Forums  

Go Back   Forums > Tambura općenito > Tambura općenito

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #41  
Staro 09-01-2012, 17:20
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

Ni ovaj tvoj nije ništa bolji. Tvoji postovi su uglavnom sarkastičnog karaktera, da ne navodim koji i kakvi, pa ovo što si napisao čitam s laganim smješkom, ignoriraj me i šetaj dalje od mojih postova. Nije forum općenito samo za čestitarenja i pljeskanja.
Pitaš li se kada zašto mnogi ne žele u raspravu?


Ovo pretpostavljam nije izvještaj koji je bio tražen, zna se koji je razlog održavanja koncerta, i upravo o tome može reći najviše Filip ili organizator...
Po svemu sudeći bio je vrlo uspješan, a naravno da je bilo emotivno onome zbog koga je koncert održan. Što smo iz predhodnog posta saznali? pa ono, ništa jebote...
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)

Last edited by VeljoSB; 09-01-2012 at 17:22.
Reply With Quote
  #42  
Staro 09-01-2012, 19:14
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

svatko ima pravo na svoju prosudbu o kvaliteti bilo čega napisanog na forumu.
i šta god da se napiše, bit će onih za i onih protiv. sve ok... nema razloga za svađu oko toga.

meni je matijin post skroz ok. odgovorio je na ono što me zanimalo. a zanimalo me prije svega kakav je bio odaziv, kako je sve skupa prošlo, a ne financijska bilanca ili nešto takvo.

znači, unatoč plakatu i mojim primjedbama na isti, sve je bilo kako treba i to mi je drago.
nisam bio tamo, nego sam sudjelovao na način kako je i hrvoje napravio i napisao par postova prije.

Last edited by _maestro_; 09-01-2012 at 19:17.
Reply With Quote
  #43  
Staro 09-01-2012, 20:04
SBruno SBruno je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2009
Postovi: 292
SBruno je na dobrom putu 20
Uobičajeno koncert za Filipa

evo da prenesem neke svoje impresije;dugo nije bilo ovakvog nekakvog "zajedništva"kakvo se osjećalo sinoć u dvorani "Brod".Ljudi su došli da poslušaju koncert i među izvođačima i publikom se mogla osjetiti ta "nit"povezanosti.Mogu reći da sam uživao sudjelovati,porazgovarati i slušati kolege koji su nastupali.Što se nekih loših stvari tiče,tu je znalo bit povremene mikrofonije i fantomskog "nestanka"vokala-pjevača,a to bi pripisao toncu ili neodrađenoj tonskoj probi kako treba,vrag će ga znat.Uglavnom,večer za pamćenje,ko nije bio,ko mu kriv
Reply With Quote
  #44  
Staro 09-01-2012, 21:29
KDL KDL je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Oct 2008
Postovi: 455
KDL je na dobrom putu 36
Uobičajeno

Koncert je bio odličan! Tako nešto duuuugo se u Slav. Brodu nije dogodilo, a vjerujem da još dugo niti neće!
I ja sam bio dio toga, i ponosan sam što sam mogao na svoj način pomoći čovjeku koji ima priliku života, i u kojeg uopće ne sumnjam da ju neće pametno iskoristiti.
Bez obzira što je ovoga puta to bio Filip, kojeg iznimno cijenim kao glazbenika, i kao čovjeka, isto bi učinio i za bilo koga drugoga da mu treba takva pomoć!
Zato sam razočaran nekim postovima koje sam vidio ovdje, a dokazuju činjenicu da smo još na jako niskim granama po pitanju humanosti, osviještenosti, dobronamjernosti, itd.
Ljudi koji su ovaj koncert protumačili kao nešto bezveze, kao neku osobnu profit, i koji ga nisu razumjeli iz maloprije navedenih razloga, može im biti neugodno, i može ih biti sram!
Uvjeren sam da su u velikoj manjini, što je pokazala i sinoćnja posjećenost, kao i reakcije svih onih koji su tamo bili!
Reply With Quote
  #45  
Staro 09-01-2012, 22:04
saky's Avatar
saky saky je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: May 2006
Postovi: 1,708
saky će postati slavan vrlo brzo 56
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by VeljoSB Vidi Post
Ni ovaj tvoj nije ništa bolji. Tvoji postovi su uglavnom sarkastičnog karaktera, da ne navodim koji i kakvi, pa ovo što si napisao čitam s laganim smješkom, ignoriraj me i šetaj dalje od mojih postova. Nije forum općenito samo za čestitarenja i pljeskanja.
Pitaš li se kada zašto mnogi ne žele u raspravu?


