Forums  

Go Back   Forums > Mali oglasi > Instrumenti

Closed Thread

Opcije Teme Način Prikaza
Staro 05-08-2010, 14:43
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant

Registriran: Feb 2006
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno prodajem prim :D

evo, prodaje se prim, majstor nepoznat... ako mozda tko zna, nek kaze.. ali do sad jos nitko nije znao reci, ugl prim treba sredit, kotirati, staviti kobilicu, iako je imam, ali je previsoka, pa je prim pretvrd, pre tih, a sve zbog losih kota..ugl prekotirati, i sniziti(stanjiti) dasku na vratu, ...a sad gornja daska je malo ulegnuta, takva je bila kad sam ga uzeo..dal je to tako ili ne, ne znam...

evo par slika..prim je placen 500e s koferom.. kofer ne prodajem..prim bi dao za 2000 kn ovakav kakav je, bez ulaganja...a kad bi ga sredio, onda je cijena visa...
tonski je prim odlican, voli prve tanje zice, 26 je vec predebelo za njega, 28 je odlicna. . malo je tisi, za razglas odlican..ali vjerujem kad bi se sredio, da bi se popravilo sve to, posto je trenutno dosta dignut, i tvrd... ugl 2000 kn ovakav kakav je...ili cu ga sredit,pa za vise para..

Staro 27-10-2010, 22:24
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant

Registriran: Feb 2006
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

Ponuda jos vrijedi.... dajem ga za... 1800kn...i jos ga dovezem ..... ugl prim vrijedi ovakav kakav je sad ..350e, treba ga sredit, novu kobilicu, prekotirati i to je to...
Staro 28-10-2010, 21:44
Mislav's Avatar
Mislav Mislav je odsutan trenutno
Opaki diskutant

Registriran: Mar 2007
Mislav je na dobrom putu 32
Uobičajeno

[quote=eXeR;87270]evo, prodaje se prim, majstor nepoznat... ako mozda tko zna, nek kaze.. ali do sad jos nitko nije znao reci, ugl prim treba sredit, kotirati, staviti kobilicu, iako je imam, ali je previsoka, pa je prim pretvrd, pre tih, a sve zbog losih kota..ugl prekotirati, i sniziti(stanjiti) dasku na vratu, ...a sad gornja daska je malo ulegnuta, takva je bila kad sam ga uzeo..dal je to tako ili ne, ne znam...
. malo je tisi, dosta dignut, i tvrd... ugl 2000 kn ovakav kakav je...ili cu ga sredit,pa za vise para..

Jedan od jacih oglasa koji sam ikada vidio, kad ga procitas dode ti da ga odmah kupis

www.ts-legolas.com
Staro 28-10-2010, 23:53
longee's Avatar
longee longee je odsutan trenutno
Opaki diskutant

Registriran: Dec 2006
longee je na dobrom putu 28
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by Mislav Vidi Post

Jedan od jacih oglasa koji sam ikada vidio, kad ga procitas dode ti da ga odmah kupis
baš
Last edited by longee: Danas at 13:37

Tko je lud, ne budi mu zbunjen

Neki znaju što rade, a neki rade što znaju

Quote:
Originally Posted by grm Vidi Post
naravno da necu, ako se ti neces ljutit ako ti malo stavim motornu pilu u anus...

all rights reserved
Staro 07-11-2010, 14:04
dika dika je odsutan trenutno
Član

Registriran: May 2010
dika je na dobrom putu 10
Uobičajeno

prijatelju taki primovi ko tvoj idu za 100-150E al ubuduce nemoj mu bas sve mane napisat... sve u svemu iskrenost se cijeni
Closed Thread

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Postanja