Forums  

Go Back   Forums > Razno > Nevezano za tamburanje

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #21  
Staro 02-10-2007, 10:47
sbobo's Avatar
sbobo sbobo je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: May 2007
Postovi: 265
sbobo je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Kune nedas a i lipe biraš
kak bi bilo da ti nama sviraš
Reply With Quote
  #22  
Staro 02-10-2007, 18:08
zaim's Avatar
zaim zaim je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Apr 2007
Postovi: 478
zaim je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Aoj Tuna, i tebe i mene,
naružile i cure i žene!!!
__________________
Uspomena na jedno vrime koje se nikad ponoviti neće...
Reply With Quote
  #23  
Staro 02-10-2007, 18:15
tamish's Avatar
tamish tamish je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: May 2006
Postovi: 3,373
tamish zrači veličanstvenom auromtamish zrači veličanstvenom aurom 180
Uobičajeno "gazdinska"

Quote:
Originally Posted by TUNA Vidi Post
Za tamburase kada ozedne:

Aoj gazda donesi rakiju
da si svirci malo nest popiju

A poslje rakije:

Aoj gazda donesi nam mesa
mi smo gladni rakija nas stresla
Nema mesa, samo sir & čvarci
dokle god se sviraju bećarci!

Neg' svirajte ozbiljnije stvari,
Inače će meso das'ukvari!!!
__________________

Četir' konja debela u pesmu si uprezala !
Četir' strane sveta u pupak si nam uvezala !
Ej, Vojvodino od plača, od đubreta i od kolača,
a vere četir', a peta ciganska, a šesta iz tambure riče !

...galerija slika tambura...klik

https://www.facebook.com/ZbirkaTambura
Reply With Quote
  #24  
Staro 02-10-2007, 18:38
tamish's Avatar
tamish tamish je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: May 2006
Postovi: 3,373
tamish zrači veličanstvenom auromtamish zrači veličanstvenom aurom 180
Uobičajeno ...

"jel postite?" pita gazda "rulju",
"Da, pržimo slaninu na ulju!!!"

A misli se "Izeš take goste
što idedu u bircuz - pa poste!"
__________________

Četir' konja debela u pesmu si uprezala !
Četir' strane sveta u pupak si nam uvezala !
Ej, Vojvodino od plača, od đubreta i od kolača,
a vere četir', a peta ciganska, a šesta iz tambure riče !

...galerija slika tambura...klik

https://www.facebook.com/ZbirkaTambura
Reply With Quote
  #25  
Staro 11-10-2007, 15:27
buky1's Avatar
buky1 buky1 je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2007
Postovi: 1,135
buky1 je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Oj zaime od tvoje temice
nastadoše četiri sranice

Zar bećarac duži nebi bio
da si pisat s nama nastavio

Napisat ću bećarac od metra
pjevat će ga samnom cjela ZETRA
__________________
Kad se šolja rakije narolja
onda šolja radi šta ga volja
Reply With Quote
  #26  
Staro 11-10-2007, 16:03
tamish's Avatar
tamish tamish je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: May 2006
Postovi: 3,373
tamish zrači veličanstvenom auromtamish zrači veličanstvenom aurom 180
Uobičajeno ...

Aoj, Buki, iz Slavonskog Broda,
j***š basprim koji se ne proda!

Tvoj je dobar - treba da ga središ,
Izbroj pare - mojne da mi štediš!

iJedan - dva! Evo ti ga, na!
__________________

Četir' konja debela u pesmu si uprezala !
Četir' strane sveta u pupak si nam uvezala !
Ej, Vojvodino od plača, od đubreta i od kolača,
a vere četir', a peta ciganska, a šesta iz tambure riče !