Ovo pretpostavljam nije izvještaj koji je bio tražen, zna se koji je razlog održavanja koncerta, i upravo o tome može reći najviše Filip ili organizator...
Po svemu sudeći bio je vrlo uspješan, a naravno da je bilo emotivno onome zbog koga je koncert održan. Što smo iz predhodnog posta saznali? pa ono, ništa jebote...
moji postovi i jesu uglavnom sarkasticnog karaktera jer za razliku od mnogih ovaj forum ne dozivljavam previse ozbiljno..drago mi je da sam ti izmamio smjesak na lice, puno pozitivnija reakcija nego koju tvoji postovi izazivaju kod mene..

ja sam prvi i uvijek sam za raspravu..ali priznajem da sam malo pristran kada je Filip u pitanju i na ovoj temi iskreno ne vidimo o cemu bi se to trebalo raspravljati..stvar je takva kakva je, svima je uglavnom sve jasno..ti si taj koji je implicirao da neki ljudi ne dozivljavaju ovaj dogadjaj kako bi ga po meni svatko normalan trebao dozivjeti..skroz nepotrebno, ali nije prvi put da pokusavas "podbosti" tamo gdje nije ni vrijeme ni mjesto..

nadalje, vidis da ti je pretpostavka kriva..maestra nije zanimalo koliko se karata prodalo, koliko se sokova popilo i da li su stolice bile udobne..Matija je iznio svoj dozivljaj (kao kasnije Bruno i Kruno) i mislim da je upravo pogodio bit cijele manifestacije..naravno da je financijska strana bitna, ali iskreno, mislim da nikoga osim obitelji Novosel ne bi trebalo pretjerano zanimati koliko je novaca sakupljeno..a meni se cini da ti upravo zelis saznati to..a onda bi se vjerojatno, poznavajuci hrvatski mentalitet, mogla potegnuti i pitanja da kud ce taj "silni" novac otici..uglavnom, da ne duljimo vise i ne pricamo o krivim temama, bitno je da se stvar odigrala tako kako je i da je sve proslo super..ako zelis nastaviti "diskusiju" mozemo se preseliti na PP, iako mislim da nema potrebe..zivio!
__________________
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
Reply With Quote
  #46  
Staro 09-01-2012, 23:31
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by saky Vidi Post
a onda bi se vjerojatno, poznavajuci hrvatski mentalitet, mogla potegnuti i pitanja da kud ce taj "silni" novac otici..uglavnom, da ne duljimo vise i ne pricamo o krivim temama, bitno je da se stvar odigrala tako kako je i da je sve proslo super..ako zelis nastaviti "diskusiju" mozemo se preseliti na PP, iako mislim da nema potrebe..zivio!
Nemoj samo pretjerivati u nekim stvarima i sa svojim sarkazmom, ma koliko god i kako god doživljavao ovaj forum.
Uopće me ne zanima koliko se sokova popilo i jesu li stolice bile udobne, ali isto tako izvještaj jednog koncerta nije isto što i osobni doživljaj koncerta, to može napisati bilo tko.
Ti si prvi potegnuo raspravu oko mog posta gdje sam rekao da to i nije neki izvještaj. Ne vidim što se tu ima raspravljati. Očekivamo daljnje odgovore i to je to.
A sve što je matija_vg opisao moglo se i očekivati, puna dvorana, puno emocija jer se radi o humanitarnom djelu, ispunjenost pozitivnom energijom i radošću.
Kao što sam ti rekao, ako ti se ne sviđa moj pristup forumu zaobiđi me u širokom krugu, jer jednako kao i ti ne uzimam ovaj forum zdravo za gotovo i mjesto gdje trebam na svemu čestitati, svim podilaziti itd... Iznijet ću svoje mišljenje i komentare kako želim, pa kome se svidjelo ili ne. Zbog toga mnogi ne žele komentirati, a siguran sam da bi imali i šta. Ja sam preuzeo taj rizik da se s nekim ljudima (kao na početku) i zakačim zbog svog mišljenja koje "nije trebalo" biti javno izrečeno. To smo riješili... Samo vidim kako forum funkcionira, nažalost...

