View Single Post
  #9  
Staro 07-11-2006, 10:21
Iwan's Avatar
Iwan Iwan je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Sep 2006
Postovi: 117
Iwan je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Neznam,propustio sam kroz ruke puno tambura,za Kocku nisam cuo,niti sam
probao nijednu njegovu tamburu,tak da neznam kakve su,opcenito tu kod mene (ja sam iz Osijeka) se cijene od živućih majstora isključivo Franić,Tatić i Knobloch
i s njima se moze fino dogovoriti što želiš da ti naprave od tambure i oni to mogu i hoće,nedavno sam bio kod jednog "novog" majstora Ličanina,čovjek je pedantan i precizan,tek je počeo praviti tambure (par godina radi) ali mislim da
čuje tamburu i da će pronaći onaj zvuk,već sada su mu basprimovi dosta kvalitetni,druga stvar nije onaj tip majstora moje,moje,moje i moje,hoće saslušati sve savjete primjedbe,stvarno je OK,meni je nedavno sređivao tamburu i poslije dosta razmišljanja ipak sam se odlučio za njega iako mi je puno ljudi govorilo daj nemoj se zaj... odnesi to Andrijci i amen,mogu reci da nisam nimalo požalio što sam njemu dao da mi radi
Kod kupovine novih tambura opet ću pohvaliti ova četiri majstora koja sam gore naveo,naišao sam na dosta njihovih tambura koje su se pokazale odličnima....iako nijedan od moja dva basprima nije ni od jednog od njih

eto to su moja iskustva s majstorima.
Reply With Quote