...galerija slika tambura...klik

https://www.facebook.com/ZbirkaTambura
Reply With Quote
  #27  
Staro 04-11-2007, 10:24
mlađo's Avatar
mlađo mlađo je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Oct 2007
Postovi: 78
mlađo je na dobrom putu 10
Uobičajeno

kiša pada cvjetaju bandere
ja te volim ti si moja cura
Reply With Quote
  #28  
Staro 05-11-2007, 15:47
BasprimOs's Avatar
BasprimOs BasprimOs je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Oct 2007
Postovi: 14
BasprimOs je na dobrom putu 10
Uobičajeno

1.Jedva čekam da mi žena krepa, da se baja punice dočepa
2.Da ja imam to sto cura ima, ja sam dobar ja bih dao svima
3.Popela se baba na banderu, Jebe mater elektromonteru
3.Jebeš miša koji rupu bira i svirača koji đabe svira
4. Idem šorom i nosim gitaru,rulja misli došo Elvis Presly
5.Osječanke alaj ste na glasu, po lipoti i po lipom stasu....
6.Kad ja umrem pokrijte me čičkom da mi duša ne vene za pi...
7.Da je pizda ko na nebu zvizda svi bi momci bili zrakoplovci
8. Jebi babu i baba je fina, i u babi ima vitamina
9. Zlatica mi u krumpire stigla, ja ju prašim, ona noge digla.
10.Ej bećaru tko ti konje hrani? Žena baci oni jedu sami"
11.Mala moja što se praviš dama, dižeš noge kao tvoja mama
12. Da je meni nabaviti kravu, koja daje šljivovicu pravu
13.Idem kuci iz petoga sela, suhog kurca i mokrih cipela
14.Suhog kurca i mokre obuce, to sam mogo imat i kod kuce
15. Tko se hoce sa mnom nadpjevavat, neka ide krmace jebavat
16.Ja Ustasa i moj tata bio, otac sinu zanat ostavio
17.Nitko nema što Hrvat imade, nula promila od Hrvatske vlade
18.Slavonijo ne treba ti kiše, Slavonci te s krvlju natopiše
19.Guram guram, a neće da uđe moja noga u cipele tuđe
20. Od rakije nema bolje žene po tri dana ona ljulja mene
__________________
BasPrimOS:
Sve odnose mutne vode
cudni svati kolo vode
Slavonijo sreco moja
Slavonijo tugo moja
Slavonijo jedna, jedina
Reply With Quote
  #29  
Staro 22-11-2007, 13:05
buky1's Avatar
buky1 buky1 je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2007
Postovi: 1,135
buky1 je na dobrom putu 10
Uobičajeno Evo "malo" bećaraca:Ljubi, lolo, kad se lude dadu; Mene mladu čuvaj za paradu!

