Forums  

Go Back   Forums > Razno > Nevezano za tamburanje

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #1  
Staro 11-03-2010, 15:55
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno Online zarada - vrlo lagano

Ovako vec sam neka 2 tj u jednom biznisu online... moze se zaradit dosta para... bitno je samo poceti, i dovoditi prijatelje.. dovoljno je da dovedete 5-10 frendova da se regaju , i svakom kazete da dovede 5-10.. i tako dalje se siri. i od svakog imate zaradu..od svakog clana do 6 levela... znaci ukratko radi se o drustvenoj mrezi, tipa fejsa, samo sto je dosta nepoznata.. i meni sluzi samo u cilju zarade. nista vise... kad se regate, za 2-3 tj cete dobit jedan kod na mail. i kad ga upisete, mozete trazit isplatu... a dok ga ne dobijete mozete zaradivati pare normalno..samo nemozete trazit isplatu to je recimo aktivacija racuna... uglavnom, bit svega je da stranicu stavite za homepage, i preko nje surfate.. znaci umjesto booksmarka u browser, vi na stranicu stavite stranice koje koristite, mozete i google stavit, i onda preko te stranice idete na google i surfate normalno, i na taj nacin zaradujete pare.. preko njega mozete i na fejs i na sve sto zelite.. bit je samo da je ta stranica otvorena i da preko nje surfate... .. posto vec svejedno surfate, ovako i zaradite pare .... a drugi nacin je da dovodite ljude.. to je jos i bolji nacin. posto kad se prosiri vasa mreza, mozete dosta para zaraditi.. bitno je samo da im znate objasnit o cemu se radi... ja sam u 2 tj zaradio oko 200dolara... ali tek sam poceo..dosta ljudi to ne zeli jer su glupavi, i misle da je prevara..ali nije .. ja garantiram u to...sad kad dobijem aktivacijski kod, trazit cu isplatu... al vec sam razg s par ljudi koji to duze rade, i isplaceno im je sve eto..ako ste zaniteresirani, javite mi se u pm, ili na mail exer1212@gmail.com ...pokusajte barem..
Reply With Quote
  #2  
Staro 11-03-2010, 16:32
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

činimini mi li se samo ili je isti ovakav post exer i jučer postavio?
Reply With Quote
  #3  
Staro 11-03-2010, 16:44
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

nisam jucer. nego prije par dana..al ono je drukciji posao .... ono su ankete.. a ovo je sasvim drukcije. i vise para se zaradi i bolje je
Reply With Quote
  #4  
Staro 11-03-2010, 17:40
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

vi ste svi zaostali.. kad ne zelite ni pokusat... svasta
Reply With Quote
  #5  
Staro 11-03-2010, 21:58
Mata's Avatar
Mata Mata je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Feb 2007
Postovi: 255
Mata je na dobrom putu 26
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by eXeR Vidi Post
vi ste svi zaostali.. kad ne zelite ni pokusat... svasta
ti si zaostao...dali si dobio kakve novce od toga? daj shvati da je to prijevara, nema love na lak način.
Reply With Quote
  #6  
Staro 11-03-2010, 23:36
Mislav's Avatar
Mislav Mislav je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 1,153
Mislav je na dobrom putu 32
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Mata Vidi Post
ti si zaostao...dali si dobio kakve novce od toga? daj shvati da je to prijevara, nema love na lak način.
Kako mozes tako pricati, pa gore imas potvrdu da nije prijevara, ako nisi procitao, eto je ponovo


Quote:
Originally Posted by eXeR Vidi Post
..dosta ljudi to ne zeli jer su glupavi, i misle da je prevara..ali nije .. ja garantiram u to.....
__________________
I ponovo da se rodim, ja bi opet isti bio, pjevao bi kad zaboli

www.ts-legolas.com
Reply With Quote
  #7  
Staro 12-03-2010, 02:12
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

istina je to, samo što se meni ne da klikat na te usrane reklame koje i ne donose bog zna što puno novaca....ipak netko tu ima najveću korist kao uvijek i svagdje.....radije se ne zamaram tim pizdarijama...
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote
  #8  
Staro 12-03-2010, 02:15
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by eXeR Vidi Post
javite mi se u pm
u čega da se javimo? u p**** materinu?
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote
  #9  
Staro 12-03-2010, 13:11
vjekolas vjekolas je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jun 2009
Postovi: 196
vjekolas je na dobrom putu 20
Uobičajeno