Zbog Filipa, i zbog toga što njegovu obitelj osobno jako dobro poznajem, jer me je njegov otac i naučio svirati, griješio bih dušu da osobno imam protiv svega ovoga nešto, znam koliko su svi skupa jedna draga obitelj i dobri ljudi, a ako je moje postove netko krivo protumačio, griješi.
To se prije svega odnosi na tebe saky, ali i na sve ostale koji tako misle.

Pisanu riječ može svatko protumačiti na svoj način, ako je netko iz svega ovoga izvukao negativno nije moj problem, ali ja tako nisam mislio.
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote
  #47  
Staro 09-01-2012, 23:59
saky's Avatar
saky saky je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: May 2006
Postovi: 1,708
saky će postati slavan vrlo brzo 56
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by VeljoSB Vidi Post
Nemoj samo pretjerivati u nekim stvarima i sa svojim sarkazmom, ma koliko god i kako god doživljavao ovaj forum.
Uopće me ne zanima koliko se sokova popilo i jesu li stolice bile udobne, ali isto tako izvještaj jednog koncerta nije isto što i osobni doživljaj koncerta, to može napisati bilo tko.
Ti si prvi potegnuo raspravu oko mog posta gdje sam rekao da to i nije neki izvještaj. Ne vidim što se tu ima raspravljati. Očekivamo daljnje odgovore i to je to.
A sve što je matija_vg opisao moglo se i očekivati, puna dvorana, puno emocija jer se radi o humanitarnom djelu, ispunjenost pozitivnom energijom i radošću.
Kao što sam ti rekao, ako ti se ne sviđa moj pristup forumu zaobiđi me u širokom krugu, jer jednako kao i ti ne uzimam ovaj forum zdravo za gotovo i mjesto gdje trebam na svemu čestitati, svim podilaziti itd... Iznijet ću svoje mišljenje i komentare kako želim, pa kome se svidjelo ili ne. Zbog toga mnogi ne žele komentirati, a siguran sam da bi imali i šta. Ja sam preuzeo taj rizik da se s nekim ljudima (kao na početku) i zakačim zbog svog mišljenja koje "nije trebalo" biti javno izrečeno. To smo riješili... Samo vidim kako forum funkcionira, nažalost...

Zbog Filipa, i zbog toga što njegovu obitelj osobno jako dobro poznajem, jer me je njegov otac i naučio svirati, griješio bih dušu da osobno imam protiv svega ovoga nešto, znam koliko su svi skupa jedna draga obitelj i dobri ljudi, a ako je moje postove netko krivo protumačio, griješi.
To se prije svega odnosi na tebe saky, ali i na sve ostale koji tako misle.

Pisanu riječ može svatko protumačiti na svoj način, ako je netko iz svega ovoga izvukao negativno nije moj problem, ali ja tako nisam mislio.
Kako bi onda po tvome trebao izgledati taj izvještaj? Kako su bendovi svirali, što su od repertoara odabrali, da li je bilo krivih harmi, loših back-vokala, problema sa razglasom..? Ne razumijem iskreno.. Čovječe, ovo je bio koncert sa dobrom namjerom i ljudi su se na njega odazvali u velikom broju (izvođači i publika).. Po n-ti put ponavljam, ne znam o čemu bi taj famozni izvještaj trebao biti..

Što se tiče zaobilaženja tebe, dragi moj, nisam se ni do sada muvao oko tebe pa neću ni nadalje.. Ako mi nešto zasmeta napisat ću to svidjelo se to tebi ili ne.. Od tebe ne očekujem ništa drugo.. Već dvaput spominješ čestitanja i podilaženja tako da već počinjem misliti da ne mene misliš kada o tome govoriš.. Loše si pratio moj minuli rad na forumu ako mene stavljaš u te okvire.. Rizici o kojima pričaš i posljedice toga sam osjetio na svojoj koži vjerojatno i prije tebe (na ovom forumu jel) pa ne trebamo niti o tome previše..