Ljubi mene, nećeš biti prvi, Ja sam zdravo poljubljive krvi! Idem šorom u jutarnje sate, Pored cura tražim i udate. Svi bećari žene oterali, Moja mala otišla i sama. Moja mala, ubošću te bricom, Što divaniš s onim drugim licom. Ruko moja, duža od rukava, Bil sve znala kog si milovala. Ovim šorom ne lajedu kere, Ove cure nemadu švalere. Kaži meni, lutko moja bela, Koliko si imala švalera? Triput sedam dvadeset i jedan, I još osam, eto toliko sam. Volim, lolo, tvoju bitls kosu, Pravićemo svadbu u kosmosu. Prodo baba kobilu i čeze, Zaposlio diku preko veze. Dođi, curo, u Podbaru malu, Pa me ljubi ko gospodin frajlu! Oj, teretu u praznom krvetu; Kraju prazno, u duvaru ladno! Oj, devojko, švalerovo cveće, Nema onog koji tebe neće. Stoj na meti, nađšagoš devojko, Stoj na meti, pa ću te uzeti. Teško travi koja rose nema, I devojki koja dike nema. Trune, vene srce u menika, Što mi moja ne dolazi dika. Bela suza sva mokra od suza, Sve zbog lole što se s drugom vole. Mojim šorom nigde blata nema, Sedam dera, četrnest švalera. Blago nani koja lane rani, I devojki koja s njom divani. Ljubi sedam, ne gine ti jedan; Kad udadu, sedam ti nedadu. Ja znam više neg što pero piše; Još tri slova više od đavola. Visok pendžer, a ja cura mala, Pa ne mogu ljubiti bećara. Cura pendžer otvorila širom; Prošo dika pa zapo šeširom. Dikin pendžer u naš pendžer gledi, Pa ga vidim kad brkove redi. Lolo moja, brkovi ti crni, Još ih malo bećarski zavrni. Ljubi me diko makar da sam mala; Ja sam mala, doneću ti tala. Ljubio bi te al si, curo maza; Jesam maza, al imam miraza. Cura pendžer otvorila mali, Pa se svojim dukatima fali. Na kraj šora gori apoteka, Teško curi koja nema leka. Kako ne bih ljubila doktora, Kad me doktor izlečiti mora. Ružnu curu dukati udaju, Ja sirota, mene će lepota. Svugde blato, mojim šorom suvo; Dođi, diko, makar se izuvo. Ja u selu, lola na salašu; Dođi, lolo, na belom čilašu. Ala imam curu milosnicu, Sve trojicu pušta u sobicu. Meni kažu da sam svakojaka, Što ja imam na izbor momaka. Prošo dika, pa gleda u žene, Ispale mu, zar ne vidi mene? Dika kaže: Ljubi me, umreću. Nisam kamen da mu kaažem neću. Al te volem, curo moja mala, Ko taranu sinoć podgrejanu. Imala sam tri para švalera; Od tri para: spala na bećara. Kuda hodi moja mila dika? Kuda hodi, tu ruzmarin rodi; Kuda šeta, tud ruzmarin cveta. Diko moja, tvoje oči plave, Našlingaću sebi na rukave! Kad popevam tijo pa veselo, Čuj me, moja na daleko željo. Pevaću ti,moraš draga čuti; Moraš čuti, moraš uzdahnuti. Al je lepo noću šorom proći Zvezde sjaju, a cure pevaju. Alaj sam se narumenisala, Pa me dika obegenisala. Srce moje, nožem ću te bosti, Još ti ne dam živet u žalosti. Srce moje, prospi se ko proja, Skupiće te stara dika moja! Aoj, draga, pola srca moga, Tebe ljubim, pa više nikoga. Nije šala varati bećara, A ja mala - četiri varala. Piši, dragi, u šumi na hrastu, Da si ljubio mene vragolastu. Garav momak svaki je bećarac, Garavuša svaka bećaruša. Selom idu dva obešenjaka; Selom idu, traže devojaka. Lolo moja, na livadu dođi; Sed u ladu, pa me ljubi mladu. Pamti, diko, da smo se ljubili; Ono mesto obilazi često. Moja Mica živa žeravica; Štrangu kvasim, žeravicu gasim. Imam diku svi me naši znadu; Samo mene za njega ne dadu. Ženi se diko, i mene udaju, Ali me mladu za tebe ne daju. Ženi se diko, blagoslov ti dajem, Sretan bio, triput se ženio. Ja sam mala, pa neka sam mala, Ima lole koji male vole. Ala moji dukatići zveče, Kao lanci na dikini vranci. Što si diko, naučio konje, Da se beče pokraj kuće moje. Imala sam