Exer...,bolje tamburu u ruke...,i na trg tamburaj...,kofer ispred sebe....,.vjeruj,više ćeš zaradit....
Man' se budalaština......
Reply With Quote
  #10  
Staro 12-03-2010, 13:18
Zlajo's Avatar
Zlajo Zlajo je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2008
Postovi: 1,201
Zlajo je na dobrom putu 29
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by vjekolas Vidi Post
Exer...,bolje tamburu u ruke...,i na trg tamburaj...,kofer ispred sebe....,.vjeruj,više ćeš zaradit....
Man' se budalaština......
Nemoj tako... Pa rekao je Exer da je stvar provjerena, čak dao časnu-masnu pionirsku...
__________________
Život bez glazbe je zabluda
Friedrich Nietzsche
Reply With Quote
  #11  
Staro 12-03-2010, 14:10
rodjo's Avatar
rodjo rodjo je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Mar 2006
Postovi: 483
rodjo je na dobrom putu 29
Uobičajeno

Ima jedna setna pesma od Zvoneta Bogdana.... "Kad se Exer sprema na spamanje..."
Reply With Quote
  #12  
Staro 12-03-2010, 14:33
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

"...moderator kreće u bananje"
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #13  
Staro 12-03-2010, 14:53
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

a jeste neki. čovjek vam nudi priliku da zaradite neku kintu, a vi ovako... ccc.
Reply With Quote
  #14  
Staro 12-03-2010, 16:35
SBruno SBruno je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2009
Postovi: 292
SBruno je na dobrom putu 20
Uobičajeno laka zarada

Ekseru,prijatelju,pa zar ti jos vjerujes u vilenjake
Reply With Quote
  #15  
Staro 12-03-2010, 17:13
vjekolas vjekolas je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jun 2009
Postovi: 196
vjekolas je na dobrom putu 20
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by SBruno Vidi Post
Ekseru,prijatelju,pa zar ti jos vjerujes u vilenjake
Reply With Quote
  #16  
Staro 22-04-2010, 03:49
bugarchina bugarchina je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2009
Postovi: 131
bugarchina je na dobrom putu 10
Uobičajeno

eo ja sam od kohorte zaradio 500 kuna za ovu pjesmu...i to je nesto

http://www.sendspace.com/file/rcm8xl
Reply With Quote
  #17  
Staro 22-04-2010, 19:42
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Mata Vidi Post
ti si zaostao...dali si dobio kakve novce od toga? daj shvati da je to prijevara, nema love na lak način.
naravno da nema na lak nacin... za sve moras radit..ima laksi , i tezi nacin... bolji i losiji... ...ovo sto sam stavio, vise ne radim, sad radim drugo preko neta, svaki dan imam zarade 20-50 dolara, sto je 110-250 tak kn, na dan .. isplacen sam za prosli mjesec, tako da nije prevara ... ali treba raditi dosta ... eto..tako da... nije prevara..ima previse prevara na netu..al ovo je provjereno sve..necu radit nesto sto je scam..
__________________
KLIKNI OVDJE
Reply With Quote
  #18  
Staro 22-04-2010, 19:43
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by VeljoSB Vidi Post
istina je to, samo što se meni ne da klikat na te usrane reklame koje i ne donose bog zna što puno novaca....ipak netko tu ima najveću korist kao uvijek i svagdje.....radije se ne zamaram tim pizdarijama...
vidi..to nije ptc ..to sto ti klikas na reklame, tipa neobux itd.. ne isplati se ,ako ne ulozis pare ... ako ulozis i kupis refferalse onda mozes zaradit velike pare... ili jednostavno klikas, i dok zaradis pare, kupis refeerale. to je dosta sporo..ali nije prevara... sve se da zaradit.. ..
__________________
KLIKNI OVDJE
Reply With Quote
  #19  
Staro 22-04-2010, 19:48
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

hahah..kako ste vi smijesni... ..kao sto rekoh, zaostali , danas je internet sve..tako da.. ljudi zaraduje 10 puta vise para nego s normalnim placama.. ovo sto ja radim, najbolji u tom zaraduju i preko 3000 dolara mjesecno... znaci svaki dan 100tinjak dolara.. 550 kn.. kad cete imat toliku placu?osim ako ste direktor neki...
ja sam osobno na pocetku zaradivao jedva dnevno 3 dolara.. dok nisam nasao metodu koja mi donosi mnogo vise.. i sad svaki dan zaradim od 20-50 dolara.. kako kad.. i sad za sljedeci mj radim nesto, tako da se nadam da cu zaradivat svaki dan bar 50 dolara... recimo 7-8 000 kn mjesecno.. sta fali ? .sto je najbolje od svega , placaju zaista.. ja sam si otvorio epassporte racun, i narucio visa karticu... i sad svaki dan mi treba stici.. .. placaju svakog 15 -20 u mj.. meni je sad 16 stiglo od proslog mj... al ok. ne morate vjerovat..zbogom
__________________
KLIKNI OVDJE
Reply With Quote
  #20  
Staro 22-04-2010, 19:52
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

a nisi reko koliko vremena utrošiš za računalom, je li to 8 sati ili? na koji to način funkcionira? ajde malo opiši i pojasni... 376 pogleda na ovu temu i nije malo, ljudi su se htjeli interesirati
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 20:10 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.