View Single Post
  #330  
Staro 11-06-2009, 17:46
seka seka je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Jun 2009
Postovi: 55
seka je na dobrom putu 16
Uobičajeno

Ma ne pričam ja o dobnim granicama..daleko bilo.
Tisuće su razloga zašto neko u nekoj godini otkrije da je to ono što želi.

govorim o tome,da što se tiče ženskog negodovanja, razumijem te žene,koje tek nakon stupanja u brak upoznaju(zajedno s njim) drugu stranu svoga supruga,i to stranu koja će zauzimati dobar dio života(svirke,probe,gostovanja i slično..).
Moraš priznati da se na to nije tlako naviknuti,nakon što seudaš za nekog ko je najdulje izbivao kad je zalutao u robnoj kući

Ali ne razumijem one žene,koje upoznaju,i zaljube se u tamburaša,a onda poslije gunđaju i morogaju( i pokušavaju ga odgovoriti od tambure,ono ILI JA ILI TAMBURA,UCJENE,FORE NIKAD NISI SA DJECOM,KO DA NEMAJU OCA I BLA BLA) ,što ga nema,što svira,što mu je to druga ljubav..mislim...nije da nisu znale u šta se upuštaju..glupo je bilo koga htjeti ili pokušavati promjeniti..svatko ima pravo raditi što voli,pogotovo ako je to nešto ovako lijepo.
pričam to,jer mi je kolegica udana za jednog,.i točno ovo radi,ja se ne mješam,ali je to stvarno nisko i to sam joj u lice,naravno nasamo,rekla.


Nisam htjela generalizirati,a ono "izgovor za veću slobodu" napisala sam u smislu...kada nekima polako počne dodijavati brak,ili što već,pa smišljaju 1001 razlog da zbrišu od kuće bar za vikend(svirke) ili svaku veče,svaku drugu,jednom tjedno(probe)..

A kolegica bezz je vjerovatno bila svjesna da se udaje za tamburaša,i to i sama voli,možda je to bio i jedan od razloga zbog kojih se zaljubila..to zna samo ona..ok,nekad mu mora prigovarati,pa to je samo znak da joj je stalo,ali ga u principu podržava,i te cure su mi super,go gir l

Last edited by seka; 11-06-2009 at 18:02.
Reply With Quote