nešto malo dike, I to malo selo mi odnelo, I to malo selo preotelo. Di si diko, nedeljom dopodne, u šljivama sa švigarcima. Bačvan ljubi kad god se probudi, Sremac tuče kad god se navuče. Otkako sam valjan bio nisam. I umreću, popravit se neću. Širi krilo stara iroškinjo, Širi krilo da ti sipam vino. Kroz đerđevac na beli suknjerac. Teraj toga sa kreveta moga, Teraj toga, pa puštaj drugoga. Da je meni što mi srce želi Dva salaša i dobra čilaša. Svaka mati svoju ćerku vole, A sa snaje dere kožu dole. A i ćerka svoju mater ljubi, Svekrvu bi svu rastrgla zubi. Kažu žene da nisu ljubljene, Ostarile pa zaboravile. Stare dede ne treba da žive, Ne mož babi vatru da potpire. Uskočuću, majko čak daleko, Čak daleko, za komšiju preko. Stare staze, ala ste zarasle, Ove nove, al su napovoljne. Kad popevam ja na ovom kraju, Pendžeri se širom otvaraju. Preleteše preko Tise čvorci, Nisu čvorci, već batanjski momci. U svakog je grana naslikana, U mog dike ni grančice nema. Ja ću sesti pa ću je navesti, On će meni svatove dovesti. Oči moje, dva mala bećara, Dovedoše diku do oltara. Kiša pada, mene dika prosi, Kiša stala, a ja se udala. Svekrva mi jabuku poslala, Od milina što joj ljubim sina. Berem grožđe, biram mirisavku, Na jesen ću ostaviti majku. Lepe noći hoćeš lolo doći, Ne smem lane dok ne pitam nane. Ljubi dečka, curice malečka, Dostaš momka kad budeš devojka. Caruj, care i devuj devojko, Devovanje - ti je carovanje. Nije mene ni rodila nana Za voljenje, već za prkošenje. Nije šala varati bećara. Da je šala, svaka bi varala. Ovim šorom potkresuju grane Da momcima šiške ne pokvare. I moja je potkresala nana Da joj zeta ne otkine grana. Mene nana neguje i gleda, Samo da me za mangupa ne da. Ala su mi puna nedra jeda Od dikina prekoga pogleda. Nana kaže da su lole laže, A ja kažem da se s lolom slažem. Srce bole pa neće da prođe, Imam diku neće da mi dođe. Dođi diko doveče na prelo, Bez tebe mi prelo neveselo. Mesečina pendžer obasjala, Moja mala na jastuku spava. Tamburaši, svirajte bećarac, Nek se znade da sam ja pijanac. Oj birtašu kakva ti je duša, Svima nam se osušila guša. Bećeri se ne ženidu mladi, Bećaruju dok im ne dosadi. Oj bećari, ko vam konje hrani, Otac hrani, a sin se bećari. Uljiću se i bećariću se, Imam kade i oženiću se. Piću, piću, dok je u buriću, Kad nestane, ja ću iz kafane. Bećar suknja, pa bećar i rekla, Bećar mati, pa bećar i ćerka. Šta bećara u srce udara, Litar vina i curica fina. Ćilim curo, pa lezi na bregu, Ja ću ćebe, pa ću pored tebe. Da su momci na šporetu lonci, Sve bi cure kuvarice bile. Ja sam mome loli do šešira, Njemu druga cura ne pasira. Čim curice, gariš obrvice, Garim garom dikinom cigarom. Zeleni se vinograd ko gora, Ko se vole uzeti se mora. Svekrvice, seme od dikice, Sin ti vene dok ne vidi mene. Lupaj, dragi, glavu o banderu, Ja sam svoju ispunila želju. Svi mi kažu da sam bećarina, Što ja nosim šešir na očima. Lolo moja, ljubim usta tvoja, Ljubim tvoja da osladim moja. Kako ćemo ja i moja žena, Ja siroma, ona ništa nema. Jao, moja koso brenovana, Na kolko si strana obećana. Ala naši mirišu salaši, Na pomadu i na mene mladu. Svetuj, mati sina od malena, Da ga posle ne svetuje žena. Bećarino moja fina lolo, Kad si bećar ko te ne bi volo. Ala, ala,ala, to ne valja, Al ne valja ljubiti bećara. Preleteše preko Tise čvorci, Nisu čvorci, već batanjski momci. Zarudila zora od Sombora, Nije zora već garava moja. Diko moja il jesi il nisi, Oženi se da vidim čiji si. Seo lola nasred četir šora, Lupa glavu na koju će stranu. Sinoć sam se s lolom