Forums  

Go Back   Forums > Instrumenti i oprema > Ozvučenje, recording i softver

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #21  
Staro 08-06-2007, 22:35
oženjen's Avatar
oženjen oženjen je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Apr 2007
Postovi: 96
oženjen je na dobrom putu 15
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by patos Vidi Post
mi smo nedavno kupili razglas. novi. Dynacord kutije i mikseta, nikrofoni svirački beta 57 a pjevački beta 58. cijeli razglas je kupljen od zajedničkih novaca i dogovor je ako netko od iz benda, ne dobiva ništa, ako se bend raspadne, prodaje se i dijeli! i to je dobro, ak ništa drugo, drži nas zajedno!

i radi ko sat!
koja miseta ? mi imamo powermate 1600 , kakva je kombinacija zvučnika sistem i snaga?
Reply With Quote
  #22  
Staro 11-06-2007, 10:15
Svitac's Avatar
Svitac Svitac je odsutan trenutno
Super Moderator
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 957
Svitac je na dobrom putu 32
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Hrvoje Vidi Post
Zanima me tko od forumaša posjeduje sa svojim bendom vlastiti razglas i koje micove, miksetu, kutije imate... Što preporučujete... Jel' ima netko pickupove?
kak ste sredili "vlasničke odnose"?
Mikser i pojačalo: Dynacord PowerMate 1600
Zvučnici: Trosistemski 400/800W Zeck i Dynacord
Mikrofoni pjevački svi: Shure Beta 58
Mikrofoni instrumentalni: Shure Beta 57 i Shure SM 57 + za bas Beta 58
Dali smo ugraditi i pick-upove na bas i kontru, ali nam nije radilo zadovoljavajuće, pa nismo nikad ni koristili.
Što se tiče vlasničkih odnosa , mikser, zvučnici... su zajednički, a mikrofone i stalke imamo svaki svoje.
__________________
"Tamburu mi prodo Cigan, slatkorečiv i prefrigan...
čukununuk prosjaka i begova...
omakne se prst na struni, nesretna me pesma zbuni...
ne znam dal je moja ili njegova..."

www.svita.net
Reply With Quote
  #23  
Staro 01-08-2007, 19:20
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

@Aussie - kak ste vi zadovoljni sa Fishman pickupovima (tu si napiso da ste to kupili -> http://www.tamburaland.com/forum/showthread.php?t=3345 ), jel' svirate na pickupove ili na mikrofone kad ste na razglasu?

EDIT: Svita, koji pickup i na koje točno mjesto si dao ugradit (svuda vele da je "sweet spot", točka s najboljim zvukom cca 2,5 cm ispod i iza konjića)...
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”

Last edited by Hrvoje; 01-08-2007 at 19:24.
Reply With Quote
  #24  
Staro 02-08-2007, 08:44
Svitac's Avatar
Svitac Svitac je odsutan trenutno
Super Moderator
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 957
Svitac je na dobrom putu 32
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Hrvoje Vidi Post
Svita, koji pickup i na koje točno mjesto si dao ugradit (svuda vele da je "sweet spot", točka s najboljim zvukom cca 2,5 cm ispod i iza konjića)...
Ne znam koji je pickup, majstor je to ugrađivao i nisam kasnije obraćao pažnju na firmu pickupa (Nisam ni bio tamo nego je Nenić iz ondašnjih "Kućnih ljubimaca" nosio).
Postavljen je iza konjića, kroz rupicu na mjestu "šarafa" na koji se inače kvači remen.
Umjesto tog "šarafa" za remen postavljen je ulaz za "bananu", a izgleda na prvi pogled kao i svaki drugi, samo što nije zatvoren odozada, nego ima otvor za uštekat kabel.
Nadam se da si skužio što sam sad naškrabao tu, al probat ću baciti koju fotkicu kad dođem doma, pa okačim gore.
Uglavnom, ne primjećuje se da je pickup unutra.
Kao što sam već prije napomenuo, uopće ne koristim taj pickup, jer mi se ne sviđa cviljugavi zvuk kad pređeš prstima po žicama, a pickup sve lovi, pa radije koristim SM-57.
Inače, ako baš želiš nešto slično, moja je preporuka kondenzatorski mikrofon Audio-Tehnica ATM 350 ili Shure BETA 98HC. Audio-Tehnicu znam da koriste Džentelmeni iz Osjeka i kažu da su prezadovoljni s njom (pitaj Rodju), a Shure-a, ali neki drugi model koriste Trenkovci.
Jedino je malo veća cijena, ne znam koja je trenutno, ali skuplji su od, recimo, standardne Bete 58.
Evo fotke Audio-Tehnice ATM 350 (vrlo je sličan i Shure):
Audio-Tehnica.jpg
__________________
"Tamburu mi prodo Cigan, slatkorečiv i prefrigan...
čukununuk prosjaka i begova...
omakne se prst na struni, nesretna me pesma zbuni...
ne znam dal je moja ili njegova..."

