View Single Post
  #19  
Staro 03-01-2007, 00:11
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Fino, fino... Pokrenula se tamburaška zajednica na ovom mini-projektu... Svita, slažem se da bi bilo dobro napraviti "sticky-thread", a ja ću za početak slagati sve ove bendove u onaj svoj prvi post (i dodavati sve informacije koje će se ovdje pojaviti). Ima dosta bendova za koje sam negdje nekad čuo, al' više ne znam ni da li postoje ni dal' se zovu tak, ni otkuda su... Al' zato "kad se male ruke slože"... Uglavnom, više ljudi više zna...

Trisha - da, baš sam bio danas na blogu od ex-Harmi i vidio da više netko ne svira s njima i da mijenjaju ime (vidio sam da je bilo prijedloga da se zovu "Dravske nemani" )...

Jel Miki, Jinx, Šuša i ekipa nastupaju pod imenom "Zagrebački tamburaši" ili nekako drukčije?

Jel' Ex Panonia još uvijek postoji? U ovom sastavu - http://www.kondorcomm.hr/izdanja.php...crlheight=1400 (skrolati dolje)...?

Kasno je, idem spat, a sutra u nove pobjede i da malo posložim ovu listu (i molim da se prije nego što se napiše neki bend pogleda jel' ga netko već prije spomenuo da nemamo duplikate)...
__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote