Forums  

Go Back   Forums > Tambura općenito > Note, Tekstovi, MP3...

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #1  
Staro 05-03-2012, 21:01
Cazze Cazze je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Nov 2011
Postovi: 74
Cazze je trenutno nepoznanica 9
Uobičajeno Martinsko kolo

Poštovanje kolege.

Dali netko ima note od Martinskog kola? Kud nas je zamolio ako mozemo to nauciti svirati, a nigdje nisam uspjeo naci note, ali cak ni audio snimak da bi mogli pokusati po sluhu skinuti pa kad vise nisam nasao ni jednu opciju reko da pitam. Mozda koja dobra dusa ima gdje strpane note, ili barem mp3 da cujemo kako zvuci to. Unaprijed hvala.
Reply With Quote
  #2  
Staro 06-03-2012, 18:52
Cazze Cazze je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Nov 2011
Postovi: 74
Cazze je trenutno nepoznanica 9
Uobičajeno

Stvarno nitko nezna uopce za to kolo? Onda ocito nisam bio lud kada nisam mogao naci ni trag tome... mozda je poznatije pod nekim drugim imenom, morati cu se raspitat...
Reply With Quote
  #3  
Staro 06-03-2012, 21:49
ivan's Avatar
ivan ivan je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Aug 2008
Postovi: 156
ivan je na dobrom putu 17
Uobičajeno

Evo na brzinu sam raspisao note... mislim da je to ta stvar koju tražiš...

...malo je lošija kvaliteta...

živio!
Attached Images
File Type: jpg Martinsko kolo.jpg (54.2 KB, 164 views)
Reply With Quote
  #4  
Staro 07-03-2012, 18:55
Cazze Cazze je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Nov 2011
Postovi: 74
Cazze je trenutno nepoznanica 9
Uobičajeno

E puno hvala. Vidjet cemo u petak jel to to, jer me voditelj KUD-a u biti nazvao i pitao jel mozemo to sredit pa sam reko da cu pogledat. Oni valjda imaju snimak pa cemo vidit, jer iskreno nisam mogao naci nigdje bilo kakvu verziju da bi mogao skinut po zvuku tako da ne znam uopce kako zvuci to. Al puno hvala svakako.
Reply With Quote
  #5  
Staro 10-08-2013, 15:17
Sokica Sokica je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Aug 2013
Postovi: 2
Sokica je na dobrom putu 10
Uobičajeno Martinsko

Dobar dan ljudi. Jel zna netko mozda di bi mogla nac glazbu za martinsko? ili da neko snimi pa stavi na youtube ako mozda zna svirat? bila bi jako zahvalna!
Reply With Quote
  #6  
Staro 11-08-2013, 18:10
Sokica Sokica je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Aug 2013
Postovi: 2
Sokica je na dobrom putu 10
Uobičajeno

prijatelji evo link videa martinskog kola http://www.youtube.com/watch?v=S8kSB...ature=youtu.be
Reply With Quote
Reply


Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 23:53 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.