
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Nisam znao kud da stavim pa evo tu linka na jedan moj video isječak, pjevam jednu meni jako dragu pjesmu uz akordičku pratnju na gitari. Doduše pjesma nije tamburaška, al' je dobra. "Ironic" od Alanis Morisette.

http://www.youtube.com/watch?v=j53S1-pzHDQ
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #219  
Staro 07-11-2008, 16:28
gazy's Avatar
gazy gazy je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 432
gazy je na dobrom putu 21
Uobičajeno

Ajde ako ima netko behringer b2,kupio bi ili informacija di da ga nabavim u zg po mogućnosti,hvala
__________________
Glazba je zvonka radost
Reply With Quote
  #220  
Staro 08-11-2008, 09:21
Mata's Avatar
Mata Mata je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Feb 2007
Postovi: 255
Mata je na dobrom putu 26
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by gazy Vidi Post
Ajde ako ima netko behringer b2,kupio bi ili informacija di da ga nabavim u zg po mogućnosti,hvala
Ima ga u provoxu.

Neznam koja mu je cijena, al mislim da je ovo kaj Hrvoje ima puno bolji mic.
Reply With Quote
Reply


Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 21:28 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.