Forums  

Go Back   Forums > Tambura općenito > Događanja

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #261  
Staro 29-05-2012, 23:45
Mario.zg Mario.zg je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2010
Postovi: 123
Mario.zg je na dobrom putu 25
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by VeljoSB Vidi Post
Vidi prijatelju, nadam se da nećeš morat doći u takvu situaciju, da se nećeš naći u takvoj situaciji da u toj jednoj sekundi moraš donijet odluku, zvati policiju jer ti tvog bližnjeg netko baca na krevet, ili uletit pa sam napravit reda.
Sva sreća u Zg je bolničko osoblje na nešto većoj razini kulture i odnosa prema pacijentima nego u SB.

A ti ovo sve pišeš kao da si ti bio i unutra i na hodniku pa si pratio razvoj situacije.

Ponovit ću, nitko od nazočnih ni u bunilu nije htio pozvati ni dežurnog zaštitara, a kamo li policiju, osoblje sa odjela psihijatrije, itd... Što misliš zašto?

Definitivno to nije način da se neke stvari rješavaju, ali upravo ti loši primjeri su očito dobili prema svojim zaslugama.

Kako zna tko šta radi i da dotični ide "rješavati" situaciju kad je i on vani?? Jel poveo vidovitog Milana??
Mislim da nisu zvali jer su oni bili toliko civilizirani da popuste "balkanu". Kakvi god bili, imali su pravo zvati policiju, a ti onda zove vještake da nađu dokaze o lošem postupanju. Oni za tvog bratića imaju dosta svjedoka, uključujući i djeda.
I ovo zadnje si bar djelomično pametno rekao.

I bratiću treba dati orden za hrabrost jer je uspio "sestru dovesti pameti". Drugi put nek nađe nekog malo većeg "brata" pa nek mu mjere koliko će ga dugo držati za vrat.

Last edited by Mario.zg; 29-05-2012 at 23:50.
Reply With Quote
  #262  
Staro 30-05-2012, 01:24
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

Kako zna? Jer ga je vodio u tu istu bolnicu na taj isti odjel X puta, stari je bio bolestan, a na svoje sam oči vidio kako te nadrkane sestre postupaju prema starim ljudima. Doslovce kao prema životinjama, najmanje kao prema ljudima.
Naravno ne sve, ali dobar dio. I to se još na praksi uče biti takve, a zamisli kad dobiju posao da rade tamo... Takvima ni kulinovi ni euri ne pomažu.
Jako ga dobro poznajem i znam koliko mu je djed značio u životu, zato kažem, dobro je ona i prošla.
Sumnjam da bi itko od osoblja na ovaj oblik nasilja odmahnuo rukom da su oni iole ispravno postupili, jer i taj dežurni doktor je znao s kakvim osobljem radi te noći, nadrkanim i isfrustriranim.
Bome su dobro popustili "balkanu" dok je ujutro zatekao djeda opranog i opeglanog.

Mislim da nema smisla o ovome raspravljati više, htio sam samo reći da u ovom slučaju nije bila potrebna cigla kave da bi pacijent dobio full tretman, ako neće milom onda silom.
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote
  #263  
Staro 30-05-2012, 02:10
Mislav's Avatar
Mislav Mislav je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 1,153
Mislav je na dobrom putu 32
Uobičajeno

Isuse koliko lupetanja na jednom mjestu, a lupecete o stvarima o kojima nemate pojma.
Pustite bolnice i osoblje na miru, jer, na svu srecu, imate samo necije tude price i niste iskusili nista na svojoj kozi. Kako u svakoj lozi ima kukolja ima ih i u ovoj, ali sestre su svetice u vecini slucajeva.