www.svita.net
Reply With Quote
  #25  
Staro 02-08-2007, 09:24
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

@Svita - Hvala na iscrpnim i detaljnim informacijama. Evo i sličke Bete98HC

Samo me zanima di se prikvače ti mikrofoni, na T'landu su se ljudi žalili da na "European" tamburama nemaju di prikvačit jer je kožni komadić zaštita na žicama dok američke tambure imaju većinom metalnu zaštitu pa se na tu pločicu zakvači mikrofonček...

EDIT: Ma zapravo me pickup+kontra kombinacija zanima jer se u zadnje vrijeme zezam s Guitar rigom 2 (distorzije i razni "gitarski" efekti) i kontrom pa imam "ludu ideju" (koja se vjerojatno neće nikad ostvarit, hehe) - nabavit neki dobar pickup, instalirat u kontru, kupit pedalu pa da onda na razglas kad sviramo rock i zabavnjake nabacim neku distorziju, flanger, chorus i bla bla bla pa da ljudi zuje malo i gledaju - "A di je električna gitara???"

EDIT2: Ideš, sve više kužim metalce i njihovu zaluđenost s distorzijama i hard&heavy riffovima... Možda da oformim prvi tambura metal band isključivo s tamburama (naravno distorziranim)... Who's with me?
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”

Last edited by Hrvoje; 02-08-2007 at 09:59.
Reply With Quote
  #26  
Staro 02-08-2007, 10:22
IvanZU IvanZU je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 1,699
IvanZU je na dobrom putu 47
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Hrvoje Vidi Post
Možda da oformim prvi tambura metal band isključivo s tamburama (naravno distorziranim)... Who's with me?
......samo naprijed......ja sam uz tebe......

Last edited by Svitac; 06-08-2007 at 08:44. Razlog: ispravak - quote
Reply With Quote
  #27  
Staro 02-08-2007, 10:24
Svitac's Avatar
Svitac Svitac je odsutan trenutno
Super Moderator
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 957
Svitac je na dobrom putu 32
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Hrvoje Vidi Post
Samo me zanima di se prikvače ti mikrofoni, na T'landu su se ljudi žalili da na "European" tamburama nemaju di prikvačit jer je kožni komadić zaštita na žicama dok američke tambure imaju većinom metalnu zaštitu pa se na tu pločicu zakvači mikrofonček...
Na donju stranu tambure zaljepiš trzalicu, kojoj vrh viri van tambure.
I onda na taj vrh zakvačiš štipaljku mikrofona i to je to.
na taj način spajaju dečki iz Džentelmena.
__________________
"Tamburu mi prodo Cigan, slatkorečiv i prefrigan...
čukununuk prosjaka i begova...
omakne se prst na struni, nesretna me pesma zbuni...
ne znam dal je moja ili njegova..."

www.svita.net
Reply With Quote
  #28  
Staro 02-08-2007, 10:43
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by IvanZU Vidi Post
......samo naprijed......ja sam uz tebe......
Cool! Dobro će mi doći jedan vrsni metal-basprimaš i vokalist, samo odluči koji vokalni izričaj želiš - "growling" -> http://www.youtube.com/watch?v=TOKTA_Fkqsc ili "screaming" -> http://www.youtube.com/watch?v=qs5P3A78qrE (umro sam od smijeha kad sam čuo malog kak se dere )...

