Forums  

Go Back   Forums > Instrumenti i oprema > Ozvučenje, recording i softver

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #21  
Staro 28-11-2012, 16:03
odisej odisej je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2009
Postovi: 190
odisej je na dobrom putu 25
Uobičajeno

Mislave, jeste li razmišljali o tome da baze složite u rack ispod miksete? To bi u velikoj mjeri smanjilo 'kabliranje' i rasklapanje.

Bodypack je bodypack i tu velike pomoći nema, okačiti dva komada k'o Kit Teler i praši...
__________________
...bez uvrede, ranije se sviralo: 'zatvori oci i slusaj', a danas mnogi sviraju: 'gledajte mene, sta mi ruke rade!' - zelimirp
Reply With Quote
  #22  
Staro 29-11-2012, 12:32
Veljo Veljo je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Dec 2006
Postovi: 1
Veljo je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Jesmo, razmišljali smo, i danas nam dolazi
__________________
f... the cola, f... the pizza, all we need is Sljivovica
Reply With Quote
  #23  
Staro 29-11-2012, 22:40
Mislav's Avatar
Mislav Mislav je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 1,153
Mislav je na dobrom putu 32
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by odisej Vidi Post
Mislave, jeste li razmišljali o tome da baze složite u rack ispod miksete? To bi u velikoj mjeri smanjilo 'kabliranje' i rasklapanje.

Bodypack je bodypack i tu velike pomoći nema, okačiti dva komada k'o Kit Teler i praši...
Odisej razmisljalo se o tome i bas danas su kupljeni i kofer za miksetu i rack za bezicnjake

Quote:
Originally Posted by Veljo Vidi Post
Jesmo, razmišljali smo, i danas nam dolazi
OOOOOOOOOOOOOO pa jel to moj bajser napravio prvi korak u ovom virtualnom tamburaskom svijetu.
__________________
I ponovo da se rodim, ja bi opet isti bio, pjevao bi kad zaboli

www.ts-legolas.com
Reply With Quote
  #24  
Staro 29-11-2012, 22:46
Mislav's Avatar
Mislav Mislav je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 1,153
Mislav je na dobrom putu 32
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by odisej Vidi Post
Mislave i Pejine, koji mikrofon daljinac preporučate za ozvučivanje berde?
Od kad smo na bezicnjake nas basista je presao na bas gitaru, ali bas je ozvucen i na bezicnjake kao i na zicu, Shadow i rokaj
__________________
I ponovo da se rodim, ja bi opet isti bio, pjevao bi kad zaboli

www.ts-legolas.com
Reply With Quote
  #25  
Staro 30-11-2012, 12:26
biljak biljak je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Sep 2007
Postovi: 31
biljak je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Mislav Vidi Post
OOOOOOOOOOOOOO pa jel to moj bajser napravio prvi korak u ovom virtualnom tamburaskom svijetu.
__________________
http://www.ranom-zorom.com
Reply With Quote
  #26  
Staro 07-04-2014, 16:45
Fini Fini je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Apr 2014
Postovi: 1
Fini je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Evo da se i mi malo pohvalimo...Tamburaški sastav Fini dečki iz Jastrebarskog su potpuno bežićno ozvučen tamburaški sastav...Svi iz benda koristimo AKG naglavne mikrofone C520L i AKG bežićne stanice...(uglavnom AKG 450)...sve složeno u rek...brzina slaganja razglasa smanjena budući da je sve složeno iz reka na jedan kabal...svi koristimo punjive baterije tako da nema dodatnih troškova...uglavnom to je to!
Reply With Quote
  #27  
Staro 07-04-2014, 23:13
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Evo još jednom educiram i citiram sam sebe... Izgleda da nikad dosta "trubljenja" o pravopisu.

Quote:
Originally Posted by Hrvoje Vidi Post
Evo da te ispravim - piše se "bežiČno", a ne "bežiĆno" (jotacija - c+j=č).
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
  #28  
Staro 30-03-2016, 14:55
pevec's Avatar
pevec pevec je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Dec 2007
Postovi: 7
pevec je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Inače, većinom punjive baterije koje danas koristimo tipa su NiMH koje daju napon od 1.2V zbog same strukture baterije (dok se eventualno moze napuniti do 1.3V cim ih iščupaš iz punjača). Glavni problem AKG WMS450 je taj da mu transmiteri rade na 1.5V, a ako staviš punjivu bateriju koja je napunjena na 1.2V, u startu će ti baterije bit "prazne".
Vidio sam za neke specijalne nove baterije koje su NiMH, inicijalno na 1.2V, ali imaju neku sitnu elektroniku koja im poveća napon na 1.5V pa služi kao alkalna baterija.

Možeš li mi reći koje to punjive baterije koristite a da daju napon od 1.5V?

Quote:
Originally Posted by Fini Vidi Post
Evo da se i mi malo pohvalimo...Tamburaški sastav Fini dečki iz Jastrebarskog su potpuno bežićno ozvučen tamburaški sastav...Svi iz benda koristimo AKG naglavne mikrofone C520L i AKG bežićne stanice...(uglavnom AKG 450)...sve složeno u rek...brzina slaganja razglasa smanjena budući da je sve složeno iz reka na jedan kabal...svi koristimo punjive baterije tako da nema dodatnih troškova...uglavnom to je to!
Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 09:09 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.