Ali vratimo se temi, Rubala je ljiga kakve nema, a to ne pricam radi njegovog uzimanja mita, nego iz njegovog "vodenja" emisije.
U toj "glazbenoj emisiji", koja je vise promovirala kreme za hemeroide nego samu glazbu, je ta voditeljska velicina uzivala u hvalospjevima, a kad bi netko nazvao i uputio mu kritiku taj ljigavac bi ga usred etera grubo prekinuo i izbacio sa linije.
Ajde da to radi Malnar, ali takav jedan gospodin, doktor cak, stvarno za pohvalu
__________________
I ponovo da se rodim, ja bi opet isti bio, pjevao bi kad zaboli

www.ts-legolas.com

Last edited by Mislav; 30-05-2012 at 02:25.
Reply With Quote
  #264  
Staro 30-05-2012, 02:14
Mario.zg Mario.zg je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2010
Postovi: 123
Mario.zg je na dobrom putu 25
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by VeljoSB Vidi Post
Kako zna? Jer ga je vodio u tu istu bolnicu na taj isti odjel X puta, stari je bio bolestan, a na svoje sam oči vidio kako te nadrkane sestre postupaju prema starim ljudima. Doslovce kao prema životinjama, najmanje kao prema ljudima.
Naravno ne sve, ali dobar dio. I to se još na praksi uče biti takve, a zamisli kad dobiju posao da rade tamo... Takvima ni kulinovi ni euri ne pomažu.
Jako ga dobro poznajem i znam koliko mu je djed značio u životu, zato kažem, dobro je ona i prošla.
Sumnjam da bi itko od osoblja na ovaj oblik nasilja odmahnuo rukom da su oni iole ispravno postupili, jer i taj dežurni doktor je znao s kakvim osobljem radi te noći, nadrkanim i isfrustriranim.
Bome su dobro popustili "balkanu" dok je ujutro zatekao djeda opranog i opeglanog.

Mislim da nema smisla o ovome raspravljati više, htio sam samo reći da u ovom slučaju nije bila potrebna cigla kave da bi pacijent dobio full tretman, ako neće milom onda silom.

Ako smatraš da je to gdjegod bilo osoblje tako problematično, pa onda pozovi neke novine da se raspišu o tome. To uvijek ima efekta.
Šta koga uče na praksi, to ne znaš. Osim ako i ti nisi vidovit kao bratić.
Šta ima "popuštanje" s tim da je čovjek zatečen opran i čist? Pa tako treba biti. Prema tebi ispada da svi plivaju u dreku i nitko ih nikad ne pogleda.

I za to "ako neće milom" iskreno mu želim velikog tipa da ga drži oko vrata. Možda mu vrati istom mjerom, jer običaje treba održavati.



@Mislav
Otkud ti znaš da pričam bezveze i slučajno i nevezano uz spomenuti problem??
Reply With Quote
  #265  
Staro 30-05-2012, 02:17
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

istina,gluposti pisete. nikome se ne cita o tome .. pisite o ovom smradu bez uvrede..al lik mi je uvijek bio antipatican.. bez uvrede
__________________
KLIKNI OVDJE
Reply With Quote
  #266  
Staro 30-05-2012, 02:24
Mislav's Avatar
Mislav Mislav je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 1,153
Mislav je na dobrom putu 32
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Mario.zg Vidi Post
@Mislav
Otkud ti znaš da pričam bezveze i slučajno i nevezano uz spomenuti problem??
nisi shvatio kome je to bilo upuceno, ali nema veze
uzivaj
__________________
I ponovo da se rodim, ja bi opet isti bio, pjevao bi kad zaboli

www.ts-legolas.com
Reply With Quote
  #267  
Staro 30-05-2012, 03:12
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

Mario.zg, smaraš.
Usput, pozdravi čika Milana, tebi je bliži, možda ti pomogne da uvidiš neke stvari koje ti se događaju ispred nosa, jer ovdje serendaš o nečemu u što ni sam ne vjeruješ.
Živio!

On-topic, šteta što sad nemam jedan snimljeni telefonski razgovor sa dr. Rubalom.
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote
  #268  
Staro 30-05-2012, 12:18
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by eXeR Vidi Post
istina,gluposti pisete. nikome se ne cita o tome
na osnovu čega i u čije osim u svoje ime tvrdiš da se nikome ne čita o tome? ti si nečiji glasnogovornik? vidiš što ostali misle i što čitaju? milane, jes to ti???