Pošto i ja Filipa i cijelu ovu situaciju oko odlaska preko bare znam dosta dobro oprosti mi što lajem na svaku pa i moguću negativnost izrečenu o koncertu i cijelom procesu prikupljanja sredstava.. Da smatram da ti nešto loše misliš o Filipu i stvarima oko njega vjeruj mi da ne bih bio niti približno ovako pristojan..
__________________
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
Reply With Quote
  #48  
Staro 10-01-2012, 13:28
basadzija's Avatar
basadzija basadzija je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,052
basadzija će postati slavan vrlo brzo 76
Uobičajeno

Pusa svim namćorima na forumu!

Mi smo svoje napravili, i jako smo zadovoljni!
Službene rezultate još nemamo (jer su me prigorske žabe razvalile u Bećarskoj kući pa sam malo bio bolestan), ali kad ih sve prikupimo i sortiramo biti će dostupni (ovi financijski) kod našeg knjigovođe, a oni glazbeni u ZAMP-u. Slobodno se obratite za rezultate.

Inače, meni je osobno koncert bio odličan, osjetilo se "ono nešto" i veza između publike i izvođača je bila odlična. Razglas k`o razglas, više nisam ni očekivao, ja sam bio najglasniji, to mi je bitno . Pića je bilo u velikim količinama, čak smo nešto i vratili .

Ako ima još kakvih pitanja i podpitanja*, slobodno se javite.

HVALA SVIMA,

vaš (najdraži) tajnik!

PS još jednom pozdrav Prigorskim žabama!

*nadam se da su podpitanja, a ne potpitanja. Hvala Hrc!
__________________
Reply With Quote
  #49  
Staro 10-01-2012, 14:37
saky's Avatar
saky saky je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: May 2006
Postovi: 1,708
saky će postati slavan vrlo brzo 56
Uobičajeno

prenosim pozdrave, kre kre
__________________
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
Reply With Quote
  #50  
Staro 10-01-2012, 16:37
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by basadzija Vidi Post
*nadam se da su podpitanja, a ne potpitanja. Hvala Hrc!
Bojim se da su ipak "potpitanja" (jednačenje po zvučnosti - pred+platiti > pretplatiti, od+pjevati > otpjevati, pod+pitanje > potpitanje, možda malo čudno izgleda napisano, al' tak je kak je, pravilo je pravilo. A ona postoje da se krše, hehehe.
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #51  
Staro 10-01-2012, 17:34
basadzija's Avatar
basadzija basadzija je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,052
basadzija će postati slavan vrlo brzo 76
Uobičajeno

OK, hvala!
__________________
Reply With Quote
  #52  
Staro 13-03-2014, 20:14
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by basadzija Vidi Post
Neka se poslije lupa o prsa tko hoće, ali nek patos donese majstorsku diplomu.
...
i evo je... (skinuto s patosovog fejsbuka)

__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit
Reply With Quote
  #53  
Staro 13-03-2014, 22:09
basadzija's Avatar
basadzija basadzija je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,052
basadzija će postati slavan vrlo brzo 76
Uobičajeno

Malo je sitno, šta to piše...
__________________
Reply With Quote
  #54  
Staro 13-03-2014, 22:12
beeman89's Avatar
beeman89 beeman89 je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Mar 2012
Postovi: 190
beeman89 je na dobrom putu 25
Uobičajeno

Ja sam tek nedavno otkrio Fiću na youtubeu i fejsu i naprosto me odmah oduševio svojim izvedbama!

Svaka čast na diplomi i kapa do poda!!
Reply With Quote
  #55  
Staro 17-03-2014, 23:44
bando's Avatar
bando bando je odsutan trenutno
Super Moderator
 
Registriran: May 2007
Postovi: 1,177
bando će postati slavan vrlo brzo 62
Uobičajeno

bravo fila
__________________
Al ja još nisam našo šta mi duša traži
jednu ružu iz mladosti rane
ta se ruža mojom zvala, ta je ruža za me cvala
a ja je ubro pa je bacio
Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 09:08 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.