Forums  

Go Back   Forums > Instrumenti i oprema > Kućni servis i oprema

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #1  
Staro 08-10-2011, 13:47
toma01's Avatar
toma01 toma01 je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Jul 2008
Postovi: 80
toma01 je na dobrom putu 10
Uobičajeno prodajem i izrađujem kofere

evo linka..pa pogledajte šta se nudi...koferi od drveta...jer....DRVO JE PRVO!! D

http://www.njuskalo.hr/trzalacki-ins...-oglas-3832168

http://www.njuskalo.hr/trzalacki-ins...-oglas-3687741

Last edited by toma01; 01-11-2011 at 10:27.
Reply With Quote
  #2  
Staro 08-10-2011, 15:21
Icp Icp je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Sep 2010
Postovi: 48
Icp je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Lokacija ? ( Požega pretpostavljam )
Reply With Quote
  #3  
Staro 08-10-2011, 19:32
toma01's Avatar
toma01 toma01 je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Jul 2008
Postovi: 80
toma01 je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Icp Vidi Post
Lokacija ? ( Požega pretpostavljam )
lokacija je požega ali smo vozili i dosta kofera u osijek i okolicu,pošto tamo studiram..nije problem nekud prevest...samo reci kud nemoj sad baš vam zemlje..hehe
Reply With Quote
  #4  
Staro 08-10-2011, 21:06
Icp Icp je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Sep 2010
Postovi: 48
Icp je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Pa recimo u Zagreb .., uglavnom imam u planu kofer pa kad budem uzimao , javit ću se .
Reply With Quote
  #5  
Staro 09-10-2011, 11:25
toma01's Avatar
toma01 toma01 je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Jul 2008
Postovi: 80
toma01 je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Icp Vidi Post
Pa recimo u Zagreb .., uglavnom imam u planu kofer pa kad budem uzimao , javit ću se .
ne bi trebao biti problem,kolega iz benda studira u velikoj gorici,tako da ako ne budem sam išao u zg,ponest će on..za čega trebaš kofer...napiši mi u privatne poruke,moram starom reć da počne pravit,treba cca 2-3 tjedna da se napravi
Reply With Quote
  #6  
Staro 10-10-2011, 16:40
rossi's Avatar
rossi rossi je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jul 2009
Postovi: 240
rossi je na dobrom putu 26
Uobičajeno Koferčići

Quote:
Originally Posted by toma01 Vidi Post
evo linka..pa pogledajte šta se nudi...koferi od drveta...jer....DRVO JE PRVO!! D
http://www.njuskalo.hr/trzalacki-ins...-oglas-3687741
Kolega jel može koja slika kofera za kontru ili je istog izgleda kao i oni za basprim što su na oglasu?
__________________
Što ja mogu što sam svirac rođen s tamburom,što sam dan za noći mijenj'o,kuću s birtijom.Nemam salaš ni imanje,konje gizdave,sve što imam tambura je,ne mogu bez nje.....
Reply With Quote
  #7  
Staro 11-10-2011, 13:15
toma01's Avatar
toma01 toma01 je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Jul 2008
Postovi: 80
toma01 je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by rossi Vidi Post
Kolega jel može koja slika kofera za kontru ili je istog izgleda kao i oni za basprim što su na oglasu?
ajmo reći da je isto..samo što je veće...nemam sad slika,u osijeku sam a sve to mi je u požegi...može biti jedino da neće biti ta tkanina unutra,čupavac baš taki krem bijeli,nego da bude svijetlo smeđa boja...ovisi koja bude na raspolaganju..
Reply With Quote
  #8  
Staro 11-10-2011, 22:36
rossi's Avatar
rossi rossi je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jul 2009
Postovi: 240
rossi je na dobrom putu 26
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by toma01 Vidi Post
ajmo reći da je isto..samo što je veće...nemam sad slika,u osijeku sam a sve to mi je u požegi...može biti jedino da neće biti ta tkanina unutra,čupavac baš taki krem bijeli,nego da bude svijetlo smeđa boja...ovisi koja bude na raspolaganju..
Ok,znam da nisu iste dimenzije nego me zanimao izgled,oblik.Sad znam o čemu je riječ,a kad budem tražio kofer za kontru javim ti se,Pozdrav
__________________
Što ja mogu što sam svirac rođen s tamburom,što sam dan za noći mijenj'o,kuću s birtijom.Nemam salaš ni imanje,konje gizdave,sve što imam tambura je,ne mogu bez nje.....
Reply With Quote
  #9  
Staro 12-10-2011, 10:50
toma01's Avatar
toma01 toma01 je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Jul 2008
Postovi: 80
toma01 je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by rossi Vidi Post
Ok,znam da nisu iste dimenzije nego me zanimao izgled,oblik.Sad znam o čemu je riječ,a kad budem tražio kofer za kontru javim ti se,Pozdrav
ok...pa izgled,oblik pravi taj...ako bi pravio one kockaste,morao bi rezat drvo na 4 stranice pa to nekako ljepit,tako da time odma bude slabiji kofer nego ovako..ovo se pravi iz jednog dijela koji se smota i oblikuje u kalupu tako da..to je to...čvrsto i na svom mjestu....
ako bi pravio oblik tambure..baš onako kakava je tambura..u tom koferu opet nemaš nikakog mjesta ni za štimer,ni za pare...imao bi tek mjesta tamo ispod čivija...ovako se ipak nađe nekog mjesta za potrpat kakve gluposti..a i ono bi bilo puno teže i kompliciranije izradit..vjerovatno ni cijena ne bi bila ista
Reply With Quote
  #10  
Staro 12-10-2011, 13:06
rossi's Avatar
rossi rossi je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jul 2009
Postovi: 240
rossi je na dobrom putu 26
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by toma01 Vidi Post
ok...pa izgled,oblik pravi taj...ako bi pravio one kockaste,morao bi rezat drvo na 4 stranice pa to nekako ljepit,tako da time odma bude slabiji kofer nego ovako..ovo se pravi iz jednog dijela koji se smota i oblikuje u kalupu tako da..to je to...čvrsto i na svom mjestu....
ako bi pravio oblik tambure..baš onako kakava je tambura..u tom koferu opet nemaš nikakog mjesta ni za štimer,ni za pare...imao bi tek mjesta tamo ispod čivija...ovako se ipak nađe nekog mjesta za potrpat kakve gluposti..a i ono bi bilo puno teže i kompliciranije izradit..vjerovatno ni cijena ne bi bila ista
To je to takav kakav praviš mi i odgovara,a ne oblik tambure.Što bi reko stari meštar:"Sviđa mi se"
__________________
Što ja mogu što sam svirac rođen s tamburom,što sam dan za noći mijenj'o,kuću s birtijom.Nemam salaš ni imanje,konje gizdave,sve što imam tambura je,ne mogu bez nje.....
Reply With Quote
  #11  
Staro 16-10-2011, 21:43
toma01's Avatar
toma01 toma01 je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Jul 2008
Postovi: 80
toma01 je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by rossi Vidi Post
To je to takav kakav praviš mi i odgovara,a ne oblik tambure.Što bi reko stari meštar:"Sviđa mi se"
ok..kad budeš trebao kofer,javiš se na mobitel..najbolje..ne visim baš po netu,i ne stignem visit...tako da...ili na moj 099 213 42 83
ili na mob od starog..ivica 098 9214 501..svejedno...
Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 06:26 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.