Quote:
Originally Posted by eXeR Vidi Post
pisite o ovom smradu bez uvrede..al lik mi je uvijek bio antipatican.. bez uvrede
šta ti znači ovo "bez uvrede"? nekoga uvrijediš, kažeš "bez uvrede" i sve bude ok? zanimljiv si ti slučaj. bez uvrede.

Last edited by _maestro_; 30-05-2012 at 12:26.
Reply With Quote
  #269  
Staro 30-05-2012, 13:50
IMBRA's Avatar
IMBRA IMBRA je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2008
Postovi: 144
IMBRA je na dobrom putu 17
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Mislav Vidi Post
Isuse koliko lupetanja na jednom mjestu, a lupecete o stvarima o kojima nemate pojma.
Pustite bolnice i osoblje na miru, jer, na svu srecu, imate samo necije tude price i niste iskusili nista na svojoj kozi. Kako u svakoj lozi ima kukolja ima ih i u ovoj, ali sestre su svetice u vecini slucajeva.

Ali vratimo se temi, Rubala je ljiga kakve nema, a to ne pricam radi njegovog uzimanja mita, nego iz njegovog "vodenja" emisije.
U toj "glazbenoj emisiji", koja je vise promovirala kreme za hemeroide nego samu glazbu, je ta voditeljska velicina uzivala u hvalospjevima, a kad bi netko nazvao i uputio mu kritiku taj ljigavac bi ga usred etera grubo prekinuo i izbacio sa linije.
Ajde da to radi Malnar, ali takav jedan gospodin, doktor cak, stvarno za pohvalu



POTPISUJEM.....!!!!!!!!
__________________
"...znam da doći nećeš
ipak,mislim na Te,
neverna mi draga,
za Te živim
i umirem samo za Te..."
Reply With Quote
  #270  
Staro 30-05-2012, 14:20
Mario.zg Mario.zg je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2010
Postovi: 123
Mario.zg je na dobrom putu 25
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by VeljoSB Vidi Post
Mario.zg, smaraš.
Usput, pozdravi čika Milana, tebi je bliži, možda ti pomogne da uvidiš neke stvari koje ti se događaju ispred nosa, jer ovdje serendaš o nečemu u što ni sam ne vjeruješ.
Živio!

On-topic, šteta što sad nemam jedan snimljeni telefonski razgovor sa dr. Rubalom.
Živio ti meni i tvoj primitivizam.
Ne dugo
Reply With Quote
  #271  
Staro 30-05-2012, 14:34
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by _maestro_ Vidi Post
na osnovu čega i u čije osim u svoje ime tvrdiš da se nikome ne čita o tome? ti si nečiji glasnogovornik? vidiš što ostali misle i što čitaju? milane, jes to ti???


šta ti znači ovo "bez uvrede"? nekoga uvrijediš, kažeš "bez uvrede" i sve bude ok? zanimljiv si ti slučaj. bez uvrede.
pa cita se vama filozofima...al nama obicnim smrtnicima ne

pa to je sprdnja.. kad je lik takav kakav je.. oduvijek mi je bio takav, sad je samo dokazao kakav je
__________________
KLIKNI OVDJE
Reply With Quote
  #272  
Staro 30-05-2012, 14:45
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by eXeR Vidi Post
pa cita se vama filozofima...al nama obicnim smrtnicima ne

pa to je sprdnja.. kad je lik takav kakav je.. oduvijek mi je bio takav, sad je samo dokazao kakav je
Izvini kolega, nije bilo filozofiranje, samo sam ukratko prepričao jedan događaj, ali vidim da sam ga trebao opširnije prepričati da bi gospodin iz prethodnog posta možda neke stvari razumio.
Vjerojatno je pao s Marsa, ili su ga potjerali iz Švicarske u Hrvatsku pa sad sije sjeme mudrosti i lijepog ponašanja.
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote
  #273  
Staro 30-05-2012, 14:51
Mario.zg Mario.zg je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2010
Postovi: 123
Mario.zg je na dobrom putu 25
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by VeljoSB Vidi Post
Vjerojatno je pao s Marsa, ili su ga potjerali iz Švicarske u Hrvatsku pa sad sije sjeme mudrosti i lijepog ponašanja.
Nijedno od navedenog, samo nisam primitivac, kao ti i bratić, kojima je teško prihvatiti najobičnija pravila civiliziranog društva.
I radim u toj branši, pa znam šta se događa i o čemu pričam.