Quote:
Originally Posted by Svita Vidi Post
Na donju stranu tambure zaljepiš trzalicu, kojoj vrh viri van tambure.
I onda na taj vrh zakvačiš štipaljku mikrofona i to je to.
na taj način spajaju dečki iz Džentelmena.
Dobra fora! Kak veli moja mama "Tko se zna snaći može i u crkvi prdnuti!"...
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #29  
Staro 02-08-2007, 13:19
zaim's Avatar
zaim zaim je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Apr 2007
Postovi: 478
zaim je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Za naše potrebe i svirke(svatovi,zabave,gaže itd.) jednostavno se pokazalo da su Shure Beta Green 4.0(kondenzatorski) ili popularno zvan olovka najbolji za ozvučiti sve tambure(osim basa) a za vokal je zakon stara dobra Shure Beta 58! I to je to! Iskustvo prenosim na mlađe naraštaje


Shure Beta Green 4.0


Shure Beta 58
__________________
Uspomena na jedno vrime koje se nikad ponoviti neće...

Last edited by zaim; 02-08-2007 at 13:40.
Reply With Quote
  #30  
Staro 02-08-2007, 18:43
longee's Avatar
longee longee je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 1,525
longee je na dobrom putu 28
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Hrvoje Vidi Post
EDIT: Ma zapravo me pickup+kontra kombinacija zanima jer se u zadnje vrijeme zezam s Guitar rigom 2 (distorzije i razni "gitarski" efekti) i kontrom pa imam "ludu ideju" (koja se vjerojatno neće nikad ostvarit, hehe) - nabavit neki dobar pickup, instalirat u kontru, kupit pedalu pa da onda na razglas kad sviramo rock i zabavnjake nabacim neku distorziju, flanger, chorus i bla bla bla pa da ljudi zuje malo i gledaju - "A di je električna gitara???"

EDIT2: Ideš, sve više kužim metalce i njihovu zaluđenost s distorzijama i hard&heavy riffovima... Možda da oformim prvi tambura metal band isključivo s tamburama (naravno distorziranim)... Who's with me?
Zar opet, sine Brute?

Lekcija broj 1: prouči si razliku između poželjnog i nepoželjnog feedbacka. Google is your friend
Lekcija broj 2: ponovi lekciju broj 1.

E ne'š valan distorzije na tamburi (pogotovo dobroj tamburi, koja kao takva ima "vući" sve u 16, da nećeš moći izdržati)


EDIT: Naravno, drajvanje na piezo pickupu je šlag na torti izvrsnih ideja!




Sorry
__________________
Last edited by longee: Danas at 13:37

Tko je lud, ne budi mu zbunjen




Neki znaju što rade, a neki rade što znaju



Quote:
Originally Posted by grm Vidi Post
naravno da necu, ako se ti neces ljutit ako ti malo stavim motornu pilu u anus...

all rights reserved
Reply With Quote
  #31  
Staro 02-08-2007, 19:23
smele's Avatar
smele smele je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 343
smele je na dobrom putu 10
Uobičajeno

hm... razglas...
trenutno imamo FBT24-4 mix + Behringer UB1002FX mix (samo za efekte)
Kutije su Anchor Liberty4500 (aktiva + to da rade 6 sati kad ih iscupas iz struje... tj, imaju u sebi po dva akumulatora 7.2Ah... inace ih koristi i US armija... pa si lakse mozete predociti kvalitetu...)
Majkovi su Behringer C2... svih 10 komada... s tim da imam jos i AKG D12 (kocka) koji je zakon za bas... (inace je D12 i D112 standard za ozvuku bas bubnja, ali jako ljepo radi i na basu...)
Kablovi su svi odreda klotzovi s neutrikovim konektorima....
to je moj dio opreme... sad tjeram deckove da si kupeju stalke... i adaptere za majkove za tambure....
i tak to...
btw. ko iznajmljuje razglas od drugih, nije normalan! hehehehe
__________________
www.studiovirtual.tk
Reply With Quote
  #32  
Staro 02-08-2007, 22:16
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

@Longee-Znaci nis od mojeg sna da postanem tamburock superstar...? Smrc Ma ja se samo doma zezam s Guitar rigom i ove moje lude ideje su samo razmisljanje na glas i SBB-KBB pa se nemoj previse uzrujavat oko toga. Doduse neki teoretsko-prakticni konstruktivni savjet dobro dodje. Peace
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #33  
Staro 03-08-2007, 08:59
Svitac's Avatar
Svitac Svitac je odsutan trenutno
Super Moderator
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 957
Svitac je na dobrom putu 32
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Hrvoje Vidi Post
@Longee-Znaci nis od mojeg sna da postanem tamburock superstar...? Smrc Ma ja se samo doma zezam s Guitar rigom i ove moje lude ideje su samo razmisljanje na glas i SBB-KBB pa se nemoj previse uzrujavat oko toga. Doduse neki teoretsko-prakticni konstruktivni savjet dobro dodje. Peace
Šteta što se Bebac više ne javlja na forum.
On je svojevremeno experimentirao sa gitarskim efektima na basprimu u "Kućnim Ljubimcima".
Vjerojatno se Gazy sjeća toga, pa bi mogao nešto više reći.
__________________
"Tamburu mi prodo Cigan, slatkorečiv i prefrigan...
čukununuk prosjaka i begova...
omakne se prst na struni, nesretna me pesma zbuni...
ne znam dal je moja ili njegova..."

