Forums  

Go Back   Forums > Mali oglasi > Instrumenti

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #1  
Staro 24-05-2006, 22:29
tamish's Avatar
tamish tamish je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: May 2006
Postovi: 3,373
tamish zrači veličanstvenom auromtamish zrači veličanstvenom aurom 180
Uobičajeno Tambure na prodaju!

Narode, tamburaski,

Moje tambure (razne) mozete videti (sa sve opisima) na http://www.flickr.com/photos/1255011...7601842458238/
Ovde ce biti najzanimljivija 3 A-basprima, 2 E-prima bisernice, kudlikova kontra, E-basprim i G-brac od Gilga.
Naravno, mozda ce nekog zanimati i rumunski tambal (cimbalom). Izvolte pogledati, ne oklevajte da pisete ukoliko vas sta zanima (pojedinosti, cene, itd), razlog prodaje je taj sto zaista vise nemam 'di sa tamburama, a i da vam ne krijem, pazario bih jednog "Bocana" na kome jos nije svirano!

Last edited by tamish; 12-06-2008 at 19:53.
Reply With Quote
  #2  
Staro 26-05-2006, 11:53
rodjo's Avatar
rodjo rodjo je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Mar 2006
Postovi: 483
rodjo je na dobrom putu 29
Exclamation Bata Kole

Quote:
Originally Posted by tamish
Narode, tamburaski,

Moje tambure (razne) mozete videti (sa sve opisima) na http://photos.yahoo.com/djordmi
Ovde ce biti najzanimljivija 3 A-basprima, 2 E-prima bisernice, kudlikova kontra, E-basprim i G-brac od Gilga.
Naravno, mozda ce nekog zanimati i rumunski tambal (cimbalom). Izvolte pogledati, ne oklevajte da pisete ukoliko vas sta zanima (pojedinosti, cene, itd), razlog prodaje je taj sto zaista vise nemam 'di sa tamburama, a i da vam ne krijem, pazario bih jednog "Bocana" na kome jos nije svirano!
Bok,Tamish. Mene zanima Bata Koletov basprim s duplim ledjima.Jel mozes nesto odsvirati na njemu,snimiti to i poslati mi na barney1@vip.hr ?
Reply With Quote
  #3  
Staro 03-06-2006, 14:18
tamish's Avatar
tamish tamish je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: May 2006
Postovi: 3,373
tamish zrači veličanstvenom auromtamish zrači veličanstvenom aurom 180
Uobičajeno Katulic - prodat, Gilgov G-brac preradjen u A-basprim

Ovako:

Danas sam prodao Katulicev basprim, ( otisao je mnooogo daleko, preko bare sa svojim novim vlasnikom)!
Zavrsio mi majstor prepravku Gilgovog G-braca: zamena glave sa masinicom, skracen vrat na menzuru, nova grifplatna (hvataljka), konjic, kobilica-koska i kotiran sa novim pragovima kao A-basprim. Moram malo da ga sviram da "legne", stizu slike...
Reply With Quote
  #4  
Staro 03-06-2006, 18:34
tamish's Avatar
tamish tamish je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: May 2006
Postovi: 3,373
tamish zrači veličanstvenom auromtamish zrači veličanstvenom aurom 180
Uobičajeno

Nekada Gilgov G-brac sa novom glavom i novim dimenzijama postade A-basprim. Masinica je stara, stara, sa metalnim civijama(dugmicima).
Attached Images
File Type: jpg Abasprimgilg.jpg (29.3 KB, 246 views)
File Type: jpg masinicagilg.jpg (35.4 KB, 163 views)
File Type: jpg gilg.jpg (29.5 KB, 153 views)
Reply With Quote
  #5  
Staro 11-06-2006, 15:22
marek's Avatar
marek marek je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 311
marek je na dobrom putu 10
Uobičajeno

tamish hoće li išta bit od snimaka?
Reply With Quote
  #6  
Staro 15-07-2006, 20:31
bozo bozo je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Jan 2006
Postovi: 6
bozo je na dobrom putu 10
Uobičajeno

tamish zanima me koja je cijena tog Gilgovog braca
Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 11:58 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.