Forums  

Go Back   Forums > Tamburaška misao > Tamburaški život

 
 
Opcije Teme Način Prikaza
Prev Previous Post   Next Post Next
  #1  
Staro 20-10-2006, 00:32
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno da li vas je sram... ili vam je neugodno

da li vam se kad dogodilo da svirate negdje među stolovima i na vratima se pojavi osoba koja vas pozna iz neke sasvim drugačije situacije, a ne ovakve u kojoj vas je zatekla... evo 2 istinita primjera.

primjer 1:
došao nam basista na zamjenu u bend, na gažu u restoranu. krasan, drag mladić. nedavno je diplomirao na ekonomskom fakultetu i zaposlio se u jednoj banci kao pripravnik.
svirali smo prvi set, kad je ušla grupa ljudi. naš basista je problijedio, i mada je dvometraš, sagnuo se i pokušavao sakriti iza čeliste. poslije se okrenuo na drugu stranu, rekao primašu da mu nije dobro i da napravimo pauzu.
na pauzi nam je objasnio da je u restoran došla njegova direktorica iz banke i da on ne želi da ga ona ovdje vidi. pokupio je svoje stvari i pobjegao kući, kroz kuhinju.

primjer 2:
najbolja i najduža gaža koju sam imao u životu. svirali smo petkom i subotom, tokom par godina od 8 do ponoći. ako bi se i oduljilo, znalo se da nije zabadava...
u prosjeku sam za taj petak i subotu zarađivao svoju plaću (radno mjesto projektant, tražena sprema vss).
član benda je u tim najboljim danima gaže diplomirao i zaposlio se kao pripravnik u uglednoj odvjetničkoj kancelariji. slijedeći dan je rekao da više ne želi svirati, jer se ne želi izlagati riziku da mu u restoran gdje radi gažu banu eventualni klijenti... sreća pa nije bilo teško naći zamjenu zbog unosne gaže.

je li netko od vas bio u sličnoj situaciji ili razmišljao o tome?
šta mislite o ovoj dvojici?
ima li nas još koji se sramimo?

meni je znalo biti ne baš neugodno, ali mi nebi bilo drago kad bi mi na svirku došli neki dragi ljudi iz drugog, nesviračkog dijela života, a ja moram rondati po kontri, ne mogu biti s njima. i to već pred kraj gažerske "karijere", kad mi je bilo pomalo dosta svega...
__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit

Last edited by _maestro_; 20-10-2006 at 01:34.
Reply With Quote
 


Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 00:41 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.