View Single Post
  #3  
Staro 04-06-2007, 00:08
patos's Avatar
patos patos je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 434
patos je na dobrom putu 41
Uobičajeno

od kad znam za sebe bavim se glazbom, i kao takav sam odgojen i to studiram i to mi je izbor, i ne znam ništa drugo raditi osim glazbe na ovaj ili onaj način... imam nepunu 21 godinu i uopće ne razmišljam da se bavim nečim drugim, a ako se to desi, opet ću raditi nešto vezano za glazbu...

općenito, ne volim planirati budućnost, više volim da me život vodi kud okrene... nikad nisam mislio da ću ići u Osijek u srednju ili npr. studirati u Zagrebu, a niti sam mislio da ću se baviti glazbom na način na koji se danas bavim i da ću upoznati ove ljude koje sada znam i sve to... tko zna šta me još sve čeka...

kad mi bude dosadno, nešta ću promijeniti... ne znam ni sam kako ću do mirovine, no imam još vremena za razmišljat... u svakom slučaju, mislim da čovjek nikada nije prestar da bi se bavio glazbom... ne odnosi se ovo na gažiranje, nego općenito na bavljenje glazbom...

meni je npr. nepojmljivo da radim neki drugi posao... ne kažem da je to loše, nego sam cijeli život vezan uz glazbu pa mi je to malo čudno... mislim da se u nijednom drugom poslu ne bi našao... ili ga ne bi radio dobro... zato skidam kapu svima onima koji to mogu i koji npr. rade nešto sasvim deseto i imaju još bend...
__________________
šaka, nos, PATOS
Reply With Quote