View Single Post
  #17  
Staro 03-07-2007, 07:40
zaim's Avatar
zaim zaim je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Apr 2007
Postovi: 478
zaim je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Ajd da i ja progovorim ''malo'' o ovoj temi.Nikada se profesionalno nisam ovim bavio do prije par mjeseci jer sad, nažalost, od ovog živim pa se može reći da sam neki profesionalac(trenutno jedini u bendu) ali iskreno mogu reći da sam već razmišljao o prestanku i aktivnim bavljenjem jer mi je malko i zdravlje narušeno(upravo dođoh od doktora) a posljedica je to silnih neprospavanih noći, loše i neredovne prehrane te, naravno, i cuga je tu odigrala svoje pa bi već trebao dobro razmišljati o tome koliko još mislim poživjeti na ovom svijetu.Naravno, nije to baš tako crno kao što će neki možda pomisliti, jer nisam ni drinker(pijanac) da mi doktor brani piti. Jednostavno, zub vremena čini svoje, moja krivulja je dostigla nekakav vrhunac i znam da uskoro slijedi neminovan pad. Znam da bi me moj kolega iz benda(patosov stari) sad lupio po glavi i rekao mi: ''Dripac jedan, pa nisi ti star'', što je možda i točno s obzirom da on osobno navršava 50-tu a meni je tek 36-ta ali svako svoje zna i kako se osjeća, ne možeš zaviriti u tuđe tijelo da ti kaže jel možeš više ili ne.Kad si pronađem nekakav poslić koji mi bude odgovarao, zaista ću početi razmišljati o prestanku ovakve karijere i uploviti u mirnije vode, možda se ''uhvatiti'' nekog studija pa nešto snimiti da iza mene ostane nekakav pisani trag,ne znam, ili ću gažirati za svoju dušu, s dečkima s kojima ću moći svirati ono što ja želim i koliko želim bez neke ''force''! To želim i svima vama!!!Da uživate na svirkama(što,vjerujem da velika većina i čini)!
Jedan od razloga ovakve moje odluke će možda biti i ovakav, negativan trend koji se događa tamburaškoj glazbi što svaki put na svirkama primjećujem(nekad manje, nekad više) i zbog čega me nekad duša zaboli kad vidim čemu današnja mladež stremi i koliko uopće poznaje ovo što nama tamburašima predstavlja svetinju. Ne želim se više prilagođavati njima i tržištu(pun mi je kufer toga) već mi je uvijek bila želja prezentirat ono najbolje što moja tamburica nudi.I ako se tu nešto ubrzo ne promijeni bojim se da će to samo ubrzati moju odluku.
Ne znam, možda me uhvatila neka bedara, južina or something else ali bar sam bio iskren i rekao ono što me potajno tišti.Sad će mi valjda biti lakše kad sam ispovijedao svoje ''grijehe''

P.S.Maestro, može koji savjet?
__________________
Uspomena na jedno vrime koje se nikad ponoviti neće...
Reply With Quote