Forums  

Go Back   Forums > Tambura općenito > Note, Tekstovi, MP3...

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #1  
Staro 21-03-2009, 10:58
tamburaš's Avatar
tamburaš tamburaš je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Aug 2007
Postovi: 270
tamburaš je na dobrom putu 10
Uobičajeno Romansko kolo

Dal netko ima notni zapis ili malo bolju mp3 snimku Romanskog kola?
__________________
Reply With Quote
  #2  
Staro 21-03-2009, 11:48
jwalker's Avatar
jwalker jwalker je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Oct 2007
Postovi: 170
jwalker je na dobrom putu 26
Uobičajeno

Imam ja Jerry-evu verziju,može na gmail ili...?
Reply With Quote
  #3  
Staro 21-03-2009, 13:55
Djuka's Avatar
Djuka Djuka je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2007
Postovi: 233
Djuka je na dobrom putu 15
Uobičajeno

sta je sad ovo ....pa misilim stvarno ima note od ovog onog ... lagano iritantno postaje ...
ima ko note za onu muziku .. noc ma ne nocnu muziku moze raspisanu za tambure , moze ustvari jedan arr. za orketar al ocu to poslje na gazi korisiti pa da mi raspisete i za 5 tambura , al moze jos i vokalni prizvuce aaaa uuuuu ooooo moze jos i prstomet i sve fintice di mogu kadi ubaciti znate ono s caom novcicem subom okom nosom , i is fore lupati trzalicom po daski di se nekaj zader .... molim vas stvarno mi treeba !!
Reply With Quote
  #4  
Staro 21-03-2009, 16:02
tamburaš's Avatar
tamburaš tamburaš je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Aug 2007
Postovi: 270
tamburaš je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by jwalker Vidi Post
Imam ja Jerry-evu verziju,može na gmail ili...?
ajd stavi na gmail...
__________________
Reply With Quote
  #5  
Staro 21-03-2009, 16:03
tamburaš's Avatar
tamburaš tamburaš je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Aug 2007
Postovi: 270
tamburaš je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Djuka Vidi Post
sta je sad ovo ....pa misilim stvarno ima note od ovog onog ... lagano iritantno postaje ...
ima ko note za onu muziku .. noc ma ne nocnu muziku moze raspisanu za tambure , moze ustvari jedan arr. za orketar al ocu to poslje na gazi korisiti pa da mi raspisete i za 5 tambura , al moze jos i vokalni prizvuce aaaa uuuuu ooooo moze jos i prstomet i sve fintice di mogu kadi ubaciti znate ono s caom novcicem subom okom nosom , i is fore lupati trzalicom po daski di se nekaj zader .... molim vas stvarno mi treeba !!
kužiš ono.. oprosti kaj nemam tolko muzike ko ti na kompu pa pitam druge, a notni zapis sam pital samo usput... al vidim da imaš nekaj protiv toga
__________________
Reply With Quote
  #6  
Staro 21-03-2009, 16:11
Djuka's Avatar
Djuka Djuka je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2007
Postovi: 233
Djuka je na dobrom putu 15
Uobičajeno

za pjesme nemam nista protiv ta dapace al postoji tema za to koja se zove "Jel' ima tko" ... a ovo mi se vise ciilo kao direktno otvaranje teme samo da se dobile note da iritira me jer vidim sako malo nete za nesot za ovo ono ...
Reply With Quote
Reply


Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 00:31 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.