www.svita.net
Reply With Quote
  #34  
Staro 03-08-2007, 12:11
gazy's Avatar
gazy gazy je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 432
gazy je na dobrom putu 21
Uobičajeno

No dobro,to je iz ove perspektive malo smješno,ne svirka nego tadašnji zvuk.
__________________
Glazba je zvonka radost
Reply With Quote
  #35  
Staro 06-08-2007, 08:52
Svitac's Avatar
Svitac Svitac je odsutan trenutno
Super Moderator
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 957
Svitac je na dobrom putu 32
Uobičajeno

Evo Hrvoje fotkice pickupa, kao što sam ti obećao, nisam imao vremena prije.
Ovako izgleda metalni držač remena, gdje se šteka bananica:
pickup.jpg

...a ovako izgleda unutra (uspio sam mobitel uvući imeđu žica ):
pickup_in.jpg
__________________
"Tamburu mi prodo Cigan, slatkorečiv i prefrigan...
čukununuk prosjaka i begova...
omakne se prst na struni, nesretna me pesma zbuni...
ne znam dal je moja ili njegova..."

www.svita.net
Reply With Quote
  #36  
Staro 07-08-2007, 13:21
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by smele Vidi Post
hm... razglas...
trenutno imamo FBT24-4 mix + Behringer UB1002FX mix (samo za efekte)
Kutije su Anchor Liberty4500 (aktiva + to da rade 6 sati kad ih iscupas iz struje... tj, imaju u sebi po dva akumulatora 7.2Ah... inace ih koristi i US armija... pa si lakse mozete predociti kvalitetu...)
Majkovi su Behringer C2... svih 10 komada... s tim da imam jos i AKG D12 (kocka) koji je zakon za bas... (inace je D12 i D112 standard za ozvuku bas bubnja, ali jako ljepo radi i na basu...)
Kablovi su svi odreda klotzovi s neutrikovim konektorima....
to je moj dio opreme... sad tjeram deckove da si kupeju stalke... i adaptere za majkove za tambure....
i tak to...
btw. ko iznajmljuje razglas od drugih, nije normalan! hehehehe
Prvo bih te pitao jel' znaš di ima u Hrvatskoj kupit AKG D112 i koja je cijena (zanima me onak informativno, a tražim po netu i ne uspijevam naći neki music shop koji ima AKG mikrofone)... A vidim da si iz Višnjevca pa ti je vjerojatno poznat ovaj music shop -> http://www.audiopro.hr/ Jel' oni mogu nabavit AKG micove?

A sad ovo drugo - zakaj veliš da nije normalan onaj koji iznajmljuje razglas od drugih? Mi imamo dosta mali postotak svirki na razglas i većinom sviramo na suho pa ne znam kolko nam se za tih nekoliko svirki isplati ulagat u opremu... Velimo cijenu uvećanu za cijenu iznajmljivanja razglasa tak da niš ne gubimo (a i jednostavnije je kad dođe netko sve lijepo sastavi, pošteka, poštela prije nego kaj dođemo, lagano tonska probica i opet sve čovjek rastavi, "rašteka" kad završimo)...

Quote:
Originally Posted by Svita Vidi Post
Evo Hrvoje fotkice pickupa, kao što sam ti obećao, nisam imao vremena prije.
Ovako izgleda metalni držač remena, gdje se šteka bananica:
Privitak 438