rukovala, Svu noć mi je ruka mirisala. Ovim šorom pružio se lanac, Ide lola i peva bećarac. Ja malena, suknjica šarena, Ja još dete, za mnom momci lete. Otvorte se na birtiji vrata, Evo ide lola iz Banata. Teraj toga sa kreveta moga, Teraj ulju da na kalja dunju. Kad bećari šorom udaraju, Pendžeri se širom otvaraju. Sivac selo stoji u dva reda, Izdaleka ko Sombor izgleda. Žen se gadu, ja bi se udala, Dosta sam se mlada naludala. Da zna nana šta zna soba mala, Ne bi nana sobicu držala. Ala žalim što ću da ostarim, I umreću, prežaliti neću. Kakva bi se ja devojka zvala, Kad ja ne bi švalera imala. Idem šorom, pitaju me žene, Oj bećaru, što ti lice vene. Di si diko opario usta, Kod birtaša jeo paprikaša. Uzmi pušku, pa me ubij diko, Što sam tebe varala toliko. Nije šala varati bećara, A ja mala tri dike varala. Ja sam žirant svom najboljem drugu, A sad plivam u njegovom dugu. Najlon suknja a najlon i rekla, Mala moja ala si nabrekla. Teško meni i mome šarovu, On na lancu a ja na birovu. Ori diko duboko oranje, Pa mi kupi mašinu za pranje. Fijakeri sad nisu u modi, Moj se dika vozika u škodi. Ide lola i peva bećarac, Mila mati, tranzistor ga prati. U mog lole kamion i fića, A ja ranim hiljadu pilića. Kreću svati, sve sami fijati, Meni nana kiti karavana. U mog lole sve sami hibridi, Kad me ljubi ništa se ne vidi. Ala volem kad mi konji skaču, I curice kad se preoblaču. Zora, zori, pozdravljanje zvoni, Misle ljudi da sam uranio, A ja jadan još ni spavo nisam, Spavo nisam, a ni spavat neću, Već u zoru nanovo počeću. Svirajte mi devet tamburaša, Pratite me do moga salaša. Oj Batanjo, ala si na bregu, U tebi se svi bećari legu. Batanjac sam i batanjsko dete, Al sam bećar od od glave do pete. Oj Batanjo, u tebi je zima, Svaki bećar po tri cure ima. Od Batanje pa do Subotice Lepši momci nego devojčice. Oj Batanjo ala si mi divna, U tebi je živeti milina. Idem šorom i pucam pištoljom, Pištolj mali pa neće da pali. Pada kiša pomalo se praši, Domaćina prate tamburaši. Da Bog živi našeg domaćina, Domaćina i njegovog sina. Ja sam žedan, ja bih pio vina, Da pijemo u nazdravlje svima. Kumuj kume sad je tvoja vlada, Opraće ti noge nova mlada. Preko šora pružio se lanac, Ide lola i peva bećarac. Grmi lampa na sred Karlovaca; Dođi lolo biće poljubaca. Šta ću majko rekla sam da hoću, A sad neću, bojim se umreću. Ljubi Jelo moje lice belo, Ja ću tvoje doveče zacelo. Od kako mi udarila brada, Pa me hoće i stara i mlada. Brijem bradu, volem curu mladu, Cura mlada, pa je bode brada. Alaj volem crnoga ajgira, I curicu koja ne da mira. Pendžer visok, a ja cura mala, Naručiću noge kod kolara. Alaj volem garavu u mraku, Kad napipam, pa napunim šaku. Ljubi cure dok zora ne svane, A kad svane valja se da mane. Da zna nana, šta zna lipa mala, Već bi davno lipu podrezala. Da si diko ti pameti moje, Ne bi selo znalo za nas dvoje. Sve prohuja kao tiha reka, Pa ni ljubav ne traje doveka
__________________
Kad se šolja rakije narolja
onda šolja radi šta ga volja
Reply With Quote
  #30  
Staro 22-11-2007, 13:06
buky1's Avatar
buky1 buky1 je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2007
Postovi: 1,135
buky1 je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Nije stalo da napišem da je to copy/paste sa Najbizarniji narodnjački stihovi
__________________
Kad se šolja rakije narolja
onda šolja radi šta ga volja
Reply With Quote
  #31  
Staro 22-11-2007, 15:54
Mislav's Avatar
Mislav Mislav je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 1,153
Mislav je na dobrom putu 32
Uobičajeno Bla bla

