View Single Post
  #29  
Staro 17-02-2010, 12:27
Vedran's Avatar
Vedran Vedran je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2008
Postovi: 1,619
Vedran će postati slavan vrlo brzoVedran će postati slavan vrlo brzo 141
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by _maestro_ Vidi Post
tako je... a da je i bilo kleveta, takvi se postovi mogu ukloniti, nije zbog toga potrebno brisati cijelu temu. od tebe se očekuje da braniš ovaj forum, ako treba i borbom, a ne linijom manjeg otpora.

glede@unatoč mlaćenja gloginja, može se shvatiti dvostrano:
1. lako nama mlatit administratorovim kurcem...
točno. to je jedna od beneficija kad nisi zadužen za ništa na forumu. najiskrenije, bez ikakve ironije ili dvosmislenosti kažem da mi zaista paše tako.
Mislim da nisam bio dovoljno jasan. Ja nisam samo administrator. Administrator može biti bilo tko. Ja sam vlasnik foruma, i prema tome snosim i materijalnu i pravnu odgovornost za stvari koje se ovdje pišu. Ako moram birati između liberalnosti i cenzure... Ma, mislim da je svima jasno.

Uostalom, debatiranje o pravima forumaša i nedodirljivosti sadržaja tema je mlataranje po praznoj slami. Ako netko želi biti potpuno svoj i originalan i najsupercool faker, može slobodno otvoriti blog. Na kraju, Tatić se sam javio, tema je prema planu vraćena i sve super. Zapravo sam i računao s vašim graktanjem. Mislim da nije neka nedohvatljiva umna dubina doći do zaključka da je jednostavnije obrisati temu, pa to naknadno riješiti, nego se rogušiti i time zapravo rastjerivati ljude koju su napola ili slabo zainteresirani za forum.

Kao što sam već napomenuo negdje, cilj mi je privući nove članove jer jedino tako forum može dobiti barem malo svježine. Slažem se da treba poštovati pisanje svih forumaša, ali to ne znači, da su teme ili postovi, svete krave, jednako kao što nisu Tatićevi DVD-i ili Žeravičini intervjui.

Naravno, sigurna konstanta foruma je da mi imamo problem za svačije rješenje, tako da ne očekujem brzi kraj ove rasprave...

Last edited by Vedran; 17-02-2010 at 12:31.
Reply With Quote