Forums  

Go Back   Forums > Razno > Nevezano za tamburanje

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #101  
Staro 18-08-2011, 17:50
malena's Avatar
malena malena je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: May 2007
Postovi: 90
malena je na dobrom putu 10
Uobičajeno

@ponedeljak - Prvi post na tamburaskom forumu, a potpuno nevezan za tambure
Inace, ja sam nepusac, al taj zakon o nepusenju mi je totalno glup! Samo treba imati ventilaciju normalnu da ne bude cijeli kafic u oblaku dima.
__________________
Muzika je moj zivot, tambure su moj stil!
Reply With Quote
  #102  
Staro 19-08-2011, 17:10
Mislav's Avatar
Mislav Mislav je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 1,153
Mislav je na dobrom putu 32
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by malena Vidi Post
Inace, ja sam nepusac, al taj zakon o nepusenju mi je totalno glup! Samo treba imati ventilaciju normalnu da ne bude cijeli kafic u oblaku dima.
meni osobno nije glup, prekrasno mi je doci doma sa gaze a da vise ne moram ostaviti odjecu vani dva dana jer mi inace smrde i rezanci u kredencu od nje.
A takvu ventilaciju nema niti ce imati itko da moze povuci dima van od npr 60-tak ljudi koji puse u 100 kvadrata.
Tako da je sad stanje na terenu
__________________
I ponovo da se rodim, ja bi opet isti bio, pjevao bi kad zaboli

www.ts-legolas.com
Reply With Quote
  #103  
Staro 20-08-2011, 18:45
VeljoSB's Avatar
VeljoSB VeljoSB je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,560
VeljoSB će postati slavan vrlo brzo 74
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Mislav Vidi Post
meni osobno nije glup, prekrasno mi je doci doma sa gaze a da vise ne moram ostaviti odjecu vani dva dana jer mi inace smrde i rezanci u kredencu od nje.
A takvu ventilaciju nema niti ce imati itko da moze povuci dima van od npr 60-tak ljudi koji puse u 100 kvadrata.
Tako da je sad stanje na terenu
Vuković Centar u Sikirevcima dozvoljava pušenje, a ventilacija je napravljena tako da sala pri punim kapacitetom ne odiše smradom dima. Kad bi svi kafići i restorani imali dobro dimenzioniranu i instaliranu ventilaciju rezanci u nedjeljnoj juhi ne bi više vonjali po dimu.

To je odlično rješenje u proljetnim i jesenskim periodima, ali problem nastaje kada ljeti radi klima a zimi grijanje. Sva hladnoća, odnosno toplina, gubi se kroz rešetke ventilacije, osim ako je instaliran pročišćivač koji bi isti zrak vraćao natrag, ali s obzirom da to povlači dodatne troškove i imajući u vidu da smo mi ipak balkanci, još ćemo dugo jesti dimljenu čorbu i terati komarce od sebe šetajući parkom nakon izlaska iz kafića.
__________________
"Sve što trebate učiniti jest udariti prave note u pravo vrijeme i glazbalo svira samo!"
(J.S.Bach)
Reply With Quote
  #104  
Staro 22-08-2011, 00:04
Mislav's Avatar
Mislav Mislav je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Mar 2007
Postovi: 1,153
Mislav je na dobrom putu 32
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by VeljoSB Vidi Post
Vuković Centar u Sikirevcima dozvoljava pušenje, a ventilacija je napravljena tako da sala pri punim kapacitetom ne odiše smradom dima. Kad bi svi kafići i restorani imali dobro dimenzioniranu i instaliranu ventilaciju rezanci u nedjeljnoj juhi ne bi više vonjali po dimu.

To je odlično rješenje u proljetnim i jesenskim periodima, ali problem nastaje kada ljeti radi klima a zimi grijanje. Sva hladnoća, odnosno toplina, gubi se kroz rešetke ventilacije, osim ako je instaliran pročišćivač koji bi isti zrak vraćao natrag, ali s obzirom da to povlači dodatne troškove i imajući u vidu da smo mi ipak balkanci, još ćemo dugo jesti dimljenu čorbu i terati komarce od sebe šetajući parkom nakon izlaska iz kafića.
sto reci osim
__________________
I ponovo da se rodim, ja bi opet isti bio, pjevao bi kad zaboli

www.ts-legolas.com
Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 15:24 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.