Quote:
Originally Posted by buky1 Vidi Post
Nije stalo da napišem da je to copy/paste sa Najbizarniji narodnjački stihovi
Ajme meni a ja mislio da ti se tipkovnica otopila
__________________
I ponovo da se rodim, ja bi opet isti bio, pjevao bi kad zaboli

www.ts-legolas.com
Reply With Quote
  #32  
Staro 29-05-2008, 23:44
kontra_K's Avatar
kontra_K kontra_K je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jan 2008
Postovi: 378
kontra_K je na dobrom putu 10
Uobičajeno

ajmo ljudi ja tražim temu da ne otvaram novu i vidi nađe bećarce...pa da malo osvježimo...
evo masniji

pico mala što si večerala
bijele kave iz kurčeve glave

curica je sjedila na pragu
pa joj pica uvatila vlagu
__________________
...poštujem svakoga al' se nikoga ne bojim
osim dragog Boga jer je razlog što postojim...
Reply With Quote
  #33  
Staro 29-05-2008, 23:48
hrvoje111's Avatar
hrvoje111 hrvoje111 je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Aug 2007
Postovi: 326
hrvoje111 je trenutno nepoznanica 2
Uobičajeno becarci

...ja mislim da ima i pristojnihih becaraca!!!!Ne mora svaki becarac biti tako vulgaran!!!
Reply With Quote
  #34  
Staro 30-05-2008, 00:24
jaran91's Avatar
jaran91 jaran91 je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Dec 2007
Postovi: 408
jaran91 je na dobrom putu 17
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by hrvoje111 Vidi Post
...ja mislim da ima i pristojnihih becaraca!!!!Ne mora svaki becarac biti tako vulgaran!!!
hrvoje, naravno da ima... al ko ce se sjetit... ovi se lakse pamte a i zabavniji su...

btw. ak znas kojeg "pristojnog" napisi... meni su ovi pali na pamet, nisu bas pristojni al su dobri...


Moja mala ruski satelitu
digni noge da ti stavim kitu

Mala moja prilika sam prava,
u gaćama velik stojko spava.

Mala moja brže gaće svuci...
od Frankfurta držim ga u ruci!

Mala moja voli karamele
a u školi glupa je ko tele...

Nisam drko' dok sam bio mali,
zato su me u popove dali.

Stef je Baru,zguzil vu ormaru,
prde Bara kak kobila stara.
Reply With Quote
  #35  
Staro 30-05-2008, 09:29
buky1's Avatar
buky1 buky1 je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2007
Postovi: 1,135
buky1 je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Imam jedan link ima preko sat vremena bećaraca od raznih izvođača ako treba kome nek se javi, da ne stavljam linkove po forumu!

Kurvin sine silazi sa strine
evo strica prisjest će ti pica

Baba zeta sa kreveta vuče
bježi zete zdropit ćeš mi djete
__________________
Kad se šolja rakije narolja
onda šolja radi šta ga volja
Reply With Quote
  #36  
Staro 30-05-2008, 10:22
klas klas je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Apr 2007
Postovi: 1,710
klas je na dobrom putu 10
Uobičajeno

mili bože što me zadesilo
volim žene,a pederi mene
.................................
ma najjači je
dođi baba i donesi vate
bit će krvi jebat ću te prvi...
Reply With Quote
  #37  
Staro 30-05-2008, 10:55
buky1's Avatar
buky1 buky1 je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2007
Postovi: 1,135
buky1 je na dobrom putu 10
Talking

kada umrem morete me jebat
jer mi šupak više neće trebat
__________________
Kad se šolja rakije narolja
onda šolja radi šta ga volja
Reply With Quote
  #38  
Staro 30-05-2008, 11:50
kontra_K's Avatar
kontra_K kontra_K je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jan 2008
Postovi: 378
kontra_K je na dobrom putu 10
Uobičajeno

ovo mi je jedna cura pjevala za norijadu...

e moj mali ja bi tebi dala
al se bojim da ti kita mala

a ja njoj...

ko se hoće samnom natpjevavat
neka dođe ja ću ga jebavat
__________________
...poštujem svakoga al' se nikoga ne bojim
osim dragog Boga jer je razlog što postojim...
Reply With Quote
  #39  
Staro 30-05-2008, 11:59
buky1's Avatar
buky1 buky1 je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2007
Postovi: 1,135
buky1 je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by kontra_K Vidi Post
ovo mi je jedna cura pjevala za norijadu...

e moj mali ja bi tebi dala
al se bojim da ti kita mala
kurac kesa četri kile mesa,
pizda sama osam kilograma
__________________
Kad se šolja rakije narolja
onda šolja radi šta ga volja
Reply With Quote
  #40  
Staro 30-05-2008, 12:14
kontra_K's Avatar
kontra_K kontra_K je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jan 2008
Postovi: 378
kontra_K je na dobrom putu 10
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by buky1 Vidi Post
kurac kesa četri kile mesa,
pizda sama osam kilograma
doobaar

cura usta namazala lojem
pa se sjaje kao pasje jaje
__________________
...poštujem svakoga al' se nikoga ne bojim
osim dragog Boga jer je razlog što postojim...
Reply With Quote
Reply


Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 20:07 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.