Forums  

Go Back   Forums > Tambura općenito > Tamburaši i bandovi

Reply
 
Opcije Teme Način Prikaza
  #1  
Staro 08-03-2007, 14:06
Basprimas Basprimas je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Jan 2007
Postovi: 26
Basprimas je na dobrom putu 10
Uobičajeno Dike

Vidim da ste se raspisali o svim mogucim bendovima pa se cudim kako nitko nije zapoceo neku temu o Dikama, koji su po meni definitivno najjaci band u HR.
Neznam, mozda vi i niste upoznati s njihovim radom
Reply With Quote
  #2  
Staro 08-03-2007, 14:08
saky's Avatar
saky saky je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: May 2006
Postovi: 1,708
saky će postati slavan vrlo brzo 56
Uobičajeno

je, u pravu si..nikad cuo nitko od nas za Dike
__________________
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
Reply With Quote
  #3  
Staro 08-03-2007, 14:16
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

meni je jedino žao što se šima dominković ne uključi aktivno na forum. a tu je negdje, vrlo blizu...
__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit
Reply With Quote
  #4  
Staro 08-03-2007, 14:18
sviraczs's Avatar
sviraczs sviraczs je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Jul 2006
Postovi: 1,028
sviraczs je na dobrom putu 16
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by _maestro_ Vidi Post
meni je jedino žao što se šima dominković ne uključi aktivno na forum. a tu je negdje, vrlo blizu...
jel prati forum?
Reply With Quote
  #5  
Staro 08-03-2007, 14:26
_maestro_'s Avatar
_maestro_ _maestro_ je odsutan trenutno
Vrlo opaki diskutant
 
Registriran: Oct 2006
Postovi: 7,636
_maestro_ zrači veličanstvenom aurom_maestro_ zrači veličanstvenom aurom 156
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by sviraczs Vidi Post
jel prati forum?
da, ali ne znam koliko intenzivno. na početnoj stranici www.tambura.com.hr ima njegov članak od 14.6.2006. o memorijalu hrvoja majića.
__________________
U meni trepti panonska duša i volim svojih didova svit
Reply With Quote
  #6  
Staro 08-03-2007, 20:37
eXeR's Avatar
eXeR eXeR je odsutan trenutno
Opaki diskutant
 
Registriran: Feb 2006
Postovi: 2,723
eXeR će postati slavan vrlo brzo 55
Uobičajeno

dobar im pjevac
Reply With Quote
  #7  
Staro 01-01-2012, 10:58
DJD DJD je odsutan trenutno
Član
 
Registriran: Nov 2008
Postovi: 15
DJD je na dobrom putu 10
Uobičajeno DIKE

DJD
Iako do sada nisam imao komentare na forumu (jer ih nisam baš ljubitelj ) prije svega zaželio bih svim članovima foruma sretnu i uspješnu Novu godinu! Što se tiče" DIKA" mogu samo reći da još uvijek sviramo.Činjenica je da nismo više u postavi kao prije pola godine a isto tako medijski se nismo nikada previše eksponirali (što možda i nije dobro) pa su se iz tog razloga i pojavile sumnje u eventualni prestanak rada benda.Za sada toliko,pozdrav svima !
Reply With Quote
  #8  
Staro 03-01-2012, 09:40
seka seka je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Jun 2009
Postovi: 55
seka je na dobrom putu 16
Uobičajeno

Baš ste me obradovali

Fico,bili su na Silvestrovo i na VTV u emisiji "zabavljaju vas..",bilo je fantastično,iako je snimka iz 2009. u pitanju,nisam sumnjala u postojanje benda,jer sam ih slušala i gledala ove prošle (ne tako davne )godine na Divanima

Ali me rastužuje činjenica da se kojekakvi vrte svuda i nema događaja bez njih,iako su koma, a ovako poseban i kvalitetan bend moraš preko Interpola tražiti,gdje i kada nastupaju

Sad kad ste već tu,jedna mala pomoć (pliiiz),gdje mogu naći npr Kaži da si za mene...?
Gotovo sam zaboravila tu pjesmu

A baš u toj emisiji,bila je još jedna(ne znam ime),koju nisam sigurna ni da sam ranije čula...tako da svaka pomoć je dobrodošla

Last edited by seka; 03-01-2012 at 18:22.
Reply With Quote
  #9  
Staro 03-01-2012, 13:23
rossi's Avatar
rossi rossi je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jul 2009
Postovi: 240
rossi je na dobrom putu 26
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by seka Vidi Post
Baš ste me obradovali

Fico,bili su na Silvestrovo i na VTV u emisiji "zabavljaju vas..",bilo je fantastično,iako je snimka iz 2009. u pitanju,nisam sumnjala u postojanje benda,jer sam ih slušala i gledala ove godine na Divanima

Ali me rastužuje činjenica da se kojekakvi vrte svuda i nema događaja bez njih,iako su koma, a ovako poseban i kvalitetan bend moraš preko Interpola tražiti,gdje i kada nastupaju

Sad kad ste već tu,jedna mala pomoć (pliiiz),gdje mogu naći npr Kaži da si za mene...?
Gotovo sam zaboravila tu pjesmu

A baš u toj emisiji,bila je još jedna(ne znam ime),koju nisam sigurna ni da sam ranije čula...tako da svaka pomoć je dobrodošla
Imam ja tu pjesmu.Daj mail i šaljem
__________________
Što ja mogu što sam svirac rođen s tamburom,što sam dan za noći mijenj'o,kuću s birtijom.Nemam salaš ni imanje,konje gizdave,sve što imam tambura je,ne mogu bez nje.....
Reply With Quote
  #10  
Staro 03-01-2012, 15:16
seka seka je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Jun 2009
Postovi: 55
seka je na dobrom putu 16
Uobičajeno

