Forums  

Go Back   Forums > Mali oglasi > Instrumenti > Prim

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #1  
Staro 16-01-2011, 19:18
Bersa Bersa je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Dec 2010
Postovi: 19
Bersa je na dobrom putu 10
Uobičajeno Pomoc Oko Kupnje

pozdrav

Volio bi cuti vas iskusnije ako bi se ovo isplatilo kupiti.
pocetnik sam i za sad ne namjeravam dati velike novce za neki bolji prim.

znam da to nisu nekakve vrhunske tambure ali mi stvarno cijena izgleda prihvatljiva...

pa ako moze koji savjet ili ako netko ima nesto bolje za otprilike slicnu cijenu, moze i to...

1. Opcija
1200kn komad,pokojni majstor Bunjevčević, Slatina. nije nikakav početnički instrument već ozbiljan. cijena je privlačna jer su takva vremena. uglavnom, vrijede više od 1200kn.kombinacija drveta javor/smreka, kobilice od kosti, zvuk odličan


2. Opcija
za ovo nemam nikakve informacije..danas je nedjelja..pa cu sutra zvati da vidim o cemu se radi...uglavnom, cijena je 1500...
Reply With Quote
  #2  
Staro 28-01-2011, 22:03
stipix stipix je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Oct 2008
Postovi: 22
stipix je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Bersa Vidi Post
pozdrav

Volio bi cuti vas iskusnije ako bi se ovo isplatilo kupiti.
pocetnik sam i za sad ne namjeravam dati velike novce za neki bolji prim.

znam da to nisu nekakve vrhunske tambure ali mi stvarno cijena izgleda prihvatljiva...

pa ako moze koji savjet ili ako netko ima nesto bolje za otprilike slicnu cijenu, moze i to...

1. Opcija
1200kn komad,pokojni majstor Bunjevčević, Slatina. nije nikakav početnički instrument već ozbiljan. cijena je privlačna jer su takva vremena. uglavnom, vrijede više od 1200kn.kombinacija drveta javor/smreka, kobilice od kosti, zvuk odličan


2. Opcija
za ovo nemam nikakve informacije..danas je nedjelja..pa cu sutra zvati da vidim o cemu se radi...uglavnom, cijena je 1500...

Evo ti još jedna opcija prijatelju...uzmeš od mene franičev prim, stariji, generalno sređen lani...oglas i slike stavljam iduči tjedan...cijena 2000kn...
mislim da premalo tražim, ali više mi tambura netreba, jer sviram basprim sada...javi se na private ako si zainteresiran...imam i kofer za 2 prime koji ide za 500kn...eto pozdrav!!!!
Reply With Quote
  #3  
Staro 29-01-2011, 09:51
tamish's Avatar
tamish tamish je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: May 2006
Postovi: 3,373
tamish zrači veličanstvenom auromtamish zrači veličanstvenom aurom 180
Uobičajeno brankov???


ovo poslednje je prim majstora Dušana Brankova ili njegova savršena kopija .
__________________

Četir' konja debela u pesmu si uprezala !
Četir' strane sveta u pupak si nam uvezala !
Ej, Vojvodino od plača, od đubreta i od kolača,
a vere četir', a peta ciganska, a šesta iz tambure riče !

...galerija slika tambura...klik

https://www.facebook.com/ZbirkaTambura

Last edited by tamish; 29-01-2011 at 10:08. Razlog: brankov
Reply With Quote
  #4  
Staro 29-01-2011, 11:13
Mario.zg Mario.zg je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2010
Postovi: 123
Mario.zg je na dobrom putu 25
Uobičajeno

Kod Brankova furnir (na slikama ) nikad nije bio do ruba kao na gornjoj slici.
Raspored i broj rupa je drugačiji (Brankov je na svim slikama isti)
Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 12:33 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.