...a ovako izgleda unutra (uspio sam mobitel uvući imeđu žica ):
Privitak 439
Cool! Super fotke, pogotovo ova iz "utrobe" kontre...
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #37  
Staro 09-08-2007, 11:13
smele's Avatar
smele smele je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 343
smele je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Hrvoje Vidi Post
Prvo bih te pitao jel' znaš di ima u Hrvatskoj kupit AKG D112 i koja je cijena (zanima me onak informativno, a tražim po netu i ne uspijevam naći neki music shop koji ima AKG mikrofone)... A vidim da si iz Višnjevca pa ti je vjerojatno poznat ovaj music shop -> http://www.audiopro.hr/ Jel' oni mogu nabavit AKG micove?
cuj, za audiopro nisam siguran... pitat cu darija ili krleta pa ti javim... a akg sam vidio da ima u etidi... nazovi ih pa saznaj vise... cjena bi ti bila izmedju 1000 i 2000kn...
__________________
www.studiovirtual.tk
Reply With Quote
  #38  
Staro 09-08-2007, 11:24
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by smele Vidi Post
cuj, za audiopro nisam siguran... pitat cu darija ili krleta pa ti javim... a akg sam vidio da ima u etidi... nazovi ih pa saznaj vise... cjena bi ti bila izmedju 1000 i 2000kn...
Fala, zvao sam Etidu - http://www.etida.hr/ Vele da nemaju D112 na lageru, al' ak' se naruči stigne za 2-3 tjedna... Cijena iz starog cjenika (novi još nemaju za sve artikle) je 1693kn.

Nego, što sam jučer čuo od g. Zwirna (radionica Gilg) - da su jako dobri pickupovi za akustične gitare (a koji shodno tome odlično funkcioniraju i u tamburama) - http://www.b-band.com

Pa malo surfam po njihovim stranicama i stvarno mi se to čini jako dobrim rješenjem, a Zwirn isto veli kak su svi jako zadovoljni s tim. Da bar sviramo više na razglas, odmah bi uložil novce i dal si ugraditi jedan takav...

EDIT: E, da... I kaj je najbolje imaju (B-Band) distributera za Hrvatsku -> http://www.beltronik.hr/
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”

Last edited by Hrvoje; 09-08-2007 at 11:27.
Reply With Quote
  #39  
Staro 09-08-2007, 12:16
Svitac's Avatar
Svitac Svitac je odsutan trenutno
Super Moderator
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 957
Svitac je na dobrom putu 32
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Hrvoje Vidi Post
Nego, što sam jučer čuo od g. Zwirna (radionica Gilg) - da su jako dobri pickupovi za akustične gitare (a koji shodno tome odlično funkcioniraju i u tamburama) - http://www.b-band.com

Pa malo surfam po njihovim stranicama i stvarno mi se to čini jako dobrim rješenjem, a Zwirn isto veli kak su svi jako zadovoljni s tim. Da bar sviramo više na razglas, odmah bi uložil novce i dal si ugraditi jedan takav...
Sve je to OK, i vjerojatno ti pickupovi rade dobro.
Ali stvarno bi bilo čudno (da ne kažem smiješno) da se pojaviš s tamburom koja ima na sebi nešto slično ovome:
B-Band_A5_small.jpg
A ko zna, možda to bude normalno za par godina.

EDIT:
Jesi li za tamburu mislio na ovo:
B-Band_D1_medium.jpg
__________________
"Tamburu mi prodo Cigan, slatkorečiv i prefrigan...
čukununuk prosjaka i begova...
omakne se prst na struni, nesretna me pesma zbuni...
ne znam dal je moja ili njegova..."

www.svita.net

Last edited by Svitac; 09-08-2007 at 12:28.
Reply With Quote
  #40  
Staro 09-08-2007, 12:36
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Ono kaj si stavio pod EDIT je slička B-Band D1 - za kontrabase (vjerojatno bi dobro šljakalo i na "bajsu" ) -> http://www.b-band.com/stringed-instr...systems/d1.php

Za kontru sam mislio na AST (http://www.b-band.com/guitar-systems/ast.php) i ovaj preamp-EQ -> http://www.b-band.com/guitar-systems/a7.php

Jedino mi je malo frka jer bi se trebala piliti bočna strana (napraviti rupa) pa me brine da to ne bi narušilo akustiku i sound kontre kad se češe na suho...

Molio bih forumaša Gilga da baci malo svjetla na ovu problematiku i koje oni ugrađuju pickupove i preampove?

P.S. Zakaj bi bilo čudno i smiješno imat EQ na kontri ili nekoj drugoj tamburi, ovak bar možeš "zajebat" tonca i kad imaš E dur možeš si poštelat sound kak ti paše...

Mislim da će doći vrijeme i za elektroakustične tambure...
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 09:41 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.