Imaš pp
Reply With Quote
  #11  
Staro 03-01-2012, 17:22
rossi's Avatar
rossi rossi je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jul 2009
Postovi: 240
rossi je na dobrom putu 26
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by seka Vidi Post
Imaš pp
Poslano.
__________________
Što ja mogu što sam svirac rođen s tamburom,što sam dan za noći mijenj'o,kuću s birtijom.Nemam salaš ni imanje,konje gizdave,sve što imam tambura je,ne mogu bez nje.....
Reply With Quote
  #12  
Staro 07-01-2012, 15:08
stevanbeli's Avatar
stevanbeli stevanbeli je odsutan trenutno
Diskutant
 
Registriran: Jan 2008
Postovi: 231
stevanbeli će postati slavan vrlo brzo 52
Uobičajeno

Quote:
Originally Posted by DJD Vidi Post
DJD
Iako do sada nisam imao komentare na forumu (jer ih nisam baš ljubitelj ) prije svega zaželio bih svim članovima foruma sretnu i uspješnu Novu godinu! Što se tiče" DIKA" mogu samo reći da još uvijek sviramo.Činjenica je da nismo više u postavi kao prije pola godine a isto tako medijski se nismo nikada previše eksponirali (što možda i nije dobro) pa su se iz tog razloga i pojavile sumnje u eventualni prestanak rada benda.Za sada toliko,pozdrav svima !
Nadovezao bi se na kolegu iz bivšeg sastava.

Iz sastava sam otišao jer nisam naišao na plodno tlo oko nekih zamisli za koje sam mislio da su dobre. Kada bi rekao bilo što loše o sastavu "Dike", pljuvao bi po dijelu svog života. Mogu reći samo to je da je svakog od nas život odnio nekim drugim putevima u kojima su "Dike" postale manje važne. Izgubilo se srce. A ja to još imam i još se nisam zasitio toga. Mislim da sam bio maksimalno iskren a to i dečki znaju i iz sastava otišao čista srca i obraza. Bitna je samo stvar da se nismo zavadili i dan danas se vidimo i čujemo. Dalje ne želim govoriti, mislim da forum nije mjesto za to.
Reply With Quote
  #13  
Staro 07-01-2012, 15:36
basadzija's Avatar
basadzija basadzija je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Sep 2008
Postovi: 1,052
basadzija će postati slavan vrlo brzo 76
Uobičajeno

Može li se saznati trenutna postava Dika? Možda neka fotografija, video ili audio nove postave? Hvala!
__________________
Reply With Quote
  #14  
Staro 07-01-2012, 17:52
seka seka je odsutan trenutno
Mlađi diskutant
 
Registriran: Jun 2009
Postovi: 55
seka je na dobrom putu 16
Uobičajeno

Meni je samo žao što takav divan bend nemam prilike slušati uživo češće nego (ako je sreće) jednom ili dva put godišnje,naravno da je tužno kad dobar bend ili postava iz bilo kog razloga ostane bez jednog ili više članova,kroz koje su prepoznatljivi,ali meni kao velikom obožavatelju,upravo taj njihov izričaj,stil,izbor pjesama i naravno pjesme,traju i bude jednake emocije,od kako sam ih prvi put čula do danas.
To nešto znači.
Naravno da ne sviraju svi jednako(dobro),i da su neke postave savršenije od drugih,ali ja samo mogu reći svima,koji su bili,koji su sada ili će biti dio TS Dike,bravo i imate na što biti ponosni

Sad jedna mala digresija,ako je već toliko malo tih neprivatnih događanja na kojima sviraju,ajde nek netko iz benda(prisutan) ili oni koji raspolažu tim informacijama,pošto već nema službene stranice(a ona na fb je pasivna)napiše obavjest kada i gdje,i to dovoljno rano(bar koji dan),da i mi drugi vidimo i stignemo dojahat

Možda bi se onda oni koji organiziraju svirke,kad bi vidjeli koliko nas je,češće dohvatili upravo Dika,a nama ispunili želju

Last edited by seka; 07-01-2012 at 18:08.
Reply With Quote
  #15  
Staro 12-09-2014, 01:37
Hrvoje's Avatar
Hrvoje Hrvoje je odsutan trenutno
Moderator
 
Registriran: Dec 2005
Postovi: 5,527
Hrvoje će postati slavan vrlo brzoHrvoje će postati slavan vrlo brzo 116
Uobičajeno

Meni najdraža pjesma ovogodišnjeg požeškog festivala...

__________________
“Uz pjesmu mi se, evo, rodimo, uz pjesmu umiremo...”
Reply With Quote
Reply


Pravila Postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Prijeđi Na


Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 17:38 sati.


Powered by vBulletin Version 3.8.1 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Sve poruke koje su nastale kao dio rasprava (uključujući sve poruke na profilima i grupama), kao i mišljenja, savjeti, tvrdnje i izjave ili druge informacije sadržane u bilo kojoj napisanoj poruci na forum.tambura.com.hr-u ili prenesene od treće strane, odgovornost su autora poruke, a ne forum.tambura.com.hr-a, osim u slučaju kada je tambura.com.hr naveden kao autor poruke. Ukoliko je pojedina poruka objavljena ili prenesena unutar forum.tambura.com.hr domene, objavljivanje poruke ni u kom slučaju ne znači da je na bilo koji način od strane forum.tambura.com.hr-a verficirana točnost, potpunost ili korisnost objavljene poruke. forum.tambura.com.hr potiče posjetitelje i članove foruma na prijavu svih poruka nepoželjnog sadržaja na adresu webmaster@tambura.com.hr. Forum nije pod stalnim nadzorom.