Last edited by Mario.zg; 30-05-2012 at 14:54.
Reply With Quote
  #274  
Staro 30-05-2012, 18:56
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Mario.zg Vidi Post
I radim u toj branši, pa znam šta se događa i o čemu pričam.
Aaaa, zato si navalio kao osa. Razumijem te potpuno.
Valjda (još) ne radiš i u branši dr. Rubale i njemu sličnih loših "primjera"...
Teško onome kome ti dijagnozu postaviš s ovakvim svojim "visokim" stavom prema ljudima...
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote
  #275  
Staro 30-05-2012, 19:03
Mario.zg Mario.zg je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2010
Postovi: 123
Mario.zg je na dobrom putu 25
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by VeljoSB Vidi Post
Aaaa, zato si navalio kao osa. Razumijem te potpuno.
Valjda (još) ne radiš i u branši dr. Rubale i njemu sličnih loših "primjera"...
Teško onome kome ti dijagnozu postaviš s ovakvim svojim "visokim" stavom prema ljudima...
Nisam ni Rubala ni dr.
Znam da je tebi i bratiću pojam "civilizacija" nešto ekstra "visoko".
Dijagnozu "primitivizam" ne treba postavljati, vi je sami pokažete.
Reply With Quote
  #276  
Staro 30-05-2012, 19:10
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Mario.zg Vidi Post
Nisam ni Rubala ni dr.
Znam da je tebi i bratiću pojam "civilizacija" nešto ekstra "visoko".
Dijagnozu "primitivizam" ne treba postavljati, vi je sami pokažete.
Ok, sad smo pretpostavljam shvatili što si htio reći, pa možemo prijeći na glavnu temu, jer na krivom mjestu tražiš primitivizam i civilizaciju, pogotovo u temi pod ovakvim naslovom.
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote
  #277  
Staro 30-05-2012, 19:21
Mario.zg Mario.zg je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2010
Postovi: 123
Mario.zg je na dobrom putu 25
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by VeljoSB Vidi Post
Ok, sad smo pretpostavljam shvatili što si htio reći, pa možemo prijeći na glavnu temu, jer na krivom mjestu tražiš primitivizam i civilizaciju, pogotovo u temi pod ovakvim naslovom.
Nažalost, nisam tražio primitivizam, već eto opet naišao kako se hvale njime i ovdje.

I shvaćam da želiš promijeniti temu, većina je shvatila.
Reply With Quote
  #278  
Staro 30-05-2012, 19:23
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Mario.zg Vidi Post
I shvaćam da želiš promijeniti temu, većina je shvatila.
Osim jednog.
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote
  #279  
Staro 30-05-2012, 19:24
Mario.zg Mario.zg je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2010
Postovi: 123
Mario.zg je na dobrom putu 25
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by VeljoSB Vidi Post
Osim jednog.
Dvojica.
Ti i bratić.

Valjda će i tebe uskoro netko na svirci držati za vrat, pa ono, čisto da ti objasni neke stvari.
Pa bar ćeš ti razumjeti takav pristup.

Last edited by Mario.zg; 30-05-2012 at 19:27.
Reply With Quote
  #280  
Staro 30-05-2012, 21:15
Marko8's Avatar
Marko8 Marko8 je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Nov 2008
Postovi: 98
Marko8 je na dobrom putu 13
Uobičajeno

A jeste vas dvojica zapeli

Nekome to ima smisla, nekome nema i aj bok, vidite kako smo Maestro i ja shvatili da imamo različita mišljenja i jednostavno odustali od komentiranja daljnjeg jer samo dovodi do nepotrebne svađe.